DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 35 z 102
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 102
 #875434  autor: adik
 06 lip 2016, 07:36
RWK przepada z takiej migracji, mamy 14 dni ważności tylko

@mn9

Czyli wychodzi na to że RWK nie masz w RBM5, ale dalej nie wiem po co przechodziłeś do Play na kartę RWK jak i tak traci się RWK po przejściu do Faktu ? a Faktu to już jest j.w. napisałem.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #875440  autor: mn9
 06 lip 2016, 08:19
@adik
Bo z Formuły Play na kartę do faktu nie przejdziesz kodem (*163*12#)dopiero po migracji do Play RWK kodu można użyć.Generalnie to mi nie zależało na rwk aż tak,w RBM5 bardziej o free lte mi chodzi ;d
@ricki123
Nie,nie zostało.

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #875510  autor: reboot
 06 lip 2016, 18:03
Jakby kogoś interesowało - mam kilka numerów z różną historią tzn. wielokrotne zmiany RBM na Play i Fakt, zatem w związku z tym zadałem pytanie jak jest liczony moment aktywacji - czy jest to tak jak napisano w regulaminie świadczeni usług telekomunikacyjnych pierwsza rozmowa/sms/mms po włożeniu karty do telefonu czy wyimaginowana zmiana taryfy np. z Fakt z powrotem na Play.

Odpowiedzi mam na piśmie w Play24 i pokrywają się z oczekiwaniami tj. datą aktywacji w związku z otrzymaniem bonusu za staż jest data pierwotnej akytwacji karty w P4 (nieistotne czy Play czy RBM), nie ma to żadnego związku ze zmianą ofert np. z RBM na Play albo na Fakt.


Mam za to inne pytanie - czy w taryfie Formuła na kartę na pewno działa SD oraz 10za5?
Czy w PnK RWK jest dostępne 10za5?

WKS
 #875511  autor: bolek2004
 06 lip 2016, 18:08
No bo to najlogiczniejsza z możliwych opcji jeśli chodzi o ten staż.
W formule play na kartę działa SD i 10za5 jak najbardziej. W pnk rwk również. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło.
 #875527  autor: Wiola_K
 06 lip 2016, 20:35
Czyli będąc w abonamencie play po przejściu na kartę dostałeś normalnie kasę za cały staż. Ja w listopadzie kończę umowę i myślę o przejściu na kartę dla tych 5 stow a kupienie telefonu na wolnym rynku bo u nich niestety drogo...
 #875536  autor: Dax13
 06 lip 2016, 21:10
andrzejgolota pisze:Chyba coś grzebali w systemie bo nagle doszła mi dziś zaległa stówa za staż, za czas w którym numer był w ofercie abo. Nawet się o nią nie upominalem a tu proszę :-)
Ok 5 dni temu pisałem do nich w tej sprawie zgłoszenie, że w regulaminie jest mowa o dacie aktywacji karty SIM, a nie o dacie aktywowania oferty prepaid, możliwe że coś się ruszy w tej sprawie. Ja co prawda bonusu jeszcze nie dostałem, ale jeszcze nie minęło 7 dni więc jeszcze cierpliwie czekam
 #875550  autor: reboot
 06 lip 2016, 21:52
Zakładając, że po wbiciu 100zł/10GB/RWK w RBM7MNP zmienię na RBM5 i przejdzie mi RWK, a zł/GB się wyzerują i uda mi się ponownie wbić kod na 100zł/10GB, to co z $$ za staż w sieci? Komuś się udało po takiej zmianie otrzymać również te kilka stów za staż?
Walczę ze sobą czy bardziej opłaca mi się dostać:
- pewne 100+200zł/10GB w RBM5, ale nie mieć RWK i musieć doładowywać za 50 zł co 100 dni
czy
- niepewne 100zł/10GB przy próbie drugiego wbicia bonusu i teoretyczne RWK przeniesione z RBM7MNP ale bez konieczności doładowywania co 100 dni (obecnie mam ~110 zł na koncie głównym, więc mała skarbonka już się robi, a i tak dzwonię głównie do Play)?

WKS
 #875552  autor: reboot
 06 lip 2016, 22:01
Bo mając np. 100 czy 300 zł (razem z tymi za staż) mogę za koszt 5 PLN/msc czyli 60 zł rocznie przedłużać +15% na FB, a te 5 zł wykorzystywać na pakiet internetu, a bonusy na rozmowy po 0,29zł/min.
Ale chyba jednak RWK jest ważniejszy niż $$ za staż, a skoro jest szansa na ponowne otrzymanie 100zł i 10GB, to chyba odpalę bonus dwa razy :)

WKS
 #875589  autor: venom
 07 lip 2016, 01:42
Aktywowałem bonus za rejestrację jednak zastanawiam się nad zmianą taryfy na Formuła Play na kartę => Formuła SMS. Bo jeżeli dobrze zrozumiałem (mimo późnej pory) jest to najlepsza taryfa na przedłużanie bonusów. Jeżeli jest inaczej wyprowadźcie mnie z błędu.
1. Czy 10GB przejdzie na nową taryfę?
2. Czy 100zł z promocyjnego konta przejdzie?
3. Czy jeżeli jeszcze nie dostałem bonusu za staż, to dostanę go na nowej taryfie?
4. Czy pakiet 100MB za 0zł będzie przedłużał ważność bonusowych 10GB?
5. Czy najpierw włączyć Formułę SMS, a potem bonus za staż czy na odwrót, żeby wspomniane 100MB przedłużało pakiet danych?
6. Czy w Formule SMS można korzystać z 10za5 i 15za10?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 #875601  autor: bobiwr
 07 lip 2016, 08:15
Kol. Venom ludziska rozpisały się na ten temat 47 stron. Jak myślisz po co? A Ty zadajesz pytania świadczące, iż nie pofatygowałeś się na lekturę nawet pierwszego postu...
Poza tym trudno dociec w jakiej taryfie jesteś obecnie. A to bedzie decydujące przy udzielaniu odpowiedzi!
Czy zapis:
venom pisze:na Formuła Play na kartę => Formuła SMS
- Oznacza li tylko, że chcesz "wylądować" w Formuła Play na kartę i uruchomić pakiet SMS? To z jakiej taryfy migrujesz?
- Czy też, że już jesteś w gołej Formuła Play na Kartę Starter, a chcesz korzystać z pakietu SMS? Wtedy takie działanie nie jest traktowane jak zmiana taryfy, a tylko jak uruchomienie pakietu w ramach Formuła Play na kartę.
 #875603  autor: KC-KARLOS
 07 lip 2016, 08:20
venom pisze:1. Czy 10GB przejdzie na nową taryfę?
Nie. Przepadnie.
venom pisze:2. Czy 100zł z promocyjnego konta przejdzie?
Tak, konto promocyjne przetrwa migracje.
venom pisze:3. Czy jeżeli jeszcze nie dostałem bonusu za staż, to dostanę go na nowej taryfie?
Nie dostaniesz, o ile bonus za staż otrzymasz przed migracją do 7 dni od aktywacji bonusu za rejestrację numeru.
venom pisze:4. Czy pakiet 100MB za 0zł będzie przedłużał ważność bonusowych 10GB?
Nie ma takiego pakietu w ofercie. 100 MB otrzymasz przy aktywacji / odnowieniu Formuły SMS za 7 zł, albo za dowolny pakiet netowy - cykliczny lub aktywowany samodzielnie. Wszystkie MB/GB sumują się na jednym saldzie.
venom pisze:5. Czy najpierw włączyć Formułę SMS, a potem bonus za staż czy na odwrót, żeby wspomniane 100MB przedłużało pakiet danych?
Nie ma znaczenia kolejność pakietów. Pamiętaj, że jeśli włączysz pakiet SMS za 7 zł, wtedy złotówki promo wykorzystasz na MMSy lub na połączenia. Bonus za rejestrację numeru jest jednorazowy, więc Formuła SMS zagwarantuje przedłużanie MB. O promo złotówki musisz sam zadbać.
venom pisze:6. Czy w Formule SMS można korzystać z 10za5 i 15za10?
Można, ale 15 za 10 jest jednorazowy w ramach taryfy, 10 za 5 - raz na miesiąc. Do końca roku przedłużaj złotówki promo kodami spod Fanty/Sprite/CocaCola. Wyjdzie taniej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 35 z 102
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 102
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 102