DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #876190  autor: eryk_tr
 10 lip 2016, 10:10
Witam serdecznie.
W związku z zakupem mieszkania, szukam odpowiedniej pralki dla moich potrzeb. Pralka musi mieć maksymalną głębokość 45 cm, WSAD 5-6 kg, kwota do 1300 zł, dla mnie nie jest najważniejszy design pralki, a jej funkcjonalność i koszty naprawy. Większości pralek ma klejony bęben i jest to wysoki koszt przy naprawie łożysk, proszę mi o podanie modeli w których mnie ominie wyższy koszt naprawy.
 #877084  autor: paker
 14 lip 2016, 09:42
Firma Candy ma sporo pralek slim o niewielkiej glebokości. Mamy obecnie ich pralkę i spisuje się dobrze pomimo niewysokiej ceny ( osobiście jestem zdania,ze nie ma sensu kupować pralki za kila tysiecy złotych skoro za 1000 czy 1500 zł mozesz miec to samo). Zerknij sobie na model Candy GV4 117D3/2-S
7 kg pojemnosci
40 cm grubości
klasa energetyczna A +++

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #877320  autor: poper56
 15 lip 2016, 13:32
Polecam ci pralkę Samsung eco bubble, ma dokładnie taką głębokość jaką potrzebujesz, jest 6kg i kosztuje mniej niz 1300 zł
 #877356  autor: wlkp
 15 lip 2016, 16:45
Kup jaka Ci się podoba w kwocie jaką chcesz na to przeznaczyć ! Istotne jest to aby miała jak najdłuższą gwarancję ,najlepiej na 5 lat ,lub dokup takową .To co teraz robią to jednorazówki,a koszt naprawy po 2 latach ( jak skończy się normalna gwarancja ) może być większy jak zakup nowej pralki .Będziesz miał 5 lat gwarancji to 5 lat spokoju .Wiem sam po sobie jak bywa z pralkami ,a robią je coraz to gorsze .
 #879172  autor: Optek
 27 lip 2016, 12:23
Ja również polecam Candy. Nie polecę tutaj konkretnego modelu bo nie jestem nieco w temacie a swoją pralkę kupowałem dobre 3 lata temu niemniej jestem zadowolony z wykonania.Ma sporo programów, również te krótke. Dobra klasę, pralka jest rownięż wyjątkowo cicha tak wiec bez problemu można nastawić ja na noc. W calym tym okresie ani razu się nie popsuła.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #881953  autor: kastiel
 09 sie 2016, 10:37
W tej cenie również polecam Candy. Albo model pralki CS4 1061D3/2-S albo model pralki GVS44 138DWC3-S Ta druga ma wprawdzie głębokość trochę większą bo 47 cm ale jak na pralki slim ma bardzo dobrą pojemnosć bo aż 8 kg. Zwykle spotyka się slimy na 4-5 kg. Chyba jedynie Candy spośród takch niewielkich pralke oferuje tak duże pojemnosci.

Swoją drogą to nie zastanawiałeś się nad pralko suszarka ? Jest niewiele droższa od pralki ale praktyczny sprzęt.
 #885725  autor: misiek303
 04 wrz 2016, 09:32
Ja również mogę polecić ---wymoderowano-Remington--- Pierwszy jest trochę większy, drugi trochę mniejszy ale obie pralki mają poniżej 47 cm tak wieć zmieszczą się w niewielkiej łazience.
Powinieneś zmieścić się w tej grupie cenowej.
 #886415  autor: negra
 07 wrz 2016, 20:14
Polecam Bosh a w pralkach z oznaczeniem WAE , WAN , WLK , WLG wymienisz łożyska bez problemów. Zobacz serie 4, 6 z silnikami indukcyjnymi na które masz 10 lat gwarancji.