DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
 #950710  autor: Pawelek0787
 15 wrz 2017, 07:39
[Play na kartę] Bonus 500 zł + 50 GB + RWK na 5 mies. za przeniesienie nr

PLAY wprowadził nową promocję dla osób przenoszących numer do Play na Kartę.

Po złożeniu wniosku, przeniesieniu numeru i aktywacji karty można włączyć na numerze nowe bonusy:

500 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y – ważne 5 miesięcy
50 GB danych – ważne 5 miesięcy
rok ważności konta
Bonusy można aktywować kodem *111*341*1# lub przez Play24.
 #950719  autor: 24bis24
 15 wrz 2017, 08:38
Dziala
ale jeszcze nie poprawili na P24
Włącz usługę
Bonus za przeniesienie numeru
Bonus za przeniesienie numeru do Play na Kartę - 200 zł na rozmowy i SMS-y i 20 GB ważne przez 60 dni oraz rok ważności konta.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2017, 11:56 przez 24bis24, łącznie zmieniany 3 razy.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #950723  autor: reboot
 15 wrz 2017, 09:08
Bonus działa na numerach, które zostały przeniesione przed 14.09 i "łapały" się na starą promocję.
Po aktywacji numeru (5sek połączenie) i kliknięciu w Play24 na odebranie bonusu, został on normalnie przyznany - bonus 200/20 odbierałem na różnych numrach wielokrotnie, więc jak widać nie blokuje to możliwości odebrania 500/50 (zatem jedyna "blokada" to chęć odebrania bonusu 500/50 dwukrotnie).
Obrazek

WKS
 #950829  autor: marcin19883
 15 wrz 2017, 21:47
W innym temacie ktoś pisze, że poprzeniesieniu ponownie numeru, który kiedyś był już przeniesiony, nie da się jeszcze raz upolować bonusu za przeniesienie. Czyli jednak zablokowali, możliwość. :( szkoda
 #950952  autor: pavesi
 17 wrz 2017, 08:04
Witam
Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru
Jeżeli przeniosę numer np z orange do play wówczas będę w taryfie jak dobrze pamiętam play start i to w tej taryfie mogę włączyć ten bonus 500zł RWK czy mogę przenieść na jakąś inną taryfę i dopiero wtedy włączyć bonus za przeniesienie ?
Czy może w salonie play powiedzieć na jaką taryfę ma mi przenieść
Pytam bo w tej taryfie play start nic nie ma ciekawego i po pięciu miesiącach będę musiał gdzieś indziej numer przenieść wówczas stracę RWK
Z góry dziękuję za podpowiedzi
 #950968  autor: zoltan666
 17 wrz 2017, 11:37
Wszystko jest w regulaminie. Numer jest przenoszony do oferty Play na kartę. Jeśli przed aktywacją bonusu zmieni się ofertę to bonus za przeniesienie nie zostanie przyznany.
 #950994  autor: jarekt
 17 wrz 2017, 14:11
We wszystkich regulaminach i promocjach, które były do tej pory - a będzie tego z 20-25 regulaminów/promocji - i które dawały PromoZŁ w ilościach 60zł, 100zł, 200zł czy 500zł (Bonus za Rejestrację, Bonus za Staż, Bonus za Przeniesienie), był zapis, że po zmianie taryfy uzyskane wcześniej PromoZŁ z BzR/BzS/BzP przepadają.

Jednakże mimo takich zapisów PromoZŁ zawsze zostawały (oczywiście przy zmianie na taryfę, w której normalne PromoZŁ były zachowywane wg regulaminu migracji lub praktycznego działania systemu wbrew takiemu regulaminowi migracji).

W obecnej promocji... albo nic już nie będę pisał :) - niech każdy ruszy swoją mózgownicą.
 #950997  autor: surface123
 17 wrz 2017, 14:37
Jak to zawsze Ty Jarku....

Niech oczywiscie ktoś próbuje migracji i mu zabiorą lub nie...

Zamiast napisać co jest bezpieczne co nie to niech kazdy sobie ryzykuje... :/

Może byłbyś "ludzkim Panem" i napisać na co można bezpiecznie zmigrować...
 #951090  autor: Gregrin
 17 wrz 2017, 22:46
jarekt pisze:Jednakże mimo takich zapisów PromoZŁ zawsze zostawały (oczywiście przy zmianie na taryfę, w której normalne PromoZŁ były zachowywane wg regulaminu migracji lub praktycznego działania systemu wbrew takiemu regulaminowi migracji).
surface123 pisze:Zamiast napisać co jest bezpieczne co nie to niech kazdy sobie ryzykuje... :/
Nikt tu nie może niczego gwarantować ale tak jak pisałem w temacie o przechodzeniu środków to przy zmianie taryf w obrębie play, bonusowe złotówki zawsze zostawały. Znikały przy zmianach miedzy submarkami. Z kolei bonusowe GB prawie zawsze są czyszczone. Takie były (są) ogólne realia w play.
 #951123  autor: Gregrin
 18 wrz 2017, 10:52
Tak jak mówiłem nikt tu niczego nie zagwarantuje (bo czasami zdarzają się awarie albo coś grzebią w systemie -często w weekendy) ale tak to wynika nawet z regulaminu migracji na RWK https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 082017.pdf
Teoretycznie to daje nam możliwość reklamacji ale tu tez zdarzają się anomalia gdy trafiamy na dziwnego konsultanta.

Post o którym mówiłem http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=83390 jest w 90% aktualny (ostatnio tylko zmieniło się ze ważność konta z play nie przechodzi do RBME) a o wątpliwości można w nim dopytać.

PS. Ja bym wybrał taryfę Formula. 5zl doładowania daje 50dni wiec w okresie ważności tego bonusu koszt wychodzi 15zl a masz SD i ochronę netu na 5zl (choć to dyskusyjna korzyść).

PS2. Nie wieszajcie psów na jarekt ze nie pisze gotowych formułek skoro napisał wprost ze przy
jarekt pisze:Jednakże mimo takich zapisów PromoZŁ zawsze zostawały (oczywiście przy zmianie na taryfę, w której normalne PromoZŁ były zachowywane wg regulaminu migracji

a regulaminy są łatwo dostępne https://www.play.pl/pomoc/karta/formalne/zmiana-taryfy/
To strasznie zniechęca a on jest osoba którą posiada duza wiedze (co najważniejsze praktyczna) i cieszmy się ze się nią dzieli. O szczegóły pytajmy w watkach lub na PW a nie oczekujmy ze każdy przypadek/szczegół zostanie opisany w jednym poście.
Co do działania systemu to to zmienia się dynamicznie i trzeba potwierdzeń na bieżąco ze się nic nie zmieniło ale ostatnio nikt nie pisał żeby bonusowe złotówki przepadały przy zmianie taryf w play.
 #951140  autor: pavesi
 18 wrz 2017, 12:27
Dziękuję za odpowiedź . Trochę się cykam z przejściem na tą inną tafyfę . Konto mam ważne do listopada więc mam czas sobie to przemyśleć . Co do taryfy rok ważności konta jest idealna prawie ładuję 5 zł i mam ważne konto rok czasu tylko tam chyba nie ma darmowych do play połączeń i smsów... Ktoś potwierdzi ..?
Formuła też jest w sumie niezła doładowanie za 5 zł daje 50 dni ważność wykonywania połączenia tak zrozumiałem z tego co pisze kolega wyżej. Internet mam w telefonie z drugiej karty LTE red bull więc w tej taryfie szło by mi 5 zł co 50 dni na konto główne . rozumiem że tutaj są darmowe połączenia i smsy do play ..
Czy 5 zł wydłuża bonus o 50 dni a możliwość wykonywania połączęń to o ile wydłuży ?
 #951141  autor: ign123
 18 wrz 2017, 12:33
@pavesi - ja mam podobną sytuację: też mam dużo promo zł i kończący się termin rwk. Na Twoim miejscu zmieniłbym na Formułę, bo i tak musisz przedłużać co miesiąc ważność promo zł, więc robisz na przemian doładowanie przez Facebook (z bonusem na konto promocyjne - przedłuża promo zł) i kupujesz pakiet 10za5 - w ten sposób nie zrobi Ci się skarbonka (musisz pamiętać, że ważność konta to 50 dni - trzeba tego pilnować). Rozmowy i smsy w Play i pochodnych masz za darmo.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 12:34 przez ign123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #951142  autor: Gregrin
 18 wrz 2017, 12:33
pavesi pisze:Co do taryfy rok ważności konta jest idealna prawie ładuję 5 zł i mam ważne konto rok czasu tylko tam chyba nie ma darmowych do play połączeń i smsów... Ktoś potwierdzi ..?
Dlatego polecam formule bo w RWK nie ma właśnie SD. Zeby włączyć RWK w taryfie RWK nie trzeba nawet ładować za 5zl. Wystarczy darmowy kod.
pavesi pisze:Formuła też jest w sumie niezła doładowanie za 5 zł daje 50 dni ważność wykonywania połączenia tak zrozumiałem z tego co pisze kolega wyżej. Internet mam w telefonie z drugiej karty LTE red bull więc w tej taryfie szło by mi 5 zł co 50 dni na konto główne . rozumiem że tutaj są darmowe połączenia i smsy do play ..
Tak, jest SD a ładując przez FB 15% trafia na konto bonusowe również je przedłużając jeśli jego ważność będzie niższa niż 30dni.
 #951143  autor: pavesi
 18 wrz 2017, 12:35
Dobra przekonaliście mnie kodem czy przez play24 lepiej czy to nie ma znaczenia ?
Rozumiem ż kod to ten do formuły ..*163*10#
Poszło ... zaraz zobaczę co z moim bonusem ... Napiszę jak mi już ten numerprzeniosą , dostałem sms że w ciągu doby nastąpi przeniesienie do formuły
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 13:10 przez pavesi, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 1 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28