DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
 #970332  autor: bolek2004
 06 sty 2018, 13:43
Jeśli nie ma zbieraj minut w tej taryfie uruchomionych to fresh praktycznie się nie opłaca. Nie ma żadnego pakietu głosowego w tej taryfie. Możesz tylko 10za5 uruchomić i 30 minut za 6zł.
Jeśli chce no limit to zmień tą taryfę na formułę i tyle.
 #970470  autor: Gregrin
 07 sty 2018, 00:22
bolek2004 pisze:Jeśli chce no limit to zmień tą taryfę na formułę i tyle.
Jeszcze lepiej wybrać fakt mobile. Za 19,95 jest samoodnawialny pakiet nolimit kom + stac do tego 100sms i 1GB i RWK po każdym doładowaniu.
Najlepiej jeśli założyłbyś konto w play24 dla numeru sąsiadki i ustawił w nim swój numer do potwierdzania operacji. Wtedy bez jej angażowania możesz pakiet włączyć zdalnie gdyby jej się zapomniało albo zapomniała wcześniej doładować. Tam tez będziesz mógł przejść do taryfy faktmobile lub ewentualnie kodem *163*12#. To trochę stara taryfa wiec gdyby się nie dało tego zrobić tymi metodami to będąc u sąsiadki można zlecić zmianę taryfy na infolini 799 599 999 (zapytają ja o jakieś podstawowe dane (ile jest na koncie) i może jakieś szczegóły jak pesel).
Albo drogą na około zmieniając najpierw na taryfę play RWK ale to wymaga min 2h poczekania po pierwszej zmianie.

Kod na aktywacje pakietu będąc już w fakt: *111*996*1#
Więcej info https://www.faktmobile.pl/oferta/atrakcyjne-pakiety/

Jeszcze pytanie ile sąsiadka potrzebuje tych minut bo jest fajna taryfa "odnowa" gdzie jest za darmo do play i jest pakiet 100min za 15zl. Dla mało dzwoniących poza play idealne bo nie trzeba się martwic o ważność środków bo są bezterminowe.
 #970542  autor: rudymax
 07 sty 2018, 13:33
R.Mandano pisze:Żeby załapać się na bonusy za przeniesienie, to trzeba się przenieść przez www czy można w salonie ?
Do Play jak dotąd nie da się przenieść przez www, chyba że o czymś nie wiem.
 #970548  autor: R.Mandano
 07 sty 2018, 13:48
Ja nawet wolę przenosić się w salonie, bo odpada cyrk z kurierami. Czyli przenosiny w salonie są OK do bonusa :?:

A pierwotne pytanie padło, bo gdzieś czytałem że do jakiegoś bonusa trzeba przenosić się poprzez www, ale nie pamiętam czy to chodziło o Play czy innego oppa...
 #970561  autor: Majek7
 07 sty 2018, 14:47
Gregrin pisze:
bolek2004 pisze:Jeśli chce no limit to zmień tą taryfę na formułę i tyle.
Jeszcze lepiej wybrać fakt mobile. Za 19,95 jest samoodnawialny pakiet nolimit kom + stac do tego 100sms i 1GB i RWK po każdym doładowaniu.
Najlepiej jeśli założyłbyś konto w play24 dla numeru sąsiadki i ustawił w nim swój numer do potwierdzania operacji. Wtedy bez jej angażowania możesz pakiet włączyć zdalnie gdyby jej się zapomniało albo zapomniała wcześniej doładować. Tam tez będziesz mógł przejść do taryfy faktmobile lub ewentualnie kodem *163*12#. To trochę stara taryfa wiec gdyby się nie dało tego zrobić tymi metodami to będąc u sąsiadki można zlecić zmianę taryfy na infolini 799 599 999 (zapytają ja o jakieś podstawowe dane (ile jest na koncie) i może jakieś szczegóły jak pesel).
Albo drogą na około zmieniając najpierw na taryfę play RWK ale to wymaga min 2h poczekania po pierwszej zmianie.

Kod na aktywacje pakietu będąc już w fakt: *111*996*1#
Więcej info https://www.faktmobile.pl/oferta/atrakcyjne-pakiety/

Jeszcze pytanie ile sąsiadka potrzebuje tych minut bo jest fajna taryfa "odnowa" gdzie jest za darmo do play i jest pakiet 100min za 15zl. Dla mało dzwoniących poza play idealne bo nie trzeba się martwic o ważność środków bo są bezterminowe.
dzięki za odpowiedź wszystkim, wiecie ja nie będę brał pod opiekę numeru sąsiadki podpinając go pod swoje w play24, takie przysługi to robię kilku osobom w rodzinie, no ale jak Pani ma córkę czy kogoś tam to przecież ona czy zięć mogą jej pomóc w utrzymywaniu tego tematu.
Z faktem się nie będę bawił w transfery ponieważ nie chcę żeby byla ograniczana ta osoba wirtualnym operatorem, jednak w razie potrzeby jej mąż czy ktoś może w salonie na miejscu załawić coś a nie tylko infoliniami.

Przeniosę jej numer z fresh na kartę na formułę play na kartę ussd *163*10#, to trwa 24h czy od razu się transfer zrobi? Pytam, bo tak to ponownie będę musiał następnego dnia panią odwiedzić jak już zmieni taryfę, aby kodem *111*406*1# aktywować za 25zł pakiet unlimited.

Aha, co z ważnością konta w formule play na kartę? Też każde doładowanie przedłuża o 365dni wychodzące (w obecnej taryfie tak ma, bo doładowywała konto 02.01 i ma ważne do 02.01.2019) ?
Smsy przychodzą jakieś z powiadomieniem np 2 dni przed końcem pakietu, aby aktywowała sobie ta pani lub jej mąż ussd kodem kolejny pakiet (cyklicznie nie chcę im uruchamiać, bo gdy będą chcieli przestać korzystać, po prostu nie wykupią pakietu).

Thx za odpowiedzi.
 #970576  autor: marcz123456
 07 sty 2018, 15:10
Majek7 pisze: Z faktem się nie będę bawił w transfery ponieważ nie chcę żeby byla ograniczana ta osoba wirtualnym operatorem, jednak w razie potrzeby jej mąż czy ktoś może w salonie na miejscu załawić coś a nie tylko infoliniami.
Ale fakt to de facto taryfa w play, taka sama jak red bull, freshe i te wszystkie formuły.
Możesz uruchomić kodem jak każdą inną taryfę Play.
 #970578  autor: jarekt
 07 sty 2018, 15:14
Przypominam, że to wątek o MNP i Bonusie za Przeniesienie (BzP) numeru do Play (do PnK) od innego operatora (spoza taryf w P4).

Rozbudowana dyskusja o wyborze taryfy dla sąsiadki, jak włączać usługi w FPnK, doładowaniach w niej, o FaktM itd. jest już mocno przesadzona i nie na miejscu (nie ten wątek).


Tu macie odpowiedni wątek na takie dyskusje dotyczący Play i prepaida:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 0&start=60
Ostatnio zmieniony 07 sty 2018, 16:45 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #970579  autor: andrewkaru
 07 sty 2018, 15:16
Prosba o rade. Chce przeniesc sie z Tmobile na karte do Play Na Karte. Dostane bonus.
1. Ale jak bede chcial wyjechac za granice i miec jakies dane za granica, to co, wlacze jakąś taryfę inną i mi to przepadnie? Jak nalezy sie zachowac?
2.Pozniej jak wroce do kraju to ile będe mial giga i co wlaczyc?
3. W salonie chyba mi glupot nagadali ze są platne polaczenia na telefony stacjonarne?
 #970585  autor: adacomp
 07 sty 2018, 15:22
andrewkaru pisze:Prosba o rade. Chce przeniesc sie z Tmobile na karte do Play Na Karte. Dostane bonus.
1. Ale jak bede chcial wyjechac za granice i miec jakies dane za granica, to co, wlacze jakąś taryfę inną i mi to przepadnie? Jak nalezy sie zachowac?
2.Pozniej jak wroce do kraju to ile będe mial giga i co wlaczyc?
3. W salonie chyba mi glupot nagadali ze są platne polaczenia na telefony stacjonarne?
1. BzP nie wykorzystasz w roamingu.
Tylko płatne pakiety
2.Bonus jest ważny 150 dni od aktywacji
3.Bonus można wykorzystać także na krajowe telefony stacjonarne

http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... 9-2017.pdf
 #970598  autor: TomekErek
 07 sty 2018, 16:34
w salonach to często głupoty o prepaidach wygadują, jedyne co najlepiej im wychodzi to namawianie ludzi na zawiązanie sobie pętli na dwa lata oooo przepraszam - namawianie na wzięcie abonamentu na dwa lata :/
 #970608  autor: bolek2004
 07 sty 2018, 17:28
Majek7 pisze: Pytam, bo tak to ponownie będę musiał następnego dnia panią odwiedzić jak już zmieni taryfę, aby kodem *111*406*1# aktywować za 25zł pakiet unlimited.
Ten kod jest na formułę na 7 dni. Poprawny na formułę na 30 dni to *111*407*1#
 #970672  autor: Gregrin
 08 sty 2018, 04:26
andrewkaru pisze:1. Ale jak bede chcial wyjechac za granice i miec jakies dane za granica, to co, wlacze jakąś taryfę inną i mi to przepadnie? Jak nalezy sie zachowac?
Bonus jest do wykorzystania tylko w kraju. Zeby mieć coś za granica trzeba kupić jakiś dodatkowy pakiet netu i wtedy za każde wydane 5zl dostaniemy ~310MB w UE.
Jeśli się nie mylę to lepiej przenieść się bezpośrednio do fakt, bo bonus tam jest ten sam ale minut z niego będzie więcej bo stawka jest praktycznie o polowe tańsza: 15gr vs 29gr. Pakiety na roaming tez się będą lepiej opłacać, bo w fakt mają one paczki (lub nawet nolimity) minut a tego chyba play w taryfie w której odbieramy bonus nie ma.
Żeby nie zaśmiecać, info o jednostkach w roamingu w taryfie fakt wrzucę do tematu Roaming w UE od 15.06.2017 PREPAID
 #970903  autor: Medelles
 09 sty 2018, 09:44
WOJTAS pisze:W tym regulaminie który mam jest data 9.01.2018, może jest jakiś inny regulamin
Z całym szacunkiem, przed opublikowaniem wiadomosci, sprawdz zrodlo, bo wprowadzasz w blad i robisz zamieszanie. Prosze bardzo na stronie Play jest info o bonusie:
https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/#tab3
a tu regulamin:
https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 092017.pdf

Oficjalnie dostepny regulamin nic nie mowi o tym, ze promocja konczy sie 9.01.
Przemyslcie swoje posty zanim je opublikujecie.
 #970930  autor: polsat090
 09 sty 2018, 12:06
Witam. Mam problem przeniosłem numer z play do -----> a2mobile ------> play i pomimo tego wpisuje kod do aktywacji tego pakietu i nie działa, tylko otrzymuje informacje o tym że numer jeszcze nie aktywny poczekaj 2 godziny poczekałem 2 godz i znowu ten komunikat . Co robić ?
 #970936  autor: jarekt
 09 sty 2018, 12:16
Odczekać przynajmniej 24h od przeniesienia. Można próbować co 2-3 godziny jak Ci się spieszy.

W ostateczności pozostanie infolinia lub zgłoszenie poprzez Play24 (konsultant włączy BzP).
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 15:34 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #970975  autor: piokuk
 09 sty 2018, 15:22
Przeniosłem numer do red bulla (7MNP). Nie mam żadnej promocji migracyjnej na Play24 ani pod *111#. Jaki kod mam wpisać by uzyskać jakiś sensowny bonus? Gubię się już w tym. Czy *111*340*1# dla promocji z 200 zł, czy też jest może jakiś nieznany mi jeszcze kod na wariant 5 miesięczny?

Dziękuję za pomoc.
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28