DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #957579  autor: Ricki1980
 25 paź 2017, 09:36
Od jakiegoś czasu już nie ma bonusu za doładowanie na FB w postaci 15% lub 30% wartości doładowania na konto promocyjne (niby awaria lub koniec promocji). Czy obecnie jedynie na stronie Play mozna go dostac i to od 25 zł lub gigabajty za zlecenie stałe od 5 zł?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #957581  autor: jarekt
 25 paź 2017, 09:51
Ładowałem wiele numerów w tym miesiącu przez StrDoł z Bonusem 30% i 15% i nie było żadnych problemów.
Ostatni raz 22 października.

Od kiedy wg Ciebie doładowanie przez StrDoł nie daje już Bonusu i na jakiej podstawie tak twierdzisz?
 #957583  autor: Ricki1980
 25 paź 2017, 10:03
W komentarzach na FB Play można o tym przeczytać. Teraz ponoć bonus jest od 25 zł.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #957585  autor: jarekt
 25 paź 2017, 10:13
Bonus 15% od minimum 25zł jest przy doładowaniach poprzez doladowania.play.pl (Play/RBM).

W StrDoł jest 15% i 30% (PnKLT) już od 5zł (Play/RBM).

Dodam jeszcze, że pisząc wcześniej "nie było żadnych problemów" miałem na myśli fakt, że jeśli do doładowania poprzez StrDoł doszło, to Bonus 15/30% zawsze dochodził po sekundzie (nie pamiętam zresztą aby kiedykolwiek był problem z nieotrzymaniem tego bonusu).

Natomiast był chwilowy problem przez kilka dni (i ponownie bodajże wczoraj przez kilka godzin), że doładowania przez StrDoł w ogóle nie działały - nie można było doładować numeru i w związku z tym otrzymać również Bonusu.