DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 99 z 102
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
 #907489  autor: darekka
 27 sty 2017, 07:57
Akturat świadomość "wałka"(łąmią wg.mnie regulamin, gdyż łaczy się promo z innymi) w tej materii mam ale test to był.
Efekt-środków promocyjnych(zł. i GB)) już dziś nie ma mimo przedłużenia przez FB, które to zmieniło ich datę ważności. Poszły reklamacje i docelowo skarga do UKE róznież będzie(teraz UKE rozpatruje moje skargi na RWK jako bonus rejestacyjny-dali 365dni poł.wych. od aktywacji bonusa mimo, że pkt.7.3 stanowi, że powinni WYDŁUŻYĆ je o365dni).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #908196  autor: garfield-
 29 sty 2017, 21:25
Hmm, tak sobie myślę, że trzeba chyba odpalić te rbm7mnp-rbm5 i wykorzystać przyznanie - RWK z bonusu bo to ostatni dzwonek na DIL z rwk ...
 #908458  autor: honorr
 31 sty 2017, 12:13
Wczoraj właśnie kupiłem starter Orange i złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru. Od jutra ma być w RBM. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z odpaleniem bonusów za rejestrację bo z 3 już skorzystałem, ale za czasów obowiązywania pierwszego regulaminu.

Z ciekawostek powiem, że kartę SIM zgodną z RBM7MNP mieli w salonie PLAY w dużej galerii handlowej. Był to pierwszy punkt, który odwiedziłem w tym celu :D .
 #908460  autor: kolor100
 31 sty 2017, 12:22
honorr pisze: Mam nadzieję, że nie będzie problemów z odpaleniem bonusów za rejestrację bo z 3 już skorzystałem, ale za czasów obowiązywania pierwszego regulaminu.

.
Nadzieję można mieć, ale raczej będzie komunikat "Wyczerpałeś już swój limit bonusów"

:smt022
 #908493  autor: asdaf
 31 sty 2017, 14:54
honorr pisze: kupiłem starter Orange i złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru. Od jutra ma być w RBM. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z odpaleniem bonusów za rejestrację bo z 3 już skorzystałem, ale za czasów obowiązywania pierwszego regulaminu.
U mnie było przeniesienie z a2mobile do Play reszta tak samo - i niestety bonusów nie chcą mi przyznać tylko na tych trzech z pierwszego regulaminu.
 #908510  autor: mediolan
 31 sty 2017, 15:39
czy przy aktywacji pakietu 600 Mb za 5 zł pobiera z konta podstawowego 5 zł czy z konta promocyjnego...?
w regulaminie pisze ze pobiera z pakietu złotówek.. co mnie wprowadza w lekkie zastanowienie ...
ale nie korzystałem z tego nigdy..

https://www.play.pl/resources/pdf/2016/ ... 012016.pdf
 #908514  autor: jarekt
 31 sty 2017, 15:47
"Pakiet Złotówek" to regulaminowa nazwa złotówek z konta głównego pochodzących z doładowań - w Play24 pozycja "Konto".

Żeby było śmieszniej to w Play24 istniała jeszcze do niedawna (przez kilka ładnych lat) dodatkowa pozycja "Pakiet Złotówek", która z kolei była kontem złotówek promocyjnych i dzięki temu powstało zamieszanie (oczywiście przez celową zagrywkę Play). Obecnie (od kilku miesięcy) ta pozycja nazywa się nieco inaczej: "Pakiet Promocyjnych Złotówek".

Niektóre stare wygi dalej mylą "Pakiet Złotówek" z "Pakietem Złotówek" ale im się nie dziwię bo Play to pięknie przez lata rozgrywał :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 16:01 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #908515  autor: mediolan
 31 sty 2017, 15:53
@dzieki jarekt - dokładnie jest tak ja piszesz..
czytam regulamin i mnie dziwi... że mówią o pakiecie złotówek - który od wielu lat kojarzył mi się z kontem promocyjnym .. - tak jak piszesz taka nazwa była użyta w play24 - pakiet złotówek, teraz to się nazywa pakiet promocyjnych złotówek...
a konto podstawowe - jest pakietem złotówek , w sumie sprytne ..., dziękuję za pełne wyjaśnienie
 #912443  autor: reboot
 22 lut 2017, 16:44
Od 3 lutego jest nowa oferta dla przenoszących numer do Play na Kartę.
http://www.play.pl/resources/pdf/2017/R ... 022017.pdf

Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie moich przemyśleń:

a)
1. Niniejsza Oferta Promocyjna skierowana jest do osób które w okresie jej obowiązywania złożą wniosek o przeniesieniu
numeru telefonu od swojego dotychczasowego operatora do Sieci Telekomunikacyjnej P4
i zawrą umowę w ramach oferty przedpłaconej „Play na Kartę”.
Jak rozumiem w połączeniu z punktem
16. Operator zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszego regulaminu w każdym czasie bez podawania przyczyny,
z zastrzeżeniem, że odwołanie nie wpływa na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Użytkownika, co oznacza, że
Użytkownik może korzystać ze środków przyznanych przed odwołaniem
. Informacja o odwołaniu usługi zostanie
opublikowana na stronie internetowej http://www.play.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej.
oznacza to, że niniejsza Oferta Promocyjna jest dostępna tylko dla osób, które przed jej odwołaniem przeniosą numer.
Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących daty aktywacji startera (poza 3 latami) oraz momentu aktywacji bonusów.

Gdybym przeniósł numer dzisiaj a za 2 lata ofera zostałaby odwołana wciąż mam możliwość skorzystania z aktywacji numeru i aktywacji bonusów, gdyż nabyłem te uprawnienia wraz z przeniesieniem numeru (punkt 1 to jedyne wymagania dotyczące możliwości skorzystania z promocji), tak czy nie?

Obstawiam, że według logiki dobrze rozumuję, ale Play z pewnością widzi to inaczej :)


b) istnieje jedynie punkt 14. Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu., natomiast nie ma informacji o ograniczeniach na 1 numer PESEL, czy oznacza to, że mogę skorzystać dla dowolnej liczby starterów?

c) czy numer w PINK przeniesiony do innej sieci może otrzymać bonus jako numer powracający? Zawsze Play trzymał się linii "PiNK to nie PNK, nie można migrować, to różne oferty - internetowa i głosowa".
Jak jest w tym przypadku?

WKS
 #912447  autor: jarekt
 22 lut 2017, 17:04
Ad. a)
reboot/Regulamin pisze:(...)co oznacza, że Użytkownik może korzystać ze środków przyznanych przed odwołaniem(...)
Nie będziesz mógł aktywować Bonusu po odwołaniu regulaminu. Będziesz mógł jedynie korzystać ze środków jeżeli je wcześniej otrzymałeś (aktywowałeś wcześniej Bonus). Prawem nabytym są te środki - Play ich Ci nie skasuje gdy odwoła regulamin. Prawem nabytym nie jest prawo do aktywacji Bonusu w dowolnym momencie nawet po odwołaniu regulaminu (chyba, że tak pisałoby w regulaminie, a tak właśnie nie jest w tym przypadku).

Ad. b) Tak. Ale jak będą ludzie nadużywać "przenoszenia" to Play wprowadzi nowy regulamin z ograniczeniem np. 10 numerów na PESEL (Użytkownika), jak dalej będą nadużycia to zmniejszy do 3 numerów na PESEL, a potem całkiem promocję zakończy w takiej formie.

Ad. c) Tak. Nie ma znaczenia jaką historię ma numer przenoszony i czy był w abo, czy na kartę, czy w taryfie data u jakiegoś opa. Jedynie sam moment przenoszenia PInKa do innego opa jest "śliski" bo inne opy mogą widzieć taki numer jako "stacjonarny" (czyli nie do przenoszenia w ramach procedury MNP).

---edit---
Odnośnie a) - może być tak, że napiszesz reklamację o "prawach nabytych" do aktywacji Bonusu po zakończeniu promocji (wg Twojej interpretacji) i trafisz na konsultanta, który... będzie myślał tak jak Ty i Ci samowolnie Bonus przyzna niezgodnie z regulaminem. Możesz na takie coś liczyć :) .
Aby taki myk przeszedł trzeba zrobić zgłoszenie a nie reklamację (w kwestii formalnej) aby mógł się nim zająć zwykły (niedoświadczony) konsultant i nie żądać żadnego dodatkowego zadośćuczynienia (prosić tylko o aktywację Bonusu).
Wtedy taki konsultant, jeśli będzie miał odpowiednie uprawnienia i będzie myślał tak jak Ty (albo go odpowiednio zmanipulujesz/zmotywujesz/pokierujesz) załatwi "prostą i oczywistą sprawę" od ręki po Twojej myśli.
 #912997  autor: sodapro
 26 lut 2017, 14:55
Chciałbym się tylko w tym miejscu upewnić... Jeżeli odebrałem bonus 100 zł / 10 GB / RWK pod koniec stycznia 2017 roku, to nie istnieje kompletnie żadna możliwość zachowania, ani pakiety danych, ani złotówek?

Pamiętam, że przed aktywowaniem, miałem na koncie promocyjnym jakieś złotówki i MB pozostałe z nakrętek Fanta / Sprite / Coca-Cola. Rozumiem, że to też przepada?

Z góry dzięki za odpowiedź! ;)
 #913011  autor: Konoko
 26 lut 2017, 17:01
Istnieje taka możliwość, zależy to od taryfy jaką posiadasz ( np w Surf nie przedłużysz złotówek)
To co miałeś przed aktywowaniem bonusu zsumowało się z bonusem i przedłużyło się o 30 dni. Jak teraz przed końcem ważności pakietu danych i złotówek przedłużysz sposobami opisanymi w tym wątku lub wątku viewtopic.php?f=22&t=86594 o przedłużaniu net/złotówek w Play to zniknie Ci to co z bonusu a reszta się przedłuża.
 #913026  autor: sodapro
 26 lut 2017, 18:17
Posiadam obecnie taryfę: Play na Kartę Rok Ważności Konta.
Pamiętam, że jakieś kilka złoty i chyba z 300 MB zostało z nakrętek...

Co do przedłużenia, to rozumiem że jeżeli chodzi o złotówki, to "10 za 5" albo doładowanie min. 5 zł przez FB. Natomiast jeżeli chodzi o internet, to min. Pakiet 600 MB?
 #913547  autor: _
 01 mar 2017, 01:00
Panowie, po wpisaniu kodu *111*81*1# mam tylko sprawdź stan i opis, wcześniej tj 30 dni temu aktywowałem 10 za 5, a teraz coś nie mogę go ponownie aktywować... pomóżcie
 #913549  autor: jarekt
 01 mar 2017, 01:13
"10za5" możesz kolejny raz uruchomić najwcześniej ostatniego dnia ważności PromoZŁ (przedłużonych poprzednio również pakietem 10za5), kiedy pakiet zniknie z Play24.
A dzieje się to nie kilka minut po północy czy kilka godzin ale najczęściej dopiero o 9-10 rano a zdarza się że i po 17-18 dopiero (nerwówka jest wtedy bo pakiet i tak może się aktywować do 24h czyli kolejnego dnia nawet).

Dlatego najlepiej aktywować na zmianę 10za5 (np. w miesiące parzyste) z ładowaniem poprzez Strefę Doładowań (poprzez FB lub z pominięciem FB) w miesiące nieparzyste oczywiście pamiętając, że tak naprawdę pakiet jest ważny 30 dni a nie miesiąc więc ta ważność wypada za każdym razem w inny dzień w kolejnym miesiącu (a czasami w tym samym miesiącu).

Czyli jak aktywowałeś 10za5 1 stycznia to PromoZŁ masz ważne do 31 stycznia (30 dni licząc od kolejnego dnia od aktywacji) i dopiero wtedy - 31 stycznia - około południa powinieneś mieć możliwość już włączenia kolejny raz 10za5. Ale tak jak napisałem jest ryzyko, że pakiet włączy Ci się dopiero kolejnego dnia i wszystkie PromoZŁ Ci przepadną (regulamin jest jasny - pakiet włączy się do 24h).
 #913551  autor: jarekt
 01 mar 2017, 01:25
Jeśli chcesz mieć Bonus, który przedłuży Ci PromoZŁ już za doładowanie 5zł to poprzez Strefę Doładowań: https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
Możesz też za pośrednictwem FB (ta sama aplikacja będzie).

Pamiętaj aby suwakiem ustawić odpowiednią wartość (czyli np. 5zł).

Na stronie do której link podałeś Bonus jest od doładowań 25zł i wyższych.
 #913554  autor: _
 01 mar 2017, 01:58
Ta strona co podałeś jest z pominięciem fb ? Podane dane wędrują do organizatora Socializer i mogą/będą wykorzystywane do promocji aplikacji - ciekawe jakie dane... Jeśli wykonam doładowanie za 5 zł to automatycznie te 5 zł trafia na główne konto, a ten % na promocyjne i przedłuża je automatycznie razem z doładowaniem ?
@jarekt
  • Strona 99 z 102
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102