DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #993984  autor: patrix-83
 17 maja 2018, 14:17
TIDAL w mix/karta powinien być od dziś (17.05) płatny ale usługa u mnie nadal jest aktywna gratis na numerze mix, nie pobrało mi opłaty 17,99zł ponieważ wcześniej zablokowałem wszystkie usługi premium i zakupy mobilne na tym nr ze względu na to że komenda STOP wysłana pod nr 806 nie zadziałała jak u powyższych użytkowników więc mniemam że albo promocja na darmowy TIDAL została przedłużona na jeszcze dłużej albo to błąd ich systemu.
 #995270  autor: Dorotea
 24 maja 2018, 14:16
Dopiero odkryłam, że Tidal jest na 90 dni gratis w prepaidzie T-Mobile więc tam też sobie uruchomię :)

Trzeba uważać na SHOWMAX i Tidal od Playa, są już pierwsze ofiary, którym naliczono opłaty Extra Premium za te usługi.
 #997841  autor: arturo89a
 07 cze 2018, 15:47
20 lutego 2018 aktywowałem w PLAY Tidala na 90 dni, 25 lutego wysyłałem na 806 sms STOP aby wyłączyć subskrypcję , lecz się nie udało. 1 marca przeniosłem się do a2mobile, a Tidal działał dalej 90 dni i działa do dziś w wersji HIFI PREMIUM

czy play dalej opłaca użytkownikom abonament TIDAL ponad te promocyjne 90 dni?

czy mają prawo dochodzić odemnie zapłaty skoro nie mogą ściągnąć z konta PLAY bo jestem w a2mobile?
 #998098  autor: Vieslav
 09 cze 2018, 09:49
Wczoraj aktywowałem Showmax na darmowym starterze z ostatniej promocji. Wystarczyło zalogować się na konto, które utworzyłem podczas ostatniej akcji i wybrać jako płatność promocję z Play. Otrzymałem potwierdzenie SMSem o kosztach 0zł przez 3 miesiące.