DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #923010  autor: Diankaa
 27 kwie 2017, 16:43
Moimi ulubionymi słodyczami są cukierki od FC "Pszczółka". Wszystkie są pyszne, jednak chyba naj naj to Choco Nuts . Cały orzech laskowy oblany przepyszną mleczną czekoladą...najlepsze!!
 #926204  autor: Niezgodna7
 16 maja 2017, 15:31
Żelki? W życiu! Gumiaste takie, naszpikowane barwnikami...
...ale co kto lubi.
Kiedyś baryłki Wedla uwielbiałem
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #927431  autor: paker
 23 maja 2017, 10:54
Lubię słodycze chociaż mam takie szczęście ( w zasadzie to pecha). że jak coś mi posmakuje to potem praktycznie od razu znika z półek... Było tak z wieloma czekoladami z nadzieniem jak równeiż ze starsami milky way ( chocaiż teraz mozna je zamówić przez internet ponieważ starsy ciągle są w sprzedązy za granicą).

Nie są wbrew pozorom takie drogie a jednak są to zupełnie inne smaki.

Edytowano Morvius

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #927469  autor: varico
 23 maja 2017, 15:42
karola9 pisze:Moje ulubione to Nimm2 .. smakolyk z dziecinstwa :D
Zgadzam się. Nimm2 to jest po prostu coś pięknego.

Człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć, tego, czego się boi, niżby zyskać to czego pragnie.
 #928814  autor: Marciak
 01 cze 2017, 06:58
Bawię się ostatnio w pieczenie ciast.Wprawdzie jakieś skomplikowane wypieki odpadają ( nie mój poziom) ale zdarza mi się upiec jakieś proste ciasto. Szczególnie jak mam przed sobą przepis. Jesi również jesteście początkujący to proponuję poszukać sobie ciasta jogurtowego z truskawkami
Jak widzicie przepisów jest wiele, a niektóre z nich nie wymagaja nawet pieczenia.


Edytowano Morvius
 #955682  autor: patryk89
 12 paź 2017, 12:13
Ja ostatnio jadłem o samku tej ---wymoderowano-Remington---masło czekoladowe. I powiem Wam, że miazga
 #955691  autor: Morvius
 12 paź 2017, 12:39
patryk 89 cieszę się, że Ci smakuje. :) Zachęcam też do zapoczątkowania czynnego komentowania w dziale technicznym bo przypomnę, o tej tematyce jest nasza strona. Chielibyśmy poznać i twoje zdanie w tej dziedzinie. Baw się dobrze, cześć!
:smt006

Klasyczny obserwator wątku.