DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 11 z 28
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 28
 #959054  autor: jarekt
 02 lis 2017, 15:04
Przy migracji czyli zmianie taryfy w ramach sieci P4 (Play/RBM/FaktM) nie ma Bonusów za Przeniesienie (bo to nie przeniesienie).
Bonusy za Przeniesienie - jak sama nazwa wskazuje - są tylko przy przeniesieniu (MNP).

Są natomiast przy migracji tzw. antyBonusy.
Zmiana z Play na RBM/Fakt lub z RBM na Play/Fakt lub z Fakt na Play/RBM powoduje ZABRANIE wszystkich zgromadzonych GB, promocyjnych złotówek, minut, SMSów i wszystkich innych pakietów.
Zostają tylko złotówki na koncie głównym.
Także Bonusy przy migracji są, tylko są anty :)
 #959071  autor: jarekt
 02 lis 2017, 17:23
Wielka 3rójka starych operatórów, ale obecnie to jest W4 bo Play już dawno dołączył do Ery, Idei i Plusa :) przy czym jeśli chodzi o przenoszenie (MNP) to nie tylko W3 tylko WSZYSCY operatorzy poza Play/RBM/FaktM mogą być.
 #959076  autor: atlantydas
 02 lis 2017, 17:54
1. Niedługo kończy mi się ważność konta w DIL. Czy mogę w jakis sposób dostać ponownie RWK w DIL bez utraty środków na końce, ewentualnie jak odzyskać te pieniądze, bo rozumiem jeśli przeniosę się do innej taryfy te pieniądze przepadną?

2. Jak znieść lejek 7,2mb/s w promocji przenieś nr... Pw proszę ;)
 #959099  autor: zoltan666
 02 lis 2017, 20:02
Ryszard Lubicz pisze: Ile mniej więcej?
Dodam , że to trwa od wtorku.
Dodawałem numer do Play 24 w środę w nocy i poszło bez problemu.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 21:20 przez zoltan666, łącznie zmieniany 1 raz.
 #959114  autor: TomekErek
 02 lis 2017, 21:07
Karlos20 pisze:Przypomnę, że w ramach bonusu 50 GB na 5m jest lejek 7,2 mbps. Dajcie znać, czy macie sposoby, aby prędkość wzrosła, chociaż dokładając płatne MB z pakietów.
Jarekt przysłał mi na PW info o zdjęciu lejka 7.2mega i okazało się, że faktycznie się udało. Testuję od kilku dni i nadal mam wyższy down niż te 7.2
 #959132  autor: adacomp
 02 lis 2017, 22:48
atlantydas pisze:1. Niedługo kończy mi się ważność konta w DIL. Czy mogę w jakis sposób dostać ponownie RWK w DIL bez utraty środków na końce, ewentualnie jak odzyskać te pieniądze, bo rozumiem jeśli przeniosę się do innej taryfy te pieniądze przepadną?
Nie ma takiej możliwości.

RWK+DIL można mieć tylko jako RBM7MNP (BzP+RWK) i potem RBM5

Jak przejdziesz do taryfy z RWK to nie będziesz miał DIL i jak przejdziesz z powrotem do RBM5 do konto maks 14dni.
Srodków z KG nie stracisz podczas migracji między taryfami Play/RBM/Fakt.
 #959147  autor: Ryszard Lubicz
 03 lis 2017, 06:21
zoltan666 pisze:
Dodawałem numer do Play 24 w środę w nocy i poszło bez problemu.[/quote]
Zrobiłem to rano - jest mały postęp. Wyskoczyło " Operacja wykonana pomyslnie".
Problem w tym - gdy chcę przejść do Play24 to wyskakuje " Brak numeru na koncieDo Twojego konta nie jest przypięty żaden numer.Kliknij przycisk OK, aby dodać numer do konta."
I tak w kółko.

Grażynko wybacz...
 #959182  autor: KC-KARLOS
 03 lis 2017, 11:06
TomekErek pisze:Jarekt przysłał mi na PW info o zdjęciu lejka 7.2mega i okazało się, że faktycznie się udało. Testuję od kilku dni i nadal mam wyższy down niż te 7.2
Może niech podzieli się tą informacją? Wyczuwam opcje, że przy płatnym ogólnodostępnym pakiecie można uwolnić "lejek".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959186  autor: jarekt
 03 lis 2017, 11:21
No podzieliłem się z kilkudziesięcioma osobami tu na forum i wśród znajomych (sam zresztą widzę wiesz co być może trzeba zrobić :) bo to w końcu nie jest typowy trik tylko zwykłe działanie).

Mam już info zwrotne powiedzmy od około 10 osób i 60% potwierdza usunięcie lejka, a 40% że lejek dalej występuje. Możliwe że osoby które twierdzą, że dalej mają lejek po prostu takie mają lokalnie ograniczenie z jakiegoś powodu (np. przeciążenie nadajników), choć być może tylko czasowe (najlepiej zrobić test o 2-4 rano).
 #959430  autor: jarekt
 04 lis 2017, 17:28
@TomekErek, "bez żadnego problemu" to lekka przesada. W regulaminie jest poniższy zapis:
"2. Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu, Użytkownicy, którzy skorzystali już z Oferty Promocyjnej - 200zł, 20 GB na 60 dni i rok ważności konta, nie mogą skorzystać z niniejszej Oferty Promocyjnej."
Po pierwsze mówi on o tym, że BzP można uzyskać tylko raz na danym numerze (nic nie wspomina o taryfie), a po drugie, konkretnie wskazuje jaki bonus uzyskany wcześniej wyklucza z promocji i jest nim stary BzP 200zł i również nie ma szczegółów czy chodzi o BzP w taryfie Play, czy dowolny BzP (również w RBM i Fakt).

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dopóki operator nie widzi nadużyć i/lub usługa/promocja jest w początkowej fazie, to pewne regulaminowe obostrzenia nie są aktywne (system ich nie weryfikuje) tym samym umożliwiając to, co regulamin niby zabrania.

Zupełnie inną sprawą może być błędnie zaprogramowany jakiś punkt regulaminu, albo niezaprogramowany wcale (również z powodu pomyłki czy niedopatrzenia).

Trzeba też zrozumieć, że nawet jeśli ktoś wczoraj w takim przypadku BzP dostał drugi raz, to jutro inna osoba już takiego bonusu nie dostanie, bo operator zmodyfikował przez noc system aby działał zgodnie z regulaminem (bo odkryto błąd, bo odkryto nadużycia, bo przestało się im to opłacać, itp.).
Tak było w przeszłości już bardzo wiele razy z różnymi promocjami/usługami.
 #959471  autor: adacomp
 04 lis 2017, 21:14
Jak będziecie Janusze cwaniaczyć i obierać 2 razy i więcej te bonusy dla jednego numeru to zaraz się skończy jak op odkryje błąd i się skońcy cwaniaczenie.
Także lepiej się nie chwalić tutaj bo pracownicy opa też czytają takie fora i zaraz ukróci te praktyki.
Podobnie było wcześniej z przedłużaniem BzR/BzP oraz przechodzeniu RWK między taryfami.
czy RWK na GB w OFNK.
  • Strona 11 z 28
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 28
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 28