DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 23 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
 #999176  autor: marcinb
 15 cze 2018, 20:53
24bis24 pisze:no limit to też Darmowe sms-y i mms-y nie sądzisz?
no limit na rozmowy, no limit na smsy i mmsy.. nie napisałem na co :D skrót myślowy

A teraz na poważnie, wracając do sedna.
Zadzwoniłem na infolinię czy tam inne biuro obsługi klienta. Konto zostało sprawdzone i zostałem poinformowany, że:
- bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
- gigabajty za dołdowanie są przyznawane na standardowych warunkach funkcjonujących w orange free na kartę,
- to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.

Tyle.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999177  autor: 24bis24
 15 cze 2018, 21:09
marcinb pisze:bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
skoro sprawdzili to wniosek, że rok minął właśnie w czerwcu :D
marcinb pisze: to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.
to nie jest błąd systemu, po przeniesieniu numeru do Orange do taryfy Free masz 2 gb i konto ważne rok.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #999180  autor: marcinb
 15 cze 2018, 21:24
24bis24 pisze:
marcinb pisze:bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
skoro sprawdzili to wniosek, że rok minął właśnie w czerwcu :D
Rok od czego? Nie nadanżam. Rozmijamy się niepotrzebnie na jakieś wątki poboczne.
24bis24 pisze:
marcinb pisze: to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.
to nie jest błąd systemu, po przeniesieniu numeru do Orange do taryfy Free masz 2 gb i konto ważne rok.
Ale nie o te GB chodzi (po przeniesieniu), cały czas piszę o tych z doładowania: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999194  autor: 24bis24
 15 cze 2018, 22:21
marcinb pisze:Ale nie o te GB chodzi (po przeniesieniu), cały czas piszę o tych z doładowania: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
te po doładowaniu powinny być ważne do końca ważności konta po przeniesieniu jeśli oczywiście nie przedłużałeś ważnosci.
15.05.2019 ważne konto po przeniesieniu z innej sieci do free środki z doładowania ważne również do tej daty pod warunkiem, że jak wcześniej pisałem nie zmieniałeś taryfy i nie wracałeś ponownie do Free.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #999216  autor: marcinb
 16 cze 2018, 09:59
Jeżeli promocyjne GB po doładowaniu mają standardową ważność wynikającą stąd https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
a nie przedł€żoną, to już nie widzę przydatności do używania tych kart sim.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999225  autor: adacomp
 16 cze 2018, 12:13
marcinb pisze:Jeżeli promocyjne GB po doładowaniu mają standardową ważność wynikającą stąd https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
a nie przedł€żoną, to już nie widzę przydatności do używania tych kart sim.
Tylko że jak masz skumulowane bardzo dużo GB to jedynym wyjściem jest ładowanie za 50zł na 93dni a kasę z KG przelewać na inną SIM.
 #999266  autor: TomLee
 16 cze 2018, 19:16
Zasil konto za np 10 zl i dostaniesz 5 gb z datą ważności tych 2 gb promocyjnych które się skończyły

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
  • Strona 23 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24