DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 1 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
 #884712  autor: nemo2009
 29 sie 2016, 09:05
3echo pisze:bardzo ważną rzeczą jest wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za free
Wystarczą bankomaty Euronetu,jest ich sporo.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #884714  autor: sa
 29 sie 2016, 09:19
Ja mam aliror bank internetowe.Te 100zł płatności kartą da się wytrzymać inaczej 4zł ale to mi się jeszcze nie przytrafiło,no duża zaleta wpłaty i wypłaty gotówki w placówce za free,a że praktycznie w każdym mieście jest i to bywa że więcej niż 1, to nie jest źle,wiec korzystanie z wpłatomatów tylko dla zdesperowanych jest.Bankomaty za darmo tylko euronet i planet cash no i własne czyli właśnie euronet w placówkach ,czyli nie jest źle.Miałam w mbanku ale w końcu miałam dość notorycznie modyfikowanych regulaminów i stałych podwyżek np. ze kartę i w końcu po 10 latach tam posiadania konta zamknęłam. Jeszcze tylko zamknąć konto w t-mobile i będzie dobrze.Że też alior musiał zniszczyć synca oddając go t-mobile?Ale w rekonpensate chyba otworzyli konto internetowe w samym aliorze,a tego już t-mobile ani innemu opowi nie oddadzą na zmarnowanie.
 #884727  autor: 3echo
 29 sie 2016, 11:13
nemo2009 pisze:
3echo pisze:bardzo ważną rzeczą jest wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za free
Wystarczą bankomaty Euronetu,jest ich sporo.
Ale nie w ING
 #884995  autor: sa
 30 sie 2016, 21:38
pakierhakierxd2 pisze:Mi nie wystarczy euronet :) ,w moim miescie jest tylko pekao/bank spoldzielczy :D
A wpłatomaty sobie cenię ,czemu dla zdesperowanych ?
korzystam od x lat ;)
Bo wolę wejść do placówki i wpłacić bezpośrednio na konto lub wypłacić,niż bawić się wpłatomatami. Musiałabym być bardzo zdesperowana by biegać do wpłatomatu.Powiedzmy że mam z nich niemiłe wspomnienie z czasów korzystania z mbanku przez 10 lat użytkowania(notoryczne awarie tego sprzętu,bo na kilka wpłatomatów z tego banku w kilku sasiednich miastach oprócz mojego miasta działały tylko te z...Katowic :twisted: .Szał normalnie jeździć z Bytomia do Katowic by wpłacić kasę na konto... :lol: ).
Co do bankomatów każdy powinien dobierać sobie bank by mieć jak najbliżej domu, lub by bank dawał jak najwięcej za najmniejszą opłatę. Spóldzielcze w moim mieście są w zasadzie puste tj zawsze pustki ale ceny dość mało zachęcające,no ale albo poszły z torbami, lub połączyły się z innymi i zmieniły miejsce pobytu plus zmiana nazwy.Pekao to znaczy PKO zwane powszechnie przez ludzi jako "pekao" czy typowe pekao z żubrem?W każdym razie jakoś niespecjalnie mnie do siebie przekonują obojętnie który,choć inteligo z bankomatami z PKO nawet da się żyć.Koleżanka ma i sobie chwali.Ale skoro jesteś zadowolony z tego co masz to po co zmieniać? Chyba że wprowadzą jakieś psujące ofertę opłaty.
 #890471  autor: Spiite
 07 paź 2016, 14:00
Zmieniłem jakiś rok temu mBank na Millenium konto360 i jestem bardzo zadowolony. Wypłaty ze wszystkich bankomatów, konto, karta też za darmo-warunki 2: Wpływ raz w miesiącu 1000zł i jedna transakcja w sklepie kartą. Warunki chyba nie są jakieś trudne do spełnienia dla kogoś pracującego i robiącego zakupy nawet bardzo rzadko. Wystarczy chleb i masło kupić. Skusiło mnie też konto oszczędnościowe 2,7% przez 3miesiące dla nowych środków bo potem tylko 0,8%. Jedna wypłata w miesiącu bezpłatna. Ale co szkodzi po trzech miesiącach przelać kasę komuś z rodzince i przelać z powrotem z innego konta na drugi dzień. Dla małych kwot może to nie jest opłacalne ale od większych można w miesiącu już kilkadziesiąt złotych wyciągnąć.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #890499  autor: AmamDetre
 07 paź 2016, 16:24
tomektg pisze:które z kont ma najlepszą ofertę dotyczącą zwrotu części pieniędzy za płacenie kartą? usługa moneyback, czasami nazywana cashback
Ja korzystam z Alior Banku, Konto Rozsądne. Płacę tylko 5 zł za karte, wszystkie bankomaty za darmo, można zamówić naklejkę zbliżeniową i mam 3% zwrotu za zakupy w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach (chyba jeszcze za płatności internetowe kartą, nie pamiętam, nie płącę tak), jak czasem się kupuje droższy sprzęt, np. ja kupowałem rower i pralkę to ten zwrot jest większy. Średnio robiąc zwykłe zakupy dostaje około 20-30 zł zwrotu miesięcznie.
 #890718  autor: lodyga
 09 paź 2016, 12:19
Ja mam w Tmobile i chyba źle coś doczytałeś bo :

Owszem konto jest płatne 6 zł jeśli miesięcznie nie wydasz 200 zł.
Banomaty są płatne ale nie za pierwsze trzy wyciągnięcia i wpłaty.

Nie ma za to już darmowych przelewów natychmiastowych.
 #890822  autor: pakier
 10 paź 2016, 08:41
No jeśli nie wydasz a u mnie się takie miesiące zdarzały.
Trzy wyciągnecia z bankomatu co cale nic a potem kolejne 6zł.
Wpłatomat tylko 1
W taki sposób jakbym pozostał w T-Mobile bym płacił ok. 18zł za konto/mies.
Mam lepsze konto w Orange Finanse wystarczy 5 płatności kartą i 0zł.
Ale czekam teraz na nową kartę w Pko Bp bo założyłem konto dla biletów ,jak zleciłem wniosek o zamknięcie to dali mi konto bez granic za darmo przez rok debet,wplatomaty,oddzial,bankomaty itp.
Najbardziej podoba mi sie oddzial bo do niego mam 10 minut drogi pieszo :P
Więc póki co przez rok to będę mieć a potem zobaczymy co zaoferują.
W Orange wpłatomat mam 20 km dalej :(
 #890996  autor: lodyga
 11 paź 2016, 17:22
No widzisz to zaeży jak kto używa. Ja bankomatów i wpłatomatów w ogóle nie potrzebuję.
Gotówki nie wybieram. Płacę zawsze kartą. Więc i 200 zł zawsze wydam na zakupy do lodówki :)
 #891361  autor: 3echo
 13 paź 2016, 18:31
A ja szukam takiego konta oszczędnościowego,ale żebym sobie mógł na nie wpłacać i wypłacać kiedy chcę.Taka bankowa skarpeta?
 #893459  autor: lodyga
 27 paź 2016, 23:19
No to chyba w każdym możesz ale jaki sens?

Ja mam w T mobile bank. I albo masz że wpłacasz ile chcesz i nie wyciagasz a na koniec dostajesz premie. Bądź opcja druga że co miesiąc wpłacasz jedna kwotę i dostajesz premie kwartalną.

Ja mam opcje pierwsza.
  • Strona 1 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12