DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #968524  autor: Marek_G
 28 gru 2017, 02:28
Witajcie. Ktoś słyszał o promocji Aviko?
Zbiera się punkty kupując bodajże mrożonki (frytki itp.) z tej firmy.
Popatrzyłem na ich stronęhttp://www.avikobenefits.pl i za 8 punktów tzw. avitków dostaje się doładowanie 5 zł, do wyboru któraś z sieci W4 l Heyah, jest też opcja Tidal na 3 miesiące.
Sprawdzaliście tą promocję? Warto zbierać punkty (wiem, że na start dostaje się 3 punkty)? Ktoś wie jaki jest przelicznik opakowań na punkty? Ciekawe też czy kasa leci na konto główne?
 #968530  autor: marcinb
 28 gru 2017, 07:50
Ja wcześniej nie słyszałem.
Przelicznik punktów znalazłem w regulaminie (przedostatnia strona).
Natomiast mam problem ze znalezieniem informacji na co można wydawać punkty. Na stronie widzę: "sprawdzaj więc na bieżąco w aplikacji Aviko Benefits". Nawet zainstalowałem aplikację w której po naciśnięciu 'o programie' lądujemy znowu na stronie avikobenefits.pl.
Coś tu jest niedopracowane. Jeżeli jest tak jak piszesz, że doładowanie za 5 zł to 8 pktów, a paczka frytek itp to bodajże 2pkt. Rejestracja do końca roku to 5pkt.
W moim przypadku nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałem taki produkt. Wygląda na to, że nie skorzystam :)

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.
 #968785  autor: Marek_G
 29 gru 2017, 01:42
Dzięki za info. Posprawdzałem ceny i jednak nie warto się zbytnio w to bawić.
Lepiej kupić tańszą alternatywę a za zaoszczędzone pieniądze kupić coś, niekoniecznie doładowanie.