DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 17 z 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
 #974371  autor: ign123
 26 sty 2018, 23:43
Nie, nie można. Ale można przedłużyć polecając kolejną osobę (o ile promocja zostanie przedłużona, bo można nie zdążyć w tej edycji) - o kolejne 93 dni liczone od momentu odebrania bonusu za polecenie.
 #974377  autor: Traker
 27 sty 2018, 08:11
Mając na siebie numer w Orange, mogę siebie zaprosić z innych sieci ??? Chodzi mi o przetwarzanie nr. PESL który jest taki sam.
 #974387  autor: neotele
 27 sty 2018, 11:20
Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?

Edit:
Właśnie konsul Orange potwierdził, że przenoszenie jest wykonywane automatem w każdy zaplanowany dzień tygodnia.
 #974389  autor: Johnny
 27 sty 2018, 11:39
neotele pisze:Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?
Przenoszenie w systemie jest automatyczne więc nie powinno być z tym problemu.
 #974408  autor: neotele
 27 sty 2018, 12:58
Próbuję przenieść nr z sieci wRodzine do Orange za pomocą formularza internetowego i mam dylemat, jakiego obecnego operatora wskazać, gdyż w formularzu nie ma widocznej sieci "wRodzinie".
Czy ktoś przenosił nr z "wRodzinie" i wie jakiego obecnego operatora wskazać?

(Wydaję mi się, że powinienem ewentualnie wybrać "Aero 2", gdyż:
- "Sieć komórkowa wRodzinie jest przedsięwzięciem prowadzonym przez polskiego operatora telefonii mobilnej, firmę Aero 2." https://wrodzinie.com.pl/o-nas
- strona https://aero2.pl/ dotyczy wyłącznie Internetu, z czego wynikałoby, że nie ma oddzielnej sieci mobilnej Aero 2.
Jednak nie jestem tego pewien na 100%)
 #974417  autor: kaspeed
 27 sty 2018, 13:15
Wybierz aero2 jak dostepne jak nie PLUS.Ktoś tu pisal o bonusie że chce sam siebie zaprosić do Orange z innych sieci.Odpowiem nie dostaniesz bonusu.weryfikują pesel

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974443  autor: Johnny
 27 sty 2018, 15:37
24bis24 pisze:
Ktoś tu pisal o bonusie że chce sam siebie zaprosić do Orange z innych sieci.Odpowiem nie dostaniesz bonusu.weryfikują pesel
a ja odpowiem dostaniesz
I komu teraz wierzyć.
Dostanie czy nie dostanie.
Sprawdzał to ktoś konkretnie czy to tylko domysły?
 #974446  autor: kaspeed
 27 sty 2018, 15:43
Bis nie dostaniesz. Sprawdz regulamin ;)I zadzwon na infolinię;) Bonus należy se dla calkowice obcych osób które zaprosisz.Probowalem ten numer z virgin mobile.Zaprosiłem sam siebie.I co? lipa nr przeniosło a bonusu nie dało.Reklamacja skonczyła się na tym że przecież pan sam siebie zaposił ten pesel juz był w naszejbazie danych

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974449  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 15:49
kaspeed pisze:Sprawdz regulamin I zadzwon na infolinię;)
akurat z tym się zgodzę
kaspeed pisze:Zaprosiłem sam siebie.I co? lipa nr przeniosło a bonusu nie dało.
to ja zostałem potraktowany nie zgodnie z regulaminem.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974465  autor: neotele
 27 sty 2018, 17:19
neotele pisze:Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?

Edit:
Właśnie konsul Orange potwierdził, że przenoszenie jest wykonywane automatem w każdy zaplanowany dzień tygodnia.
Wygląda na to, że konsul Orange improwizował i wprowadził mnie w błąd, gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty (czy innego dnia wolnego).
Można wzkazać jedynie dni robocze.
 #974478  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 18:11
neotele pisze:gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty
ale tu chodzi o kuriera, który w sobotę i niedzielę nie dowiezie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974481  autor: neotele
 27 sty 2018, 18:15
24bis24 pisze:
neotele pisze:gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty
ale tu chodzi o kuriera, który w sobotę i niedzielę nie dowiezie
Data przeniesienia numeru nie ma nic wspólnego z datą przyjazdu kuriera ze starterem i dokumentami.
 #974483  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 18:25
Data przeniesienia numeru nie ma nic wspólnego z datą przyjazdu kuriera ze starterem i dokumentami.
masz racje nie doczytałem
chodziło mnie o aktywacje tymczasowego, że nie może być w sobote gdyż kurier nie pracuje.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 17 z 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24