DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #886979  autor: slawekt
 12 wrz 2016, 08:49
pakierhakierxd2 pisze:Tylko że podobno 4s po aktualizacjach nie działa tak szybko jak kiedyś ;)
Dlatego trzeba w porę zatrzymać się w tym szaleństwie (czytaj: aktualizacjach) :-) Ja zatrzymałem się na 8.1.3 i już koniec, mimo że ekipa z Cupertino oferuje mi upgrade do iOS 9. Ale wolę nie zamulać dokumentnie "staruszka" :-)
 #886983  autor: Remington
 12 wrz 2016, 09:41
ManiacGSM pisze:Hej Remington, a próbowałeś swiftkey? Ja się uzależniłem od tej klawiatury.

A co do ceny w naszym kraju , to niestety jest jak mówisz. Oni mają na nas wy*****ne.
Z resztą nie tylko Apple.
Korzystam ze Swype. Niestety, wiele aplikacji ma problemy ze współpracą z niestandardowymi klawiaturami (co jest winą producentów tych aplikacji, którzy się nie przykładają - z drugiej strony nie przykładają się, bo mało kto na iOS korzysta z dodatkowych klawiatur, to wciąż novum) i sam Swype niezbyt chętnie rozwija swój produkt. Ostatnio wróciłem do standardowej klawiatury.

Co do cen, nie mogą być u nas niższe, bo by od razu zaczął się handel i wywożenie ich za Zachód. Tak było zresztą jak rubel taniał, iPhony rozchodziły się tam jak świeże bułeczki i były wysyłane na Zachów dla odsprzedaży.
 #886992  autor: maniek0071
 12 wrz 2016, 10:33
Nie rozumiem w czym problem przecież jak by były za drogie to by się nie sprzedawały. Nie uważam też żeby ceny iP7 były mocno wyższe niż S7 S7E czy NOTE7. S6EDGE PLUS 64GB w momencie premiery kosztował 3999zł - ciekawe ile kosztowałaby wersja 256GB jakby Samsung wyprodukował.

Sony też próbował ale mu się nie udało a ile liczył za Z5 Premium ? Też ok 4000zł.