DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 18 z 24
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 24
 #974443  autor: Johnny
 27 sty 2018, 15:37
24bis24 pisze:
Ktoś tu pisal o bonusie że chce sam siebie zaprosić do Orange z innych sieci.Odpowiem nie dostaniesz bonusu.weryfikują pesel
a ja odpowiem dostaniesz
I komu teraz wierzyć.
Dostanie czy nie dostanie.
Sprawdzał to ktoś konkretnie czy to tylko domysły?
 #974446  autor: kaspeed
 27 sty 2018, 15:43
Bis nie dostaniesz. Sprawdz regulamin ;)I zadzwon na infolinię;) Bonus należy se dla calkowice obcych osób które zaprosisz.Probowalem ten numer z virgin mobile.Zaprosiłem sam siebie.I co? lipa nr przeniosło a bonusu nie dało.Reklamacja skonczyła się na tym że przecież pan sam siebie zaposił ten pesel juz był w naszejbazie danych

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974449  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 15:49
kaspeed pisze:Sprawdz regulamin I zadzwon na infolinię;)
akurat z tym się zgodzę
kaspeed pisze:Zaprosiłem sam siebie.I co? lipa nr przeniosło a bonusu nie dało.
to ja zostałem potraktowany nie zgodnie z regulaminem.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974465  autor: neotele
 27 sty 2018, 17:19
neotele pisze:Czy jeśli podam w formularzu datę przeniesienia do Orange przypadającą na sobotę, to w sobotę przeniesienie zostanie wykonane ?

Edit:
Właśnie konsul Orange potwierdził, że przenoszenie jest wykonywane automatem w każdy zaplanowany dzień tygodnia.
Wygląda na to, że konsul Orange improwizował i wprowadził mnie w błąd, gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty (czy innego dnia wolnego).
Można wzkazać jedynie dni robocze.
 #974478  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 18:11
neotele pisze:gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty
ale tu chodzi o kuriera, który w sobotę i niedzielę nie dowiezie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974481  autor: neotele
 27 sty 2018, 18:15
24bis24 pisze:
neotele pisze:gdyż formularz przeniesienia nie daje możliwości wybrania dnia przeniesienia jako soboty
ale tu chodzi o kuriera, który w sobotę i niedzielę nie dowiezie
Data przeniesienia numeru nie ma nic wspólnego z datą przyjazdu kuriera ze starterem i dokumentami.
 #974483  autor: 24bis24
 27 sty 2018, 18:25
Data przeniesienia numeru nie ma nic wspólnego z datą przyjazdu kuriera ze starterem i dokumentami.
masz racje nie doczytałem
chodziło mnie o aktywacje tymczasowego, że nie może być w sobote gdyż kurier nie pracuje.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974543  autor: Gregrin
 28 sty 2018, 00:09
kaspeed pisze: Sprawdz regulamin ;)I zadzwon na infolinię;) Bonus należy se dla calkowice obcych osób które zaprosisz.Probowalem ten numer z virgin mobile.Zaprosiłem sam siebie.I co? lipa nr przeniosło a bonusu nie dało.Reklamacja skonczyła się na tym że przecież pan sam siebie zaposił ten pesel juz był w naszejbazie danych
To ze coś jest w regulaminie powoduje ze możemy się tego domagać gdy nie zadziała a nie jest pewnikiem ze tak działa system ;) Ja miałem problem bo już korzystałem z pierwszej edycji (początek 2017) i mimo ze regulamin tego nie zabrania bonusu nie przyznało (ponownie skorzystałem pod koniec 2017). Po reklamacji dali kasę na pakiet ale nie o tym mowa. Z reklamacji wynikało ze patrzyli tylko na numer i nic nie wspomnieli ze był on wcześniej na inna osobę -w pierwszej edycji. Ja bym nie wykluczał ze się da ;)
Jako zaproszony do pierwszej edycji mój numer PESEL dawno figurował w bazie orange bo mam tam starego leżaka a bonus (jako klient orange przenoszący nowy numer) dostałem.

PS. Czy ja dobrze zrozumiałem twój post ? Nie próbowałeś tego praktycznie w orange tylko w virgin i na tej podstawie mówisz jak jest w orange ??
 #974571  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 11:18
Rozpisze:
1 nr od 15lat w Orange wysłalem sms z zaproszeniem do Orange z numerem swoim w Virgin Mobile.
2. Numer w Virgin Mobile zarejestrowany na mnie( ten sam pesel)
3. Po przeniesieniu numeru zero bonusu.Zarówno dla Nr przeniesionego z Virgin jak i dla numeru orange który go zaprosił.

Reklamacja odmowna: powód: Pan już był z tym peselem w orange.( odnośnie numeru z Virgin mobile)A bonus dostaje tylko numer który ktoś miał zarejestrowany poza orange na inny pesel niż zapraszający.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974575  autor: Traker
 28 sty 2018, 12:02
kaspeed pisze:Rozpisze:
1 nr od 15lat w Orange wysłalem sms z zaproszeniem do Orange z numerem swoim w Virgin Mobile.
2. Numer w Virgin Mobile zarejestrowany na mnie( ten sam pesel)
3. Po przeniesieniu numeru zero bonusu.Zarówno dla Nr przeniesionego z Virgin jak i dla numeru orange który go zaprosił.

Reklamacja odmowna: powód: Pan już był z tym peselem w orange.( odnośnie numeru z Virgin mobile)A bonus dostaje tylko numer który ktoś miał zarejestrowany poza orange na inny pesel niż zapraszający.
Czyli jest to o co pytałem wczesniej. Blokada PESEL.
 #974583  autor: Gregrin
 28 sty 2018, 12:28
kaspeed pisze:Pan już był z tym peselem w orange.
??
kaspeed pisze:A bonus dostaje tylko numer który ktoś miał zarejestrowany poza orange na inny pesel niż zapraszający.
Czyli numer nie mógł być wcześniej w orange czy tylko osoba zaproszona musi mieć inny pesel niż osoba zapraszająca ?? Ja w regulaminie widzę tylko "osoba zaproszona ... nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie od startu Promocji do zgłoszenia." co właśnie powinno odnosić się do sprawdzania PESELU czy maja go jako aktywnego w bazie. Nic jednak takiego w moim przypadku nie miało miejsca (a mam leżaka w orange) bo sprawdzali tylko czy numer był już kiedyś zaproszony...

PS. Sam regulamin traktuje osoby jako numery: "W okresie obowiązywania Promocji Osoba Zapraszająca wysyła bezpłatnego SMS-a pod numer 80156, w treści wpisując 9-cyfrowy
numer komórkowy (bez prefiksu +48) Osoby Zaproszonej
." i defakto orange nie jest w stanie stwierdzić kto jest posiadaczem tego numeru a jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić to: "Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę."
Z regulaminu wynika wiec (wbrew logice i pewnie zaprogramowaniu systemu) ze osoba zaproszona musi tylko przenieść numer do orange. Tam nawet nie ma ze to musi być ten numer który zapraszaliśmy tylko "osoba" która zaprosiliśmy ma przenieść numer ;)
Regulamin wyklucza jedynie osoby które w momencie startu promocji są abonentami orange co jest kuriozalne (na szczęście nie egzekwowane) jeśli ktoś ma kilka kart w rożnych sieciach (w tym leżaka w orange ;)).
Tyle o regulaminach.
 #974597  autor: Traker
 28 sty 2018, 13:33
Gregrin pisze:
kaspeed pisze:Pan już był z tym peselem w orange.
??
kaspeed pisze:A bonus dostaje tylko numer który ktoś miał zarejestrowany poza orange na inny pesel niż zapraszający.
Czyli numer nie mógł być wcześniej w orange czy tylko osoba zaproszona musi mieć inny pesel niż osoba zapraszająca ?? Ja w regulaminie widzę tylko "osoba zaproszona ... nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie od startu Promocji do zgłoszenia." co właśnie powinno odnosić się do sprawdzania PESELU czy maja go jako aktywnego w bazie. Nic jednak takiego w moim przypadku nie miało miejsca (a mam leżaka w orange) bo sprawdzali tylko czy numer był już kiedyś zaproszony...

PS. Sam regulamin traktuje osoby jako numery: "W okresie obowiązywania Promocji Osoba Zapraszająca wysyła bezpłatnego SMS-a pod numer 80156, w treści wpisując 9-cyfrowy
numer komórkowy (bez prefiksu +48) Osoby Zaproszonej
." i defakto orange nie jest w stanie stwierdzić kto jest posiadaczem tego numeru a jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić to: "Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę."
Z regulaminu wynika wiec (wbrew logice i pewnie zaprogramowaniu systemu) ze osoba zaproszona musi tylko przenieść numer do orange. Tam nawet nie ma ze to musi być ten numer który zapraszaliśmy tylko "osoba" która zaprosiliśmy ma przenieść numer ;)
Regulamin wyklucza jedynie osoby które w momencie startu promocji są abonentami orange co jest kuriozalne (na szczęście nie egzekwowane) jeśli ktoś ma kilka kart w rożnych sieciach (w tym leżaka w orange ;)).
Tyle o regulaminach.
Wszystko się zgadza w tym co napisałeś, tylko często rzeczywistość jest inna, a w tym przypadku chodzi o interpretację przez konsultanta Orange.
  • Strona 18 z 24
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 24
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 24