DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #980940  autor: biala1991
 03 mar 2018, 06:05
Patryk7588 pisze:Oferta typowo na pozyskanie nowych klientów.

Osobiście nie jestem zainteresowana tą promocją, korzystam z Plusha w tej samej cenie a 10GB jest dla mnie nie do przerobienia :) Gdyby jednak posiadacz Plusa miał ochotę włączyć tą promocję na starym numerze i zamiast 25zł zostałaby pobrana wyższa kwota to moim zdaniem ma prawo do reklamacji, bo w świetle załączonego regulaminu jedynym warunkiem jest użytkowanie taryfy JA+ NA KARTĘ I, brak jest zapisu, który ograniczałby możliwość aktywacji do wybranych starterów. Reklama na stronie informująca, że promocja adresowana jest do nowych użytkowników, którzy zakupią dedykowany starter nie ma żadnej mocy prawnej :)
Czy Plus byłby zdolny odrzucić reklamację uzasadniając negatywne rozpatrzenie zapisami w ulotce reklamowej? :)
 #980947  autor: sylwekZolkusza
 03 mar 2018, 09:42
Pakiet podstawowy (6 GB) jest przyznawany w momencie aktywacji Promocji. Pakiet dodatkowy (9 GB) jest przyznawany w ciągu 72 h od aktywacji Promocji. Pakiet dodatkowy (9 GB) jest rozliczany w pierwszej kolejności przed Pakietem podstawowym (6 GB).
 #984790  autor: senta22
 21 mar 2018, 11:55
Czy wiadomo już coś czy w najbliższym czasie ten pakiet w JA+ na kartę wejdzie na stałe i zastąpi ten za 29zł?
Myślę, że nie byłoby to nic nadzwyczajnego i po prosu odpowiednio dobra oferta na tle konkurencji.
 #984796  autor: surface123
 21 mar 2018, 12:03
Mnie niestety ostatnio zawiódł Plus na Kartę...

Miałem ze 2-3 przedłuzenia pakiet 10+2 GB co nie jest szałem ale wystarczająco.

Niestety ostatnio przy przedłuzeniu pakietu za 29 zł !! dostałem już tylko 4 + 2 co na obecne czasy woła o pomstę do nieba...
 #984799  autor: TomLee
 21 mar 2018, 12:12
W Plusie zasadniczo są małe pakiety internetowe w abo. O ile się nie mylę zaczynają od 2 GB gdzie inne opy mają sporo więcej. Dziwne to bo wszędzie w ofertach na kartę jest znacznie więcej.
 #984800  autor: senta22
 21 mar 2018, 12:16
Dokładnie tak jak kolega powyżej napisał, człowiek stworzył duet a teraz obcięli za karę internet o połowę... Jeśli już nie stać Plusa dać tych 15 GB na stałe dla wszystkich to powinni chociaż przedłużyć na dalszy okres tą promocję 6 GB + 6 GB. Nie ładnie ze strony Plusa...

Patryk7588 masz jakieś informacje czy z wiosną będzie odświeżenie oferty Ja+ Plus na kartę?