DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #711990  autor: Janek33
 22 kwie 2014, 13:11
Szukam pomysł na wieczór kawalerski. Zastanawiamy się nad paintballem lub kręglami... Co można jeszcze fajnego porobić w ten wieczór, aby nie było za drętwo?

 #711994  autor: slawekt
 22 kwie 2014, 13:18
Janek33 pisze:Szukam pomysł na wieczór kawalerski.
Możecie pójść do Cocomo.
Atrakcje gwarantowane, rachunki też (zwłaszcza jak pochwalicie się kartą bez limitu wydatków) :-)
A już poważniej: chyba pomyliłeś fora internetowe... Niby Hydepark, ale z telekomunikacją niewiele ma to wspólnego :-(

 #712001  autor: Okatawo
 22 kwie 2014, 13:57
wódka

 #712004  autor: paker
 22 kwie 2014, 14:03
Nie no ja bym poradził raczej inny klub. A najlepiej jest kogoś wynająć aby to wszystko zorganizował. Na moje oko najlepsze rozwiązanie. Nam pomogła pani Kamila ( http:/ - tutaj są ich propozycje w Warszawie ale z tego co wiem działają na terenie całej Polski).
My wynajęliśmy sobie świetną limuzynę gdzie zagrzaliśmy się przed imprezą a potem wybraliśmy się do klubu go go. Przyszły małżonek dostał prywatny taniec.
Wieczór skónczylismy na zabawie do białego rana w klubie.

 #712013  autor: ciekawy
 22 kwie 2014, 14:34
zróbcie połączenia konferencyjne,a co :)

 #712089  autor: seybr2k1
 22 kwie 2014, 19:04
Pinball czy kręgle to raczej nie na wieczór kawalerski. Kwestia jaki masz kapitał.
Np. mój kumpel organizował spęd samców nad jeziorem, domek. Co nie którzy mieli zanik pamięci. Kto chciał to sobie połowił ryby. Ktoś popływał. Tak to grill i alkohol w dobrym męskim gronie.

Byłem też na mega wypadzie, dobry event, dobry hotel i klimat jak w Kac Vegas. Kumpel stwierdzi że ukradnie komuś kota. Jak postanowił tak zrobił. Film z tego wieczoru, wypadu to hit.

Kidy planujesz kawalerski i z jakiego regionu kraju jesteś ?

 #712123  autor: ciekawy
 22 kwie 2014, 20:54
odrdzam jak w Kac Vegas, tam potem po wszystkim żałowali i mieli problemy,to chyba chybiony pomysł,

był taki polski film komedia z Adamczykiem,Żmudą, tam była taka scena,że robili paint boll,a potem przy ognisku na polanie coś palili i widziei różne rzeczy na zasadzie halucynacji :)

 #712201  autor: seybr2k1
 23 kwie 2014, 09:44
ciekawy pisze:odrdzam jak w Kac Vegas, tam potem po wszystkim żałowali i mieli problemy,to chyba chybiony pomysł,
:)
Można zabawić się z rozumem oraz bez narkotyków.

 #712244  autor: ssosnowiecc
 23 kwie 2014, 12:44
seybr2k1 pisze:
ciekawy pisze:odrdzam jak w Kac Vegas, tam potem po wszystkim żałowali i mieli problemy,to chyba chybiony pomysł,
:)
Można zabawić się z rozumem oraz bez narkotyków.
Gdzie ??

A tak na poważnie to proponuje wyjazd gdzieś na 1-2 dni i picie,jadło i zabawa :)

Ewentualnie wypad do go-go. Zazwyczaj kobiety szaleją z pomysłami na tego typu impreze
 #792292  autor: tomasz675
 24 mar 2015, 15:30
My z chłopakami zaszaleliśmy i sprezentowaliśmy jazdę po torze wyścigowym szybkim autem a później standardowo klub. Możecie też np. wybrać kurs driftingu jest dużo aut i torów na ww.devil-cars.pl zobacz sam.
 #944603  autor: ZaraZa
 11 sie 2017, 19:55
Ja miałem paintball na kawalerskim, a wieczorem impreza w klubie New Orleans w Warszawie. Ceny ponoć były przystępne, byłem mega zadowolony. Obsługa bardzo się stara, polecam taki kawalerski