DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #984280  autor: marcin19883
 18 mar 2018, 19:57
piotrzet pisze:Dziwne bo na każdej stronie co czytam jest napisane wyraźnie "Przedstawiciel sieci będzie potrzebował naszego imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz numeru i serii dowodu tożsamości.
Pokaż mi gdzie o tym pisze na stronie T-mobile zamów darmowy starter? http://www.t-mobile.pl/pl/zamow-bezplatny-starter :-) Abonament to ja rozumiem, ale prepaid? serio?
 #984293  autor: marcin19883
 18 mar 2018, 20:58
24bis24 pisze:
marcin19883 pisze:Tylko nr dowodu i podpis
ok. masz racje ale kurierowi zawsze trzeba coś maznąć :)
Kurierowi pokazujesz tylko PESEL. DHL to akurat nie wymaga podpisu, wiem, bo paczki czasami przychodza.
 #984412  autor: 24bis24
 19 mar 2018, 13:45
DPD, UPS, 7mka już też nie wymagają podpisu od jakiegoś roku lub dwóch
Codziennie odbieram po kilka przesyłek od różnych operatorów i zawsze muszę coś maznąć kurierowi rysikiem. Nikt nie chce mnie wyręczyć nawet kurier. Może dlatego, że to Warszawa :) .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #984440  autor: marcin19883
 19 mar 2018, 16:15
Zamówiłem przez przypadek drugi numer i kurier zostawił koperte pod drzwiami a na kopercie nr, że mam zadzwonić, by uzupełnił dane o nr dowodu. Dziwne, że już podpisu nie trzeba było? :D haha dobrze, że przyjechałem, bo by mi psy poszarpały przesyłkę :lol: Mało tego, nie dostałem potwierdzenia zamówienia na nr kontaktowy. :D
 #984443  autor: m.sta
 19 mar 2018, 16:44
Jak mogą nie wymagać podpisu skoro podpis to jedyne potwierdzenie dostawy jakim się firma kurierska będzie broniła w przypadku roszczeń gdy paczka zginie albo z jakiegoś innego powodu nie dotrze do odbiorcy. Swoją drogą Siódemka już nie działa na rynku trzy lata więc coś bajki opowiadasz :) A jak kurier nie wymaga podpisu to albo ci tak ufa albo jest nie świadomy konsekwencji takiego działania.
 #984445  autor: neotele
 19 mar 2018, 17:18
Kurierzy mają wiele przesyłek do doręczenia, a dzień pracy jest zawsze za krótki, więc niektórzy, w niektórych firmach, ryzykują, zostawiając przesyłkę u sąsiada lub nawet pod drzwiami (a wtedy na pewno bez naszego, oryginalnego podpisu).
 #984642  autor: marcin19883
 20 mar 2018, 18:31
Nie wiem co T-Mobile miesza, ale jest chaos dosyć duży. Uruchomiłem te moje dwa numery i już zarejestrowane po tygodniu dopiero. Tak długo papiery idą? A druga sprawa to czekam znów na uruchomienie pakietu za 1zł dziennie. Czekam i czekam a nadal nie mam rwk i zamiast 5zł mam 1zł. T-MOBILE nic się nie zmienia, nadal platforma kiepska od długich lat. W porównaniu do Playa czy Orange, to przepaść
 #984826  autor: grzech_25
 21 mar 2018, 14:13
Dziś chyba mają jakąś zwałę bo doładowałem jak co miesiąc i nolimit nie włączył się, jak zawsze zaraz po doładowaniu. Po godzinie interwencja dopiero pomogła. No i też mi zeżarło kilka pln przez ten czas - a nigdzie nie dzwoniłem. Jednak tu pochwalę t-mobile bo jako jedyna sieć oddaje bez gadania każdą złotówkę, tylko trzeba się upomnieć :)
 #984833  autor: marcin19883
 21 mar 2018, 15:51
Nie wiem czy to przypadek, ale wysłałem zgłoszenie na iboa i zdziwiłem się bardzo jakiego mają speeda. :shock: Dosłownie po 3min, dzwoni obsługa i załatwiam wszystko przez telefon w minutę. I wszystko już działa :-) Szok, obsługa się poprawiła. Chyba niedługo odszczekam co na nich pisałem.
 #984835  autor: piotrzet
 21 mar 2018, 16:04
Moim zdaniem nie obsługa się poprawiła a trafiłeś na konsultanta, który ma pojęcie. Oprócz tego jesteś nowym co podniesie bilans. Zobaczymy co będzie jak będziesz miał jakiś problem. Chociaż życzę aby nie bo wtedy możesz się przekonać jaka jest wspaniała obsługa :lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10