DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 22 z 28
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 28
 #973120  autor: adacomp
 20 sty 2018, 18:47
24bis24 pisze:
adacomp pisze:Ja wiem o co chodzi, ale nie wiadomo na jak długo to będzie przechodziło :/
to już nie przechodzi.
Czyli nie ma sprawy i trzymajmy się BzP 50GB dopóki on jeszcze jest w Fakt.
 #973300  autor: jarekt
 22 sty 2018, 00:59
Wątek jest o bonusie 500zł/50GB/150dni/RWK w Play (w taryfie "Play na Kartę", po przejściu do niej w ramach MNP).
W zasadzie historyczny wątek, bo od 10 stycznia jest 200zł/20GB/60dni/RWK w PnK.

To, że zaczęliście hurtowo pisać tutaj o prawie takim samym bonusie ale dostępnym po przejściu do FaktM, to co najwyżej tylko mały off-top, a nie powód do zmiany tytułu :)

Czy jak w wątku z kodami do FaktuM zacznę podawać kody do Tidala i się wywiąże gęsta dyskusja o tych kodach z prośbami o więcej kodów na Tidala, to mam prosić moderatora aby zmienił tytuł tamtego wątku na "Tidal - kody"?
Czy może wszystko o Tidalu ma wylądować w koszu?
A może zostawić bo i te i tamte, to kody i dotyczą P4?
 #973311  autor: perdos1
 22 sty 2018, 08:03
Czy jeżeli skorzystałem wcześniej z promocji 500 zł + 50GB + RWK w play na kartę, to teraz mogę skorzystać z tej samej promocji w Fakt Mobile? Numer aktualnie jest w Plusie.
 #973853  autor: mskrot
 24 sty 2018, 16:41
Numer przeniesiony z VM, aktywowany bonus 500/50/RwK.

Powoli zbliża się koniec ważności 500/50. Ważne do 15 lutego.
Złotówek zostało 480 netu 33. Jest jakaś szansa na zachowanie tych bonusów?

Z tego, co tu czytam, to doładowanie przez FB +15% i uruchomienie pakietu 600MB
chyba nie ratuje sytuacji, bo pomimo, że w systemie data ważności złotówek i danych przedłuży się o 30 dni, to raczej 15 lutego i tak te pozostałe 480/33 się wyzerują.
Mam rację???

A co z przejściem na inną taryfę?
Jeżeli zmienię obecną Play na kartę Start na Formuła Play na Kartę, to zapewne
złotówki z promocyjnego konta i dane także się wyzerują, prawda?
Chociaż, gdzieś na początku tego wątku czytałem, że jest szansa, że dane przepadną,
ale złotówki zostaną...

Ktoś już próbował przedłużać pakiety, albo zmienić taryfę i może powiedzieć, jak
to w rzeczywistości wygląda???
 #973880  autor: bolek2004
 24 sty 2018, 19:59
Czy złotówki z tego pakietu i netu przepadną to nikt ci na razie nie odpowie bo nikt tego w praktyce nie sprawdził bo jeszcze nie minęło 5 miesięcy nikomu od aktywacji tego pakietu.
W teorii przedłuża się tak jak piszesz, złotówki doładowaniem na FB, net pakietem netu.
Zmiana taryfy spowoduje utratę zarówno pakietu złotówek jak i pakietu internetu.
Możesz przedłużyć nawet dziś, ale nikt Ci nie zagwarantuje że i tak te bonusy nie przepadną.
 #974280  autor: honorr
 26 sty 2018, 14:11
anna_nowak pisze:Ja do FaktM przeniosłam 24.01 a 25-go rano aktywowałam Bonus prze Play24 - dostałam 50GB ale 500zł nie, cisza :( . Konto mi przedłużyli o rok, ale nic nie pisze o 5 miesiącach no i o tym 500zł :(
Trzeba zadać sobie minimum trudu i przeczytać kilka linijek regulaminu.
 #974284  autor: 24bis24
 26 sty 2018, 14:21
w Twoim telefonie jest ukryte 500 zł i żeby je odnaleźć trzeba przeczytać regulamin lub kilka wcześniejszych wpisów z tego wątku :mrgreen:
albo 799599999 z numeru Play aby uniknąć opłaty.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974891  autor: tytan1
 30 sty 2018, 08:34
Jak u Was z wykorzystaniem bonusu , przede wszystkim 500zł , numer przeniosłem z virgin (wcześniej w plus) , dostałem te bonusy , aktywowałem je jeszcze chyba w listopadzie, zacząłem je wykorzystywać w styczniu , i zostałem już 3 raz zblokowany za częste rozmowy (tylko połączenia , bez sms i netu). I co najśmieszniejsze że po 3 blokadzie już nie da się odblokować numeru (na szczęście przychodzące śą jeszcze). Jak oni traktuja klienta ??! Dają bonus , z którego nie można skorzystać ??!! To jest bez sensu, tak reklamować , a później blokować!! Spotkaliście się z tym?? Teraz pozostaje jedynie przeniesienie do innej sieci! Ogólnie z sieci Playa kompleksowo korzystam od jakieś 10-12 lat , najbliższa rodzina to ok. 30 użytkowników, nie mówiąc już o znajomych. Pierwszy raz naprawdę mnie wkurzyli. Za blokowaniu , numer tak jakby na śmieci idzie , jedynie te przeniesienie może uratuje! Co o tym myślicie???
  • Strona 22 z 28
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 28
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 28