DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #886967  autor: adiq1033
 12 wrz 2016, 02:15
Hej.

Szukam dobrego, sprawdzonego serwisu GSM w Krakowie, który poradziłby sobie z czyszczeniem i ewentualna naprawą (gdyby zaszła taka potrzeba) telefonu iPhone 4S.

Problem jest następujący - nie zawsze zmienia profil bocznym przyciskiem do przelaczania w tryb wibracji. Telefon po prostu wariuje przelaczajac sie szybko miedzy trybem wibracji a dziwieku. Podejrzewam, ze moze byc to spowodowane stykami lub zabrudzonym przyciskiem, który "nie łapie" do końca. Telefony Apple sa dosyc specyficzne i delikatne, nie chcialbym aby osoba niedoswiadczona zabrala sie za czyszczenie telefonu, ktory moze uszkodzic w wiekszym stopniu.

Mozecie podac kilka sprawdzonych serwisow, z ktorych uslug byliscie zadowoleni, a ja zrobie rozeznanie cenowe (tylko prosze o dokladne nazwy lub adresy).
 #940182  autor: majek23
 21 lip 2017, 08:35
Hej,

Dla szukających serwisu GSM w Krakowie mogę polecić ---wymoderowano-Remington---. Niedawno korzystałem z ich usług przy iPhonie 6, z tym że całkiem wymieniałem boczny przycisk i szkło, bo rozwaliłem niestety. Niewielki problem z kontaktem telefonicznym ale na miejscu już z górki. Zrobione, póki co działa.
 #942031  autor: ritaan
 29 lip 2017, 14:15
A orientujecie się jak to wygląda w Warszawie ? Mam właśnie problem z wyświetlaczem i chciałabym go w miarę sprawnie naprawić. Natknęłam się na ofertę serwisu ---wymoderowano-Remington---. Mają wiele pozytywnych opinii i przystępne ceny. Jeśli ktoś z Was zna to miejsce prośba o informacje :)