DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35
 #881461  autor: kaspeed
 06 sie 2016, 17:42
Masz 1TB na 30dni nic tylko sssać do upadłego:] konsul zapewne zle popatrzył w tabelki ile to 10gb danych;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #882160  autor: Rozyk
 10 sie 2016, 15:50
Dzisiaj poszedłem znów do RUCHu. Chciałem spróbować zarejestrować drugi numer. Tym razem udało się bez problemów.

Fajne jest to, że dają bonus 4GB na miesiąc jeśli karta jest w taryfie OFNK. To jest bonus niby za odpalenie startera niezależny od bonusów za rejestrację karty. System to traktuje jak włożenie do telefonu zupełnie nowego startera i przyznaje bonus 4GB. Dali mi to już po rejestracji dwóch kart - obie były w taryfie OFNK. Przyszedł też SMS, że mam na koncie głównym 20 zł, ale tego niestety nie dali ;-)

@serek - napisałem to (o SMS 80190) kilka postów wyżej.
 #882219  autor: Rozyk
 10 sie 2016, 21:28
Tego bonusa za rejestrację jeszcze nie odpaliłem, bo i tak go nie wykorzystam teraz. Pewnie nawet tych 4 GB nie wykorzystam. Bonus dają podobno tylko do któregoś tam sierpnia, ale liczę na to, że przedłużą albo wymyślą coś innego.
 #882277  autor: kasztel421
 11 sie 2016, 12:05
@Rozyk dzięki za wyjaśnienie, skąd się wzięły dodatkowe 4 GB, nie mogłem wyczaić za co to jest

@saximel, jeśli do 18 sierpnia zarejestrujesz numer, będziesz miał 60 dni na uruchomienie bonusu od dnia rejestracji. 4 GB wpada od razu po zarejestrowaniu, ale tak jak pisze Rozyk, tylko w taryfie OFnK.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 #882280  autor: saximel
 11 sie 2016, 12:10
Wiem, byłem zarejestrować kartę w niedzielę ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia sms. Poza tym doczytałem że te 4GB dotyczą starterów za 20zł a ja mam OFNK 2GB na start za 7zł.
 #882330  autor: Rozyk
 11 sie 2016, 17:46
Ja rejestrowałem numer, który już dawno śmiga w taryfie OFNK (chyba nawet zmieniałem taryfę z YES) i po zarejestrowaniu system potraktował jak włączenie nowego startera za 20 zł :-) I dlatego dostałem te 4 GB :-)
 #882673  autor: biala1991
 14 sie 2016, 13:26
saximel pisze:Wiem, byłem zarejestrować kartę w niedzielę ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia sms.
A wg regulaminu rejestracja powinna zostać potwierdzona SMSem w ciągu 2 dni. Ciekawe jak to będzie traktowane.. bonus przysługuje osobom, które zarejestrują nr w okresie trwania promocji tj. do 18 sierpnia. Czy ktoś kto odbył wizytę w salonie ale do 18 nie dostanie potwierdzenia SMS, że jest zarejestrowany, spełnia warunki?
 #882696  autor: saximel
 14 sie 2016, 16:34
biala1991 pisze:
saximel pisze:Wiem, byłem zarejestrować kartę w niedzielę ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia sms.
A wg regulaminu rejestracja powinna zostać potwierdzona SMSem w ciągu 2 dni. Ciekawe jak to będzie traktowane.. bonus przysługuje osobom, które zarejestrują nr w okresie trwania promocji tj. do 18 sierpnia. Czy ktoś kto odbył wizytę w salonie ale do 18 nie dostanie potwierdzenia SMS, że jest zarejestrowany, spełnia warunki?
Właśnie wczoraj dzwoniłem do salonu i okazało się że po prostu coś nie wyszło. Pech :(. Jakoś bardzo nie potrzebuję 10GB więc zarejestruję jak będę miał okazję zamiast specjalnie jechać zarejestrować.
 #882697  autor: biala1991
 14 sie 2016, 17:07
saximel pisze:Właśnie wczoraj dzwoniłem do salonu i okazało się że po prostu coś nie wyszło. Pech :(. Jakoś bardzo nie potrzebuję 10GB więc zarejestruję jak będę miał okazję zamiast specjalnie jechać zarejestrować.
Podziwiam Twój stoicki spokój :) bonus to jedno ale chodzi też o konieczność ponownej wycieczki i konieczność ponownego stania w kolejce, która podejrzewam że w Orange musi być spora, bo to jedyny operator, który nie udostępnił rejestracji przez internet posiadaczom abonamentu.
Ja jeszcze nie rejestrowałam i wkurza mnie perspektywa, że na jednej wizycie może się nie skończyć, bo coś nie wyszło a z tego co czytam im nagminnie nie wychodzi :D
 #882746  autor: rudymax
 15 sie 2016, 09:35
Rejestrowałem numer w salonie. Nie było problemu, ale trochę musiałem odczekać w kolejce. Numer żony zarejestrowaliśmy w Ruchu, wszystko trwało może 3 minuty. Przy okazji wpadło 4 GB - taryfa Free, pomimo że numer aktywny w sieci ponad 2 lata. Sms z informacją o rejestracji natychmiast. Jeżeli ktoś ma wybór, polecam ten drugi sposób.
 #882756  autor: biala1991
 15 sie 2016, 10:28
Przyznam że obawiałabym się zostawiać swoje dane w Ruchu, na ulicy. Jeśli już poza salonem to prędzej na poczcie ale tam też trzeba kwitnąć w kolejce dłużej niż trwa sam proces rejestracji :)

Kartę sim można mieć luzem czy w telefonie? Wiem że przychodzi SMS z nr seryjnym karty tylko mnie wygodniej jest dać samą kartę, na której nr jest przecież widoczny. Upierają się przy tym SMSie?
 #882760  autor: Wiesiu79
 15 sie 2016, 11:09
Ja rejestrowałem w salonie i o smsy nawet nikt nie pytał, i całe szczęście bo rejestrowałem kilka kart a telefon miałem 1 :). Pan spisał co chciał z kart sim, podałem swoje dane i na życzenie wydrukował mi potwierdzenie rejestracji i to tyle :).
 #882766  autor: biala1991
 15 sie 2016, 11:59
U innego operatora to pewnie i bez karty sim by się obyło. Wszystkie potrzebne informacje są na ramce. Niestety Orange przegiął ze starterami Wybierz Swój Nr, rynek tak był nimi zalany że nie można było kupić zwykłego z przypisanym nr. Teraz zostałam z ramką, na której brak nr telefonu, nr seryjnego sim też tam nie ma, zupełnie nie wiem dlaczego. Do tego telefon, który normalnie rozpoznaje jaki nr mam aktualnie w aparacie przy takim starterze jest bezradny. Niby drobiazg ale irytuje :)
 #882804  autor: rudymax
 15 sie 2016, 19:25
biala1991 pisze:Przyznam że obawiałabym się zostawiać swoje dane w Ruchu, na ulicy. Jeśli już poza salonem to prędzej na poczcie ale tam też trzeba kwitnąć w kolejce dłużej niż trwa sam proces rejestracji
Nie zostawia się żadnych danych w Ruchu. Dane są wprowadzane bezpośrednio na serwery Orange (lub innego operatora, bo rejestrowałem również Virgin Mobile). Na moim osiedlu placówki Ruchu i Poczty są praktycznie obok siebie, ale na Poczcie są kolejki, a wprowadzanie danych niczym się nie różni.
PS. placówka Ruchu w niczym nie przypomina "kiosku" z poprzedniej epoki :-)
 #883231  autor: Maciej Loret
 18 sie 2016, 21:52
sylwekZolkusza pisze:bonus za rejestrację w Orange przedłużony do 15 września, 1000 minut i 10 GB
Skąd ta informacja?
Jakiś link?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
  • Strona 6 z 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 35