DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41
 #923482  autor: pablo82
 01 maja 2017, 16:58
Czy komuś udało się dziś dodać dodatkowy nr telefonu na stronie z promocją smak wakacji Coca Cola? Próbuję od godz10 dodać drugi nr telefonu dla mojego syna i ciągle mi wyskakuje komunikat: że mają chwilowe problemy techniczne.
Ps. Co do tych 8GB na miesiąc, to mojemu synowi ich przepadnięcie nie będzie grozić. Sugeruję, że te 8GB starczy mu na jakieś 5dni przy jego użytkowaniu tableta :D
 #923486  autor: Szym On
 01 maja 2017, 17:06
Siemandero, mnie nawet nie udało się dodać pierwszego numeru głównego :))) a co mówić o dodatkowym ;0)
Przedłużę dziś ponownie swoje 200GB pakietem za 5zl /600mb
Pozdro ;0)
 #923498  autor: zoltan666
 01 maja 2017, 18:47
Większe pojemności wychodzą taniej z litr i często są w promocji, np. 2 x 2 l za 7 zł., dlatego nie ma kodów.
 #923501  autor: aster
 01 maja 2017, 19:04
zoltan666 pisze:Większe pojemności wychodzą taniej z litr i często są w promocji, np. 2 x 2 l za 7 zł., dlatego nie ma kodów.
To prawda, ale z drugiej strony dziwi mnie obecność najtańszych puszek 0,2L w tej promocji.
 #923506  autor: zoltan666
 01 maja 2017, 19:24
To ciekawa opcja te 0,2L, bo można mieć kod za 1,60 zł. Pewnie te pojemności słabo się sprzedają, dlatego znalazły się w promo. Ktoś dla kogo jest ważny jedynie kod wybierze 0,2 L, a ten co chce też zaspokoić pragnienie, wybierze np. 1 L.
 #923522  autor: TomekErek
 01 maja 2017, 21:27
Stan na 21:27 to: Konto zalozone bez problemu, mail weryfikacyjny dotarł po chwili, no ale jak pisało tu już wiele osób przede mną, przy próbie dodania numeru telefonu do konta pojawia się info:

"Przepraszamy, mamy chwilowe problemy techniczne :( Wróć do nas później."

Czyli czekamy aż naprawią :/


ps. widze, ze na allegro nikt jeszcze nie sprzedaje kodów. Ciekawe - moze Ci, ktorzy je masowo sprzedawali w poprzednich edycjach będą chcieli teraz je powymieniać na nagrody gwarantowane typu piłka z autografem Lewego itp i nie będzie za bardzo od kogo kupić kodów hehe
 #923547  autor: jarekt
 02 maja 2017, 00:08
Wygląda na to, że Play każdemu numerowi (potwierdziłem na wielu numerach), któremu dzisiaj (1 maja) kończył się pakiet GB, dodał 1 dzień ważności gratis! Teraz taki numer ma ważność pakietu GB do 2 maja!

To pewnie przez te dzisiejsze całodobowe problemy z nową promocją.

Miły gest.

Czyli Play dzisiaj dał odpowiedź, na pytanie czy nakrętkami A.D.2017 będzie można przedłużać GB ("będzie można ale chwilowo mamy problemy").

Cofam to co napisałem wyżej (że "miły gest"). Napiszę prawdę: jestem w szoku.
 #923548  autor: rudymax
 02 maja 2017, 00:24
Numer, który dwa dni temu wytypowałem jako ten, który dostanie 13 pakiet 1GB, nadal ma ważność 1 maja 2017 23:59:59 więc nie wszystkie dostały przedłużenie o jeden dzień. Miałem wykupić pakiet 600 MB "na wszelki wypadek" ale odpuściłem. Myślę, że się nie pomylę. Dlatego, że nie wykupiłem pakietu mam nadal datę ważności 1 maja. Sprawdzone na play24 i kodem.
EDIT: Nie pomyliłem się :)
 #923551  autor: jarekt
 02 maja 2017, 00:44
U mnie na wszystkich numerach z ważnością GB do 1 maja data się zmieniła na 2 maja.
Sprawdziłem na kilku numerach (mam przy sobie) również godzinę ważności kodem *101# (bo już kilka razy Play wywinął mi numer z ważnością co prawda do następnego dnia... ale do godziny 0:59 czyli wydłużyli wtedy ważność o... 1 godzinę) i ważność jest do 23:59 do 2 maja.

Pierwszy raz takie coś zaobserwowałem w Play (wydłużenie samowolnie przez Play ważności pakietu o równo 24 godziny - dosłownie jak Allegro, które w razie problemów danego dnia przedłuża aukcje kończące się tego dnia o 24 godziny :) ).

Oczywiście to może być zbieg okoliczności i to przedłużenie o 1 dzień to jakiś błąd w systemie, a nie profilaktyczne działania Play z korzyścią dla klientów, no ale awarię z kodami mają już ponad 24 godziny więc muszą wiedzieć co to oznacza (masa ludzi dzisiaj się nastawiła na wykorzystanie kodów i przedłużenie swoich GB).

Dziwię się tylko, że Tobie @rudymax nie przedłużyło o 1 dzień. A może masz "playowego" pecha jak z regulaminem DILa w RBM :) ?
 #923552  autor: rudymax
 02 maja 2017, 01:04
Dziwię się tylko, że Tobie @rudymax nie przedłużyło. A może masz "playowego" pecha jak z regulaminem DILa w RBM ?
Może jestem pechowy? :) Ale dobrze, że nie zawsze. Obecna ważność 1 czerwca 2017. A co do regulaminu DILa, co masz teraz po kliknięciu na zamieszczone linki, łącznie z tymi, które podałeś. Nie chcę już pisać co mam u siebie :)
 #923554  autor: rudymax
 02 maja 2017, 01:13
No właśnie :) Ciasteczka powodowały, że kto otworzył regulamin w odpowiednim momencie, miał do niego przez jakiś czas dostęp. Kto się spóźnił, był kierowany do starego regulaminu. Dlatego w trybie incognito, też otwierał Ci się stary regulamin. Ewidentnie Play udostępnił regulamin, który szybko z jakiegoś powodu wycofał.
 #923556  autor: rudymax
 02 maja 2017, 01:32
Przeczytali mój wpis, chwycili się za głowę i regulamin usunęli hehe.
Chyb a muszę przeprosić za offtop, ale to już ostatni wpis. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było faktycznie. Z Twoich wpisów można się bardzo dużo nauczyć, jeżeli ktoś zechce. To nie pochlebstwa, tylko fakt :)
 #923558  autor: jarekt
 02 maja 2017, 01:55
jarekt pisze:U mnie na wszystkich numerach z ważnością GB do 1 maja data się zmieniła na 2 maja.
Jest jeszcze inne wytłumaczenie tego fenomenu (oprócz takiego, że Play profilaktycznie prawie wszystkim wydłużył dziś ważność kończących się dzisiaj GB o 1 dzień w związku z dzisiejszymi problemami z promocją #SmakWakacji):
- na wszystkich tych numerach, na których ważność zmieniła się przed chwilą z 1 maja 23:59 na 2 maja 23:59 miałem aktywny pakiet cykliczny ważny właśnie do 1 maja;
- pakiet miał się odnowić około godziny 0:30-1:00 2 maja;
- Play aby zminimalizować problemy związane z przepadaniem GB w razie "awarii" lub opóźnienia pakietu cyklicznego (co jakiś czas się to zdarza), minutę po północy profilaktycznie wydłuża ważność GB o dodatkowy 1 dzień czyli do 2 maja do godziny 23:59;
- dzięki temu system spokojnie może przyznać kolejny pakiet nawet z dużym wielogodzinnym opóźnieniem i żaden Bajt nie przepadnie;
- użytkownik i tak nie zauważy, że data ważności mu się zmieniła z 1 na 2 maja bo normalnie już około godziny 0:40 ma przyznany kolejny pakiet i data 2 maja zmieni się kolejny raz ale już na docelową czyli 1 czerwca;
- tylko maniacy monitorujący stan konta między godziną 0:01 a 1:59 i wszystko zapisujący wychwycą tę nową funkcjonalność systemu Play (czyli profilaktyczne wydłużenie tuż po północy ważności GB o dodatkowy 1 dzień, a przed przyznaniem kolejnego pakietu cyklicznego).

Jeśli w porę zareagujesz (przed 0:20-0:30), to możesz sobie pakiet cykliczny wyłączyć (gdy ważność o godzinie 0:01 wydłuży się o 1 dzień) i potem przed południem włączyć ponownie zyskując dzięki temu 1 dodatkowy dzień ważności - pakiet będzie wtedy ważny do 2 czerwca :) - albo zyskując dodatkowy czas na tańszą opcję wydłużenia ważności działającym już kodem spod fanty.

Ja się w porę zorientowałem (ale to był czysty przypadek, choć ja na takie przypadki "pracuję") i pakiety cykliczne zdążyłem wyłączyć i jeśli jutro będą działać w końcu kody (tzn. numer będzie się dało wpisać) i będę miał odpowiednią ilość kodów to sobie przedłużę GB kodami (zakładam, że "skutecznie"), a jak nie to ponownie sobie włączę pakiety cykliczne na tych numerach.

PS. Test czy @Dorotea czyta moje wpisy (w ogóle) i czy do końca: Twojego kodu jeszcze nie mogłem wykorzystać ze względu na te problemy z promocją.
Na szczęście Play wydłużył mi ważność z 1 maja na 2 maja więc kod spróbuję wykorzystać dzisiaj (2 maja).
Jeśli ktoś mnie uprzedzi dzisiaj z "raportem", to kodu nie użyję i Ci go zwrócę w stanie nienaruszonym (trochę tylko na niego popatrzyłem ale bez dotykania :) ).
  • Strona 4 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41