DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 3 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
 #953010  autor: zoltan666
 27 wrz 2017, 11:28
@jarekt - i tak pewnie zrobię, aktywacja startera, a potem bonusu. A tak z ciekawości. Co się stanie jak włożę starter do telefonu i spróbuje go dopisać do konta na Play24? Przyjdzie na niego sms z hasłem potwierdzającym? A jeśli przyjdzie i dopisze go do konta, czy będzie to miało wpływ na aktywację startera, czy też będzie dopisany jako nieaktywowany jeszcze numer? Pytam, bo przy takim dopisaniu do konta miałbym pewność, że przeniesienie nastąpiło prawidłowo.
 #953013  autor: jarekt
 27 wrz 2017, 11:37
Po pierwsze, wkładanie takiego numeru do fona jest bardzo ryzykowne bo może nastąpić jego aktywacja zanim cokolwiek zdążysz zrobić czy pomyśleć - a zakładam, że nie chcesz go aktywować akurat w tym momencie (aktywację startera powoduje również próba nawiązania połączenia internetowego i niektóre typy SMSów specjalnych wychodzących).
Najlepiej więc skorzystać z modemu.

Numer przed aktywacją będziesz mógł dodać do Play24 - hasło przyjdzie.
 #953014  autor: zoltan666
 27 wrz 2017, 11:42
W jakimś starym telefonie bez internetu chyba nic się nie powinno aktywować samoczynnie? Włożenie karty, włączenie telefonu, odczytanie smsa i nic więcej.
 #953016  autor: jarekt
 27 wrz 2017, 11:50
Taki stary fon też się nada. Po dodaniu numeru do Play24 przeloguj się i jeśli wciąż nie ma dat ważności przy środkach/koncie to znaczy, że numer się wciąż nie aktywował ale jeśli pojawiły się daty, np. robiłeś to 1 października i pojawiła się data ważności konta 11 października, to znaczy że numer Ci się aktywował w tym fonie i masz 10 dni na aktywację Promocji BzP bez potrzeby doładowywania, a potem jeszcze 20 dni ale już będziesz musiał doładować konto.
 #953024  autor: asdaf
 27 wrz 2017, 12:10
Stary tel. też wysyła smsy konfiguracyjne a to może być uznane za aktywację startera.
jarekt pisze:Dodam jeszcze, że na przestrzeni ostatnich 4-5 lat zmieniało się to czy dany krótki kod powodował aktywację startera czy nie, np. kod podający nazwę taryfy *111*49*1# jeszcze rok temu powodował aktywację startera, a potem (około września 2016 roku) już tego nie robił.
Pamiętać należy, że ten kod w międzyczasie służył do sprawdzania czy numer jest zarejestrowany. I stąd chyba wynikała ta zmiana.
 #953027  autor: zoltan666
 27 wrz 2017, 12:15
Czyli nie ma co ryzykować. Aktywuje starter jak już będę potrzebował skorzystać z bonusu. Mam nadzieję, że bonusy będą jeszcze wtedy rozdawać.
 #953302  autor: kubon22
 29 wrz 2017, 08:28
timi pisze:Mogę przenieść numer z play do innego operatora a następnie z powrotem do play? bonus będzie dostępny. Sprawdzał ktoś taki wariant?
RBM na kartę (czyli P4) --> 10 dni w T Mobile --> Dziś znowu P4 i bonus odebrany dziś.
Dodatkowo działają doładowania przy pomocy tej stronki:
https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
 #953322  autor: pavesi
 29 wrz 2017, 12:05
22 września numer przeniosłem z play do orange ..
26 września nuper przeniosłem z orange do play z zaznaczeniem przeniesienia z 28 na 29 września
Numer przeszedł bez problemu kodem aktywowałem bonusa - bonus dostałem 500zł itd..
Numer był wielokrotnie już przenoszony z red bull do orange czy odwrotnie czy te play orange..
 #953503  autor: grzesio0401
 30 wrz 2017, 16:18
Mam nr w nju, zarejestrowany jeszcze na z dawna na rodzica. Tam nie ma cesji a chciałbym to uporządkować choć trochę szkoda stażu. Na co dzień korzystam z tel służbowego do prywatnych celów a nr w nju tylko do odbierania ale musze nosić 2 telefony. Czy w Play korzystając z tej promocji jest możliwość przerejestrowania nr na mnie oraz ustawienia na nim przekierowania rozmów na tel służbowy w Play, czy taka przekierowana rozmowa będzie normalnie pomniejszała pakiet 500zł. Wydaje mi się że z przekierowaniem nie ma problemu bo można go też ustawić w telefonie, byle ten tylko cały czas był włączony. Czy po tych 5 miesiącach można w prosty sposób będzie zmienić taryfę na Play OdNowa? Czy tu rozmowy przekierowane będą wykorzystywać stan Darmowy?
 #955088  autor: pawel90
 09 paź 2017, 11:56
Czy z taką kartą z tymi bonusami będę mógł korzystać z internetu w Norwegii? Te 50GB działa w roamingu czy może z 500zł będzie odliczać albo będzie się dało z tego 500zł włączyć jakiś pakiet?
 #955093  autor: Karlos20
 09 paź 2017, 12:11
pawel90 pisze:No to lipa. Czyli trzeba doładować konto i włączyć np. za 4zł dzień bez limitu i z tego dostaje się jakiś pakiet roamingu?
W PINKu pakiet za 4 zł daje zaledwie 0,20 GB. Musisz włączyć droższy pakiet, albo specjalny pakiet za 19 zł z 500 MB.
Zestawienie limitów MB/GB w ofertach na kartę Play > http://promocje.play.pl/roaming/pdf/Lim ... _karta.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955144  autor: pawel90
 09 paź 2017, 16:08
Karlos20 pisze:
pawel90 pisze:No to lipa. Czyli trzeba doładować konto i włączyć np. za 4zł dzień bez limitu i z tego dostaje się jakiś pakiet roamingu?
W PINKu pakiet za 4 zł daje zaledwie 0,20 GB. Musisz włączyć droższy pakiet, albo specjalny pakiet za 19 zł z 500 MB.
Zestawienie limitów MB/GB w ofertach na kartę Play > http://promocje.play.pl/roaming/pdf/Lim ... _karta.pdf
I tak lece tylko na jeden dzień, więc powinno starczyć żeby czasem coś sprawdzić. Lepiej 200MB za 4zł niż 500MB za 19zł :wink: Pod koniec października lece na Malte na 4 dni, wtedy obadam inne taryfy i rozejrzę się za jakimś większym pakietem.
 #955789  autor: reboot
 12 paź 2017, 22:20
pawel90 - w Play między teorią a praktyką jest rozbieżność. Oficjalnie (w teorii) nie można korzystać z promocyjnych środków w roamingu. A jak jest w praktyce? Hehe, jak to w Play :)

WKS
 #955828  autor: w12
 13 paź 2017, 11:25
pavesi pisze:22 września numer przeniosłem z play do orange ..
26 września nuper przeniosłem z orange do play z zaznaczeniem przeniesienia z 28 na 29 września
Numer przeszedł bez problemu kodem aktywowałem bonusa - bonus dostałem 500zł itd..
Numer był wielokrotnie już przenoszony z red bull do orange czy odwrotnie czy te play orange..
Zadziała to jeszcze jak przeniosę numer na 1 dzień do innej sieci?
Próbował ktoś ostatnio?

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
  • Strona 3 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28