DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 20 z 28
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 28
 #971810  autor: jarekt
 13 sty 2018, 20:21
@Gregrin, zerknij tu: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 45#p971103
i potem tu: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 45#p971118
i coś potem skrobnij.

Bo po prostu i tak przez pewien czas będzie mały "śmietnik" w tym wątku i w tym nowym - będzie wymieszane 500/50/150 z 200/20/60, a reszta/większość spraw i tak jest wspólna.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 20:45 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #972105  autor: atlantydas
 15 sty 2018, 17:31
a jak przeniose do FAKTmobile w salonie, to dostane 500zł i 50GB na 150dni? Fakt chyba korzysta z tej samej infrastruktury co play, wiec nie powinno byc żadnej róźnicy. Wiec chyba lepiej przenosić teraz do FaktMobile jak play zmienil regulamin?
 #972203  autor: efazeti
 16 sty 2018, 07:21
jeżeli teraz korzystam z bonusu 500/50 w play to czy będzie mi przysługiwał bonus po przeniesieniu nr do fakt mobile? (po drodze zahaczając jakiegoś innego operatora)
 #972280  autor: WOJTAS
 16 sty 2018, 14:27
U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
 #972284  autor: R.Mandano
 16 sty 2018, 14:43
jarekt pisze:Wszystko jest po staremu tylko trzeba przenieść teraz dwa i pół numeru więcej :)
A czy wg nowego regulaminu 200/20/60 są wykluczone numery, które kiedykolwiek wcześniej były w Play :?:
 #972287  autor: neotele
 16 sty 2018, 14:49
WOJTAS pisze:U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
 #972288  autor: WOJTAS
 16 sty 2018, 14:55
neotele pisze:
WOJTAS pisze:U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem
 #972289  autor: R.Mandano
 16 sty 2018, 14:58
WOJTAS pisze:
neotele pisze:
WOJTAS pisze:U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem

i w każdym kazałeś obsłudze zamówić czy tylko w ostatnim :?:
:mrgreen:
 #972308  autor: WOJTAS
 16 sty 2018, 16:08
R.Mandano pisze:
WOJTAS pisze:
neotele pisze: Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem

i w każdym kazałeś obsłudze zamówić czy tylko w ostatnim :?:
:mrgreen:
W jednym.. Obrazekw pozostałych była duża kolejka
 #972321  autor: muchakk
 16 sty 2018, 17:17
Ja usłyszałem, że karty MNP FAKTu są tylko w salonach firmowych. Ponoć oni nie muszą zamawiać i PLAY sam im narzuca co dostają a co nie. U mnie faktycznie tak było w salonie firmowym udało mi się przenieść numer, a raczej złożyć wniosek o MNP numeru z Orange
 #972330  autor: neotele
 16 sty 2018, 17:46
muchakk pisze:Ja usłyszałem, że karty MNP FAKTu są tylko w salonach firmowych.
Nie jest to prawdą.
Swego czasu robiłem przeniesienie - w podrzędnym salonie, w małej miejscowości - do FM i karty były dostępne od ręki.
Wczoraj też chciałem zrobić przeniesienie. Kart FM nie było, więc zostały zamówione.
 #972519  autor: TomekErek
 17 sty 2018, 18:10
Byłem dziś w salonie Play i na szczescie mieli karty FAKTU wiec nie było problemu z wnioskiem o MNP.

Ale dostałem po ok godzinie smsa, ze fakt odrzucił mój wniosek, bo trwa jeszcze inny proces przenoszenia numeru i moze byc tylko jeden w danej chwili. Zgadza sie, bo 5 dni temu przenosiłem ten numer do plusa aby wrócić z nim do Play - w sensie faktu po bonus 500/50/rok.

Czy za np kolejny tydzień będę musiał znowu isc do tego salonu Play i złożyć kolejny raz wniosek czy może ponowienie wniosku mogę wykonać jakoś online pisząc maila lub dzwoniąc na infolinię?

Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 #972521  autor: playmax
 17 sty 2018, 18:12
Kamil7878 pisze:
playmax pisze:A nie wie ktoś z was jak mam postępować dalej w sytuacji gdy przeniosłem kilka dni temu numer z "Play na kartę" do "Plus na kartę", będąc już drugi dzień w "Plus na kartę" wypełniłem wniosek o przejście ponownie do "Play na kartę", przyszedł SMS odrzucający z informacją, że trwa już przenoszenie do innej sieci, nadal jest ta sama sytuacja z tą karencją 14 dni opisywaną wcześniej tu na forum? Mam czekać aż tyle czasu czy próbować ponownie przenosić w międzyczasie? Ktoś coś wie może?
Możesz przenieść od razu, plus mógł przyblokowac musisz złożyć wniosek jeszcze raz.
Wniosek złożony ponownie dzisiaj rano o 11, brak wiadomości SMS od Plusa o uwolnieniu numeru do tej pory (godz. 18:12), chyba zawsze takowy mi przychodził po 30 minutach.

Ten sms jeszcze przyjdzie czy nie ma szans, jak się wydostać z numerem z Plusa?
 #972525  autor: TomekErek
 17 sty 2018, 18:23
ooo, widze Playmax, że masz ten sam problem z karencją co ja :/

Jak pisałem chwilę temu - dostałem po ok. godzinie po wyjsciu z salonu dostałem smsa z podziekowaniem za złożenie wniosku i po kilku minutach kolejnego z info, ze nie mozna teraz przeniesc :/

skoro wiec Ty po tylu godzinach nic nie dostałeś to mysle, ze moze byc jakis błąd i numer nie został poprawnie zarejestrowany do procesu przeniesienia :/
  • Strona 20 z 28
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 28
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 28