DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #990072  autor: reboot
 22 kwie 2018, 11:13
Czy te 100 zł jest gdzieś widoczne w aplikacji lub na stronie www? Chyba jestem ślepy, bo nie widzę. Widzę stan konta głównego 0 zł i 2+20GB jeśli chodzi o internet, ale nie widzę nigdzie 100 zł, a regulamin mówi wyraźnie:
jak sprawdzić?
11. W każdej chwili Abonent ma możliwość sprawdzenia ilości dostępnych środków przyznanych w ramach Bonusu oraz terminu ich ważności poprzez:
b. wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Mój Orange;

WKS
 #992575  autor: marcin19883
 09 maja 2018, 01:47
adbadbad pisze:przenioslem numer z p4 do orange i mam na koncie 0zl , 0 MB.. nie dostalem zadnego bonusu... why???
0zł jest i 2GB jest z automatu. Resztę sam musisz uruchamiać smsami
 #992589  autor: adacomp
 09 maja 2018, 07:54
marcin19883 pisze:
adbadbad pisze:przenioslem numer z p4 do orange i mam na koncie 0zl , 0 MB.. nie dostalem zadnego bonusu... why???
0zł jest i 2GB jest z automatu. Resztę sam musisz uruchamiać smsami
Jakie to kody czy smsy do uruchomienia tego bonusu?
 #992682  autor: ign123
 09 maja 2018, 19:02
adbadbad pisze:Przenioslem numer z PlAY do OraNGE i nie dostalem pakietu 2GB... ktos wie czemu?
Moja szklana kula mówi, że przenosiłeś numer w salonie i wylądowałeś w innej taryfie niż OFnK. Wieczorem rzucę okiem co na to fusy.