DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 2 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
 #890996  autor: lodyga
 11 paź 2016, 17:22
No widzisz to zaeży jak kto używa. Ja bankomatów i wpłatomatów w ogóle nie potrzebuję.
Gotówki nie wybieram. Płacę zawsze kartą. Więc i 200 zł zawsze wydam na zakupy do lodówki :)
 #891361  autor: 3echo
 13 paź 2016, 18:31
A ja szukam takiego konta oszczędnościowego,ale żebym sobie mógł na nie wpłacać i wypłacać kiedy chcę.Taka bankowa skarpeta?
 #893459  autor: lodyga
 27 paź 2016, 23:19
No to chyba w każdym możesz ale jaki sens?

Ja mam w T mobile bank. I albo masz że wpłacasz ile chcesz i nie wyciagasz a na koniec dostajesz premie. Bądź opcja druga że co miesiąc wpłacasz jedna kwotę i dostajesz premie kwartalną.

Ja mam opcje pierwsza.
 #894023  autor: Marciak
 02 lis 2016, 06:21
A moim zdaniem warto jest założyć sobie konto w Millenium bank Chociażby z uwagi na ten zwrot 360 zł , który można dostać płacąć blikiem:
postawnaswoim.pl/ranking-osobistych-kont-bankowych

No i jeszcze ING Direct ale to głównie z uwagi na wygodną obsługę konta internetoweo. Nigdy nie byłem prezkonany natomiast do mbanku Wkurza mnie ich obsługa przez internet....
 #894932  autor: joann44s
 10 lis 2016, 00:26
Ja mam Alior Bank internetowe.Te 100 zł płatności kartą da się wytrzymać inaczej 4 zł ale to mi się jeszcze nie przytrafiło,no duża zaleta wpłaty i wypłaty gotówki w placówce za free,a że praktycznie w każdym mieście jest i to bywa że więcej niż 1, to nie jest źle,wiec korzystanie z wpłato-matów tylko dla zdesperowanych jest.Bankomaty za darmo tylko euro net i planet cash no i własne czyli właśnie euro net w placówkach ,czyli nie jest źle.

Krem na piersi
 #897472  autor: Remington
 27 lis 2016, 11:59
Nestbank to jakaś firma krzak, malutki nie wiadomo czy za rok dwa znowu się nie przeobrazi w nie wiadomo co. Orange Finanse to mBank, jeden z największych banków Polsce.

Ciekawe jest też konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank - jedyna opłata to 3 pln za kartę, reszta za free.
 #930388  autor: 3echo
 09 cze 2017, 10:34
Ma ktoś jeszcze konto w nest banku?Czy faktycznie jest na 100% darmowe.Najbardziej zależy mi na darmowych bankomatach,gdyż jadę na wakacje nad może a tam w większości same "wynalazki",gdzie za wyciągnięcie kasy w nieswoim bankomacie bóli się jak za woły.Jak z aplikacja na smartfona?
 #930395  autor: 3echo
 09 cze 2017, 11:33
Ktoś pisał że na przelewy trzeba długo czekać z innych banków.Prawda to?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 #930400  autor: 3echo
 09 cze 2017, 11:53
Ktoś czekał dwie doby robocze.Ale to może indywidualne przypadki.
Pytanie tylko czy trzeba zapewnić minimalny miesięczny wkład na koncie.


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  • Strona 2 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12