DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
 #981247  autor: marcinb
 04 mar 2018, 17:07
Rozstrzyga. "Paragraf" mówiący, że za łebka dostajesz 100GB i 93 dni.
Zastanów się ... Jeśli złowiłem np. 4 pacjentów, to powinienem dostać 400 GB, a dostaję tylko nieco więcej niż 100 ...
vs
niby czemu sumują się ilości GB a nie sumują się dni
Proponuję abyś się zastanowił, bo kręcisz w zeznaniach. :wink:

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981305  autor: neotele
 04 mar 2018, 22:41
R.Mandano pisze:bo niby czemu sumują się ilości GB a nie sumują się dni - skoro RP ZZ nic o tym nie wspomina. No chyba, że źle czytam RP ZZ, to proszę o jakiś paragraf który to jednoznacznie rozstrzyga ....
Paragraf 21 mówi wszystko:
21. Osoba Zapraszająca może otrzymać maksymalnie 5 Bonusów (za każdą Osobę Zaproszoną, która spełni warunki Promocji). Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
 #981373  autor: R.Mandano
 05 mar 2018, 11:30
neotele pisze: Paragraf 21 mówi wszystko:
21. Osoba Zapraszająca może otrzymać maksymalnie 5 Bonusów (za każdą Osobę Zaproszoną, która spełni warunki Promocji). Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
Okey - czytałem regulamin, ale ten paragraf przeoczyłem - to chyba przez te mrozy ...
:mrgreen:
Dzięki za konkret - bo parę postów w moim problemie to było zwykle wodolejstwo nabijaczy postów ...
:smt006
 #981508  autor: Gregrin
 05 mar 2018, 22:58
R.Mandano pisze:Dzięki za konkret - bo parę postów w moim problemie to było zwykle wodolejstwo nabijaczy postów ...
Gregrin pisze:Ilości się sumują, ważności nie. Jeśli zaprosiłeś 4ry osoby to w sumie dostałeś 400GB (minus to co zużyłeś) ważne 93dni od ostatniej aktywacji bonusu.
Gdzie tu wodolejstwo albo różnica w tym co uważasz konkret (zauważę ze to cały post a nie jakiś wycinek) ? Miałeś konkretnie napisane jak to działa, a co ten cytat:
neotele pisze:Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
wprowadził więcej ?
Jak chcesz żebyśmy udowadniali ze nie jesteśmy wielbłądami cytatami z regulaminu, bo pytasz, ale nie wierzysz w odpowiedzi, to sorry.
 #988467  autor: neotele
 12 kwie 2018, 10:06
barteks2 pisze:Jak najprościej sprawdzić do kiedy mam no-limit po przeniesieniu nr do Orange w ramach tej promocji? Ani w apce, ani w Orange on-line nie widzę takiej informacji.
Ponieważ w ramach tej promocji dostałeś 93 dni na no limit rozmów i 100 GB, w Orange on-line, w zakładce "Stan konta" masz informację dotyczącą Internetu: "Promocyjny pakiet danych", z podaną datą, która jest taka sama, jak ta dla no limit rozmów w ramach tej promocji.
 #988668  autor: neotele
 13 kwie 2018, 09:54
24bis24 pisze:A jak ma uruchomione 20 GB na dwudziestolecie sieci Idea to nie za bardzo :) .
Pytanie odnosiło się do promocji za przeniesienie, więc odpowiedź była właściwa.

U mnie, w Orange on-line, promocyjne 20 GB zostały dodane do wcześniejszej promocji 100 GB za przeniesienie. Ciekawe jak to jest widoczne u osób, które aktywowały tylko promocję 20 GB?
Wg Regulaminu promocji 20 GB, powinno to być gdzieś(?) widoczne:
"15. Stan i ważność Bonusu mogą Państwo sprawdzić, niezależnie od posiadanej oferty logując się na swoje konto na www.orange.pl i w aplikacji Mój Orange."
 #999052  autor: marcinb
 15 cze 2018, 08:13
Słuchajcie, albo coś pokręciłem albo...
Jest starter, który był zapraszany i przeniesiony pod koniec promocji. Miał no limit i 100GB na 93 dni, które oczywiście się już skończyły.
Czy na takim starterze bonus po doładowaniu nie powinien być ważny kilka miesięcy tj. 12 m-cy od dnia przeniesienia? Czy to nie była zaleta starterów biorących udział w promocji?
Wczoraj doładowałem za 5 zł, dzisiaj patrzę, że pakiet danych jest ważny jeszcze jeden dzień tj. do dzisiaj.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999068  autor: 24bis24
 15 cze 2018, 09:46
Miał no limit i 100GB na 93 dni, które oczywiście się już skończyły.
jeśli był zapraszany to nie miał no limitu :D
musiales zmienic taryfe i wrocić ponownie na Free dlatego 5 zl przedluzylo na dwa dni

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #999176  autor: marcinb
 15 cze 2018, 20:53
24bis24 pisze:no limit to też Darmowe sms-y i mms-y nie sądzisz?
no limit na rozmowy, no limit na smsy i mmsy.. nie napisałem na co :D skrót myślowy

A teraz na poważnie, wracając do sedna.
Zadzwoniłem na infolinię czy tam inne biuro obsługi klienta. Konto zostało sprawdzone i zostałem poinformowany, że:
- bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
- gigabajty za dołdowanie są przyznawane na standardowych warunkach funkcjonujących w orange free na kartę,
- to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.

Tyle.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999177  autor: 24bis24
 15 cze 2018, 21:09
marcinb pisze:bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
skoro sprawdzili to wniosek, że rok minął właśnie w czerwcu :D
marcinb pisze: to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.
to nie jest błąd systemu, po przeniesieniu numeru do Orange do taryfy Free masz 2 gb i konto ważne rok.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #999180  autor: marcinb
 15 cze 2018, 21:24
24bis24 pisze:
marcinb pisze:bonus za przeniesienie przecież dostałem i zakończył się na początku czerwca,
skoro sprawdzili to wniosek, że rok minął właśnie w czerwcu :D
Rok od czego? Nie nadanżam. Rozmijamy się niepotrzebnie na jakieś wątki poboczne.
24bis24 pisze:
marcinb pisze: to, że kiedyś takie doładowanie - bonusowe gb - były ważne kilka miesięcy to był błąd systemu z którego korzystali klienci, ale to już zostało naprawione.
to nie jest błąd systemu, po przeniesieniu numeru do Orange do taryfy Free masz 2 gb i konto ważne rok.
Ale nie o te GB chodzi (po przeniesieniu), cały czas piszę o tych z doładowania: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #999194  autor: 24bis24
 15 cze 2018, 22:21
marcinb pisze:Ale nie o te GB chodzi (po przeniesieniu), cały czas piszę o tych z doładowania: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
te po doładowaniu powinny być ważne do końca ważności konta po przeniesieniu jeśli oczywiście nie przedłużałeś ważnosci.
15.05.2019 ważne konto po przeniesieniu z innej sieci do free środki z doładowania ważne również do tej daty pod warunkiem, że jak wcześniej pisałem nie zmieniałeś taryfy i nie wracałeś ponownie do Free.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24