DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
 #1159181  autor: pantin
 21 paź 2023, 15:16
biala1991 pisze:
21 paź 2023, 14:43
darekka wysyła wszystkich po tą reklamację jakby było to coś co się należy jak psu micha :D pantin narobi sobie apetytu a zgodnie z regulaminem może zostać odprawiony z kwitkiem.
Jakiegoś wielkiego naparcia na to nie mam (mam ponad 850GB), jak nie przyznają to mnie to nie zmartwi 🙂
 #1159182  autor: darekka
 21 paź 2023, 15:19
pantin pisze:
21 paź 2023, 15:16
biala1991 pisze:
21 paź 2023, 14:43
darekka wysyła wszystkich po tą reklamację jakby było to coś co się należy jak psu micha :D pantin narobi sobie apetytu a zgodnie z regulaminem może zostać odprawiony z kwitkiem.
Jakiegoś wielkiego naparcia na to nie mam (mam ponad 850GB), jak nie przyznają to mnie to nie zmartwi 🙂
i o to chodzi-dadzą super/fajnie/mega firma/ukłon w strone klienta-nie dadzą(bo warunku nie spełniasz i Cie o tym poinformują na czacie) też dobrze, bo masz świadomość pkt 9(wielu pewnie nawet nie pamięta czy wyrażali kiedyś zgody, bo numer ma parę lat). Co najważniejsze nie żądasz, bo Ci się należy a jedynie prosisz(nie składając formalnie reklamacji, a jedynie wyrażasz po ludzku kulturalną prośbę), bo nie dodało.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159187  autor: Zygzuso
 21 paź 2023, 20:03
pantin pisze:
21 paź 2023, 14:13
Ja wczoraj wysłałem SMS po 16 (cisza do tej pory). Ostatnio na koniec czerwca włączyłem i wpadło 10 zł za zgody. Numer "stary"
O właśnie to może być różnica, ja mam nr przenoszony, ze stażem rocznym i sim karta jest w miarę nowa, więc czytają mi konsultanci "historię aktywności" :wink:
 #1159196  autor: biala1991
 22 paź 2023, 07:40
Zygzuso pisze:
21 paź 2023, 20:03
ja mam nr przenoszony, ze stażem rocznym
Zygzuso
przenosiłeś nr rok temu, rok temu odbierałeś bonus i po smsie nie dostałeś z automatu 200gb? Liczyłam, że rok wystarczy na "zapomnienie" przez system i bonus wpadnie bez kontaktu z BOK, który jak wiadomo przyznaje uznaniowo.
 #1159198  autor: darekka
 22 paź 2023, 08:51
Najwyraźniej te rozkminy nie doprowadzą do logicznych wniosków wyjaśniających mechanizm dodania/nie dodania automatycznie 200GB, bo wedle mojej skromnej oceny działa tu losowość systemu. Jedyny logiczny wniosek jest jeden-jak nie otrzyma się z automatu po smsie to na czacie jest niemal pewne otrzymanie (niezależnie od pkt 9 regulaminu) o ile się o to poprosi.
Natomiast to czy ktoś zdecyduje się na "szaleńczy" krok skontaktowania się z czatem i poproszenia o ten bonus to już indywidualna całkowicie sprawa, którą każdy w swoim światopoglądzie musi sam rozważyć ale kto nie spróbuje ten GB nie dostanie na 100% jeśli automat nie zadziałał w ciągu 24godzin, a po kontakcie na czacie pradopodobieństwo otrzymania tych 200GB rośnie do 99% minimum.
Resztę pozostawiam do indywidualnej decyzji-ja skorzystałem na kilku numerach, wielu innych też...ale sentymenty dla operatora zwłaszcza po PREZENTowych cudach powinniśmy odłożyć na półke, bo dla wielu tu operator nie miał litości(zainteresowani wiedzą o czym piszę).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159200  autor: biala1991
 22 paź 2023, 09:59
darekka pisze:
22 paź 2023, 08:51
Jedyny logiczny wniosek jest jeden-jak nie otrzyma się z automatu po smsie to na czacie jest niemal pewne otrzymanie (niezależnie od pkt 9 regulaminu) o ile się o to poprosi.
Nie wiem skąd Twoja niemal pewność, że po kontakcie z czatem na 99% otrzymamy bonus, to że Ty dostałeś nie znaczy, że dostanie każdy, o czym świadczą posty np. Zygzus czy babciagienia1p (nie wszystkie numery zostały u niej uznane). Moim zdaniem to prawdopobieństwo otrzymania maleje wraz z upływem czasu, bo im więcej jest takich próśb to konsultanci zaczynają "obczajać" sytuację z niekorzyścią dla klienta. Zauważyłam, że Ty zazwyczaj jako jeden z pierwszych składasz reklamację/prośbę stąd Twoja skuteczność. Tak np. było ze znaną promocją Darmowe Rozmowy na Wakacje, gdzie z powodu (zapewnie) błędnie sformułowanego regulaminu bonus był dostępny dla wszystkich. Orange ograniczył grono beneficjentów podmieniając regulamin co nie było uczciwe ale ci co złożyli pierwsi reklamację dostali bonus a tym, którzy zrobili to później rzucili jakiś pakiet minut na pocieszenie chociaż wg pierwotnego regulaminu mieli prawo do wakacyjnego bonusu. Tak jest i teraz (zwłaszcza, że regulamin nam nie sprzyja), poprosiłeś jako jeden z pierwszych poszło gładko, kolejni już nie muszą mieć tyle szczęścia.
 #1159202  autor: darekka
 22 paź 2023, 10:46
Z tego też powodu z takimi sytuacjami się nie czeka-kto czeka ten może już nie mieć "farta" albo trafić na już podmienione(z niekorzyścią dla klijenta, bo zazwyczaj pierwsze wersje jakoś są sformułowane logicznie i ich treść jest prosta do zrozumienia lecz po czasie sobie ktoś tam przypomina, że tyle to nie dadzą więc cicha/szemrana podmianka regulaminu na dużo gorszy bez zmiany daty wprowadzenia/modyfikacji i palenie głupa) regulaminy co bardzo lubi uskuteczniać Orange.
Tak staram się załatwiać sprawy na gorąca i być może stąd moja skuteczność(tak samo z podmienionymi promocjami/PREZENTowymi cudami i innymi sytuacjami gdzie wychodziłem na swoje wbrew forumowym zaklinaniom rzeczywistości) co i tak nie zmienia faktu, że jak ktoś się nie odezwie to na 100% nie dostanie bonusa, który w teorii być może jest mu nienależny(czy nienależny to już można dyskutować skoro numery z już wcześniej aktywowanymi zgodami z automatu dostają bonus-choć nie wszystkie)-natomiast kontaktując się z czatem jego szanse rosną do minimum 50/50(a to jednak zdecydowanie więcej niż zerowa szansa gdy nic nie zrobi-w szczególności, ze nic to nie kosztuje poza kilkoma minutami na czacie) skoro wyższe prawdopodobieństwo wedle Ciebie jest za wysokie.
Żeby nie było nie naskakuję w żaden sposób na Ciebie, a jedynie kontrargumentuję Twoje zdanie z, którym się nie do końca zgadzam choć szanuję.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159204  autor: Zygzuso
 22 paź 2023, 11:53
biala1991 pisze:
22 paź 2023, 07:40
Zygzuso pisze:
21 paź 2023, 20:03
ja mam nr przenoszony, ze stażem rocznym
Zygzuso
przenosiłeś nr rok temu, rok temu odbierałeś bonus i po smsie nie dostałeś z automatu 200gb? Liczyłam, że rok wystarczy na "zapomnienie" przez system i bonus wpadnie bez kontaktu z BOK, który jak wiadomo przyznaje uznaniowo.
Przenoszony rok temu, a po 33 dniach od wyłączenia nr tymczasowego odpalone zostały zgody.
 #1159205  autor: biala1991
 22 paź 2023, 12:15
darekka
Mam takie zasady, że zgłaszam brak jakiegoś bonusu kiedy jest do tego podstawa w regulaminie. Pamiętam, że w dyskusji nt. podmiany regulaminu Darmowych Rozmów na Wakacje stałam po Twojej stronie, bo niektórzy tu zarzucali, że bez skrupułów wykorzystujemy potknięcie Orange, który popełnił błąd w pierwotnym regulaminie i zaoferował bonus wszystkim chociaż tak naprawdę chciał dać tylko nowym. Teraz jest jasno określone komu bonus się należy więc te prośby na czacie nie do końca mają uzasadnienie, stąd moje opory, bije się z myślami ale może się zdarzyć, że przegram :D

Zygzuso
A więc jednak odległy czas odebrania bonusu nie ma wpływu, darekka dostał bonus rok temu i 200gb wpadło, Ty też rok temu i się nie załapałeś.
 #1159206  autor: darekka
 22 paź 2023, 12:34
biala1991 pisze:
22 paź 2023, 12:15
darekka
Mam takie zasady, że zgłaszam brak jakiegoś bonusu kiedy jest do tego podstawa w regulaminie ... Teraz jest jasno określone komu bonus się należy więc te prośby na czacie nie do końca mają uzasadnienie, stąd moje opory, bije się z myślami ale może się zdarzyć, że przegram :D
jak nie spróbujesz to nie dowiesz się czy przegrasz czy też wygrasz-tu wystarczy jedynie na czacie po ludzku poprosić o bonus ponieważ nie wpadł w ciągu 24 godzin i nic więcej-jeśli nie dadzą bo wskażą, że łapiesz się na pkt 9 to mówi się trudno...ale jest minimum taka sama szansa, że jednak dadzą. Po prostu aby wygrać trzeba grać :D
Miej też w świadomości, ze operator nie miał oporów(jak Ty) kiedy ludzi władował w np.PREZENTowe cuda i głupa palił/ściemniał/wręcz mataczył i w oczy kłamał mimo sytuacji tak klarownej, że aż dziw bierze, że ludzie, których to dotyczyło przystali na te z łaski dane stratne pakiety(tak wiem kopanie się z koniem jest ciężkie ale przecież był też przypadek Dawid kontra Goliat gdzie to mały szaraczek dal rade gigantowi). Jak Orange klientom tak my operatorowi i sentymentów mieć tu nie można w mojej ocenie, bo w drugą strone jakoś to nie bardzo działa-znamy sytuacje podmian regulaminów i innych matactw.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159210  autor: babciagienia1p
 22 paź 2023, 13:04
@biala1991
Na razie możesz tylko rozborować temat teoretycznie i "bić się z myślami".
Dzisiaj jest niedziela. Serwis MO ma wolne niedziele. Przy próbie logowania wraca komunikat:
Przepraszamy, serwis Mój Orange jest niedostępny. Zapraszamy w poniedziałek po godz. 7:00
 #1159215  autor: SimplusowiecU
 22 paź 2023, 14:58
SMS-y wysłane w środę, ok. godz. 05:30. Na czterech numerach bonus otrzymany i potwierdzony po niecałej minucie od wysłania SMS-a. Pierwszy numer: stary, z czasów 2-letniej ważności konta (2011 r.), dwa następne: nowe startery z Żabki z czerwca ubiegłego roku, czwarty: przeniesiony w grudniu ubiegłego roku z VM. Zgody były wcześniej włączone na wszystkich numerach.
 #1159222  autor: babciagienia1p
 22 paź 2023, 16:39
@biala1991
Też nie dostałam 200 GB na żadnym z numerów.
Zanim zaczniesz "czatować", zobacz co widać w MO. Będzie Ci łatwiej prosić o ręczne włączenie bonusu, od razu wskazując powód. Teoretycznie powinny włączyć się zgody w "ustawieniach". Skoro nie dostałaś pakietu 200 GB, pewnie zgody nie włączyły się, a nawet mogło włączyć się coś innego...
 #1159223  autor: darekka
 22 paź 2023, 18:01
niepotrzebnie szukacie cudów w ustawieniach zgód w aplikacji-jedynym warunkiem jest wysłanie smsa z konkretnego numeru(włączanie czegokolwiek innym sposobem np.aplikacją nie wypełnia warunków opsianych w regulaminie i jednocześnie nie uprawnia do bonusa) więc jeśli takowy został wysłany i minęło 24godziny to nie ma znaczenia co się ustawiło/albo(zbędne grzebanie/przestawianie w aplikacji spowoduje jedynie, ze bardziej konsul grzebać będzie) i nie-pisałem o jednym numerze na, którym zwrotnie potwierdzili mi aktywację zgód, a jednak w systemie nie były wyrażone, a się okazało podczas zgłaszania braku bonusa przez czat. Konsul ręcznie takowe zgody aktywował i 200GB wpadło w 1 minute.

Nie ma sensu wyręczać operatora(jego pracowników) w pracy-jeśli znajdzie problem to Was poinformuje o tym. Wystarczy napisać, ze 24godziny minęły od sms i prosi się o ręczne dodanie 200GB za zgody-reszta już po stronie pracownika telekomu. Im bardziej będziecie wtryniać się w obowiązki konsula/pouczać go/mądrować się tym bardziej sobie bata będziecie kręcić na siebie by się mu chciało grzebać i być może dogrzebać do czegoś co pozwoli odmówić dodania bonusa-ciszej jedziesz dalej zajedziesz ;-)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159260  autor: pantin
 23 paź 2023, 12:19
Ja dostałem taką odpowiedź na czacie "Już wcześniej otrzymał Pan inny bonus za zgodę, w takim wypadku kolejny nie jest przyznawany. 😞"
 #1159267  autor: darekka
 23 paź 2023, 13:35
pantin pisze:
23 paź 2023, 12:19
Ja dostałem taką odpowiedź na czacie "Już wcześniej otrzymał Pan inny bonus za zgodę, w takim wypadku kolejny nie jest przyznawany. 😞"
chyba sie już doszkolili z procesu odmawiania(szukania powodu) albo trafiłeś na kogoś mocno regulaminowego. Ciekawe jak inni forumowicze dziś temat będą mieli ogarnięty.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159274  autor: darekka
 23 paź 2023, 18:59
Czyli jest w sumie jak pisałem na dwoje babka wróżyła i szansa z zera gdy się nie odezwiemy wzrasta do minimum pół na pół. Więc chyba warto zagrać w tą gre :D

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9