DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 4 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
 #981062  autor: pakierhakierxd
 03 mar 2018, 18:48
w Orange Finanse mam główne konto za 0zł bez warunkow a do tego załozyłem kartę kred. w pko bp i tak jest ok ;)
79zł za rok za kartę i jak nie trzeba to nie korzystam ale czasem sie przydaje ;)

w pko bp wkurzalo mnie aby utrzymac mozliwosc debetu musialem co raz placic karta pko bp a tak nie musze i wychodzi to nawet taniej ;)
79/12 6,58 :)

Pozdrawiam :)
 #981073  autor: forum_tg
 03 mar 2018, 19:16
sam od ok 8 miesięcy korzystam z Orange Finanse, wszystko jest za darmo
jak otwierasz konto to jest promocja że konto oszczędnościowe na 3 miesiące dostaniesz z oprocentowaniem na 3,5%. Nie wiem czy jeszcze dalej jest że za otwarcie konta dostaje się co miesiąc przez rok po 10 zł na konto w telefonie. Jak nie masz numeru w Orange podajesz jakiegoś znajomego. Nie ma znaczenia kto jest właścicielem numeru.

Kartę Kredytową to zdecydowanie w promocji w Citi Handlowy ew BGŻ BNP Paribas - jak spełnisz promocje, zamykasz konto jak Ci się nie podoba a bonus masz.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 19:18 przez forum_tg, łącznie zmieniany 1 raz.
 #981074  autor: pakierhakierxd
 03 mar 2018, 19:16
mam tam karte aby uzyskac bona do biedronki ,czekam teraz na niego ;)
za duzy limit 6400 mi wystarcza 1000 max :D

ja dostalem pare razy po 10zl za platnosci telefonem w OF ;) ,co raz czesciej nie chce sie wyciagac karty z portwela -wlaczam nfc i place; )

Pozdrawiam :)
 #981076  autor: wooke
 03 mar 2018, 19:19
To fakt, z tymi telefonami to jest wygoda. Też skorzystałem z tej promocji. Już zapomniałem, że miałem ten voucher ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 19:20 przez wooke, łącznie zmieniany 1 raz.
 #981077  autor: forum_tg
 03 mar 2018, 19:19
ja dostałem za płatności telefonem w dwóch promocjach, raz ok 40 zł i wcześniej z 20 zł. Co jakiś czas się pojawiają, ale pod warunkiem ze często się z tej opcji nie korzysta. promocje są na zachęte.
przy okazji częśto jest promocja na zakup paliwa w stacjach BP
 #999826  autor: forum_tg
 20 cze 2018, 20:59
W związku z informacją Orange o zakończeniu współpracy z mBankiem:
https://biuroprasowe.orange.pl/informac ... e-finanse/

ktoś z Was miał okazję dotrzeć do informacji na temat aktualnych postępów prac Orange nad własnym, niezależnym systemem bankowym?
Konto Orange było za free wraz z wszystkimi darmowymi bankomatami. Do tego podczas otwierania wielu klientów dostawało wiele bonusów.
 #999827  autor: marcin19883
 20 cze 2018, 21:07
Mam jeszcze Orange Finanse i Nest Bank. Już niedługo odejdę z Orange Finanse i Nest mi pozostanie. Więc polecam mieć tam konto. Jedyne darmowe konto jakie znam z kartą i wpłatomatami za free. :D
 #999870  autor: f0ku5
 21 cze 2018, 00:06
Jakiś czas temu oglądałem ten system u znajomego, wszystko muliło, długo wczytywało strony, itp.
Jeżeli teraz już to zmienili to OK.
 #999885  autor: Remington
 21 cze 2018, 07:48
forum_tg pisze:Konto Orange było za free wraz z wszystkimi darmowymi bankomatami. Do tego podczas otwierania wielu klientów dostawało wiele bonusów.
To była oferta mBanku, więc nie ma się co nią sugerować. Bank Orange będzie czymś zupełnie nowym. Oby tylko był zarządzany z Polski, a nie Francji, bo inaczej będzie odstawać od reszty na minus (u nas usługi bankowe są dużo bardziej rozbudowane niż na Zachodzie, mamy szybkie przelewy itp., a nie mamy paru innych usług, które tam są popularne).

Z wyborem banku i konta czy karty (rozszerzyłem o nią wątek na prośbę forum_tg) jest jak z wyborem operatora i taryfy - każdy ma swoje preferencje i sposób użytkowania (ceny, bezpłatne przelewy, bezpłatne bankomaty, prowizje za operacje zagraniczne, jakość obsługi, funkcjonalność apki mobilnej i systemu internetowego itd.). Trudno więc coś ogólnie polecić na zasadzie: weź bank X on jest najlepszy. Kto czegoś szuka, niech określi swoje potrzeby w tym zakresie, wówczas można będzie coś mu zaproponować.
 #999891  autor: forum_tg
 21 cze 2018, 09:11
Remington - bardzo słuszne porównanie banku vs operatora.

Reklamy wmawiają ludzią że wszystko jest za free, wiadomo jak jest. Wybór konta bankowego należy zacząć od określenia do czego ono będzie wykorzystywane oraz jakie będą wpływy gotówki (sporadycznie duży przelew, regularnie mniejsze).

Najczęstsze wymogi:
- prowadzenie konta 0 zł
- karta 0 zł
- wypłaty 0 zł (tutaj trzeba uważać, bo są haczyki, np. nie mniej niż...., albo darmowe jest 5 pierwszych wypłat).

Ale warto zastanowić się nad potrzebą wypłacania pieniędzy za granicą, dodatkowe usługi jak blik, przelew na nr telefonu (super sprawa) czy porządny portal transakcyjny z wieloma możliwościami.

Ja też cenie sobie możliwość założenia podkont, gdzie trzymam więcej gotówki. dlaczego? proste - coś się dzieje z kartą, to stracę pewną kwotę, ale nie za dużo (do 1000 zł), a gdy potrzebuje więcej przelewam telefonem z podkonta na konto główne dowolną kwotę.
  • Strona 4 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12