DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #863604  autor: Benedykt09
 27 kwie 2016, 13:29
Ja też wolę coś kupić niż dać bon, a co gorsza hajs.. Ostatnio mój tata miał urodziny. Wiem, że pali e-fajkę więc kupiłem mu jakieś gadżety na reddog. Zawsze staram się dopasować prezent do osoby, dla której jest. Chyba nie ma jednego uniwersalnego prezentu dla wszystkich.
 #863624  autor: komunikator
 27 kwie 2016, 15:06
Pewnie, że nie ma. Ale jeśli kupuje się komuś prezent, to jest się z nim raczej na takim poziomie znajomości, że już wiadomo, co danej osobie potrzeba... czym się interesuje. Problem pojawia się, gdy to nowa znajomość, nowy chłopak itp.
 #870504  autor: Kominiarz
 08 cze 2016, 13:15
Jeśli nie wiesz jaki prezent komuś kupić - to kup książkę :D
Na pewno wiesz czym mniej więcej się ktoś interesuje.
Wchodzisz na inbook.pl znajdujesz odpowiedni tytuł, zamiasz za 4 pln i masz prezent gotowy ;)
 #870981  autor: Mika93
 10 cze 2016, 15:19
Wszystko zależy kto czego np potrzebuje, czym się interesuje itp. Ja osobiscie teraz ucieszyłabym się gdyby ktoś mi podarował powerbank taki żeby miał ponad te 10000mAh bo często zapominam podładować tableta i telefon a jak już mi jest potrzebny to zwykle ma połowę baterii lub mniej iw tedy już nie zaszaleję na nim a tak to taki powerbank by mnie uratował :)
 #871084  autor: Dorota235
 10 cze 2016, 21:56
Kominiarz pisze:Jeśli nie wiesz jaki prezent komuś kupić - to kup książkę :D
Książka zawsze była najłatwiejszym prezentem :) Ale lepiej poszukać kart podarunkowych i wtedy osoba wybierze co się chce. Ostatnio podarowałam przyjaciółce voucher na zakupy w sklepie odzieżowym i ona była bardzo zadowolona.
 #873977  autor: Jaskrawa
 28 cze 2016, 05:52
Wbrew pozorom w kwocie do 100 złotych można kupić wiele ciekawych prezentów. Gdybym miała teraz coś wybierać dla mężczyzny mojego życia, to pewnie wręczyłabym mu voucher na karting :) . Jako, że lubi sporty motorowe, to na pewno byłby z czegoś takiego zadowolony. A sam kod jest ważny aż rok, więc pewnie znalazł czas, by go wykorzystać :)
 #874145  autor: kastiel
 29 cze 2016, 08:42
A ja bym proponował jakąś porządna koszulke z napisem.W sieci są strony, na których jest spory wybór wzorów, zamawiałem tak dla siebie od jakiegoś czasu koszulki. Wszystko z dobrego materiału, nieźle sie nosi. Zdecydowanie lepsza jakość niż z sieciówek.
 #881763  autor: marena
 08 sie 2016, 12:52
Z prezentami zawsze bywa trudno sprawa, a okoliczności, które go wymagają, jest cała masa i zawsze staje się przed tym samym dylematem. Ja kilka miesięcy temu musiałam kupić coś na chrzest i miałam poważny problem. W końcu ugadałam się z rodzicami i stanęło na kupnie ekskluzywnego ubranka do chrztu dla dziecka. Niby nic nadzwyczajnego, ale zawsze coś. Dlatego najlepiej jest wcześniej rozeznać się w sytuacji i zorientować czy można jakoś pomóc, albo kierować się upodobaniami osoby, którą chcemy obdarować. Tak chyba byłoby najprościej.
 #895395  autor: Kamilaa
 14 lis 2016, 09:38
Jest wiele rzeczy, które można kupić do 100 zł. Może bransoletka męska i modna. Osobiście uważam, że to bardzo fajny dodatek do całego looku. Dużo jest tych bransoletek więc na pewno wybierzesz idealną w sieci. ;)
 #895959  autor: Maoret
 17 lis 2016, 11:09
Książka to faktycznie łatwy prezent, wystarczy tylko trochę znać daną osobę i zawsze coś się jej wybierze. Teraz właśnie przekopuję Internet, bo robię listę prezentów na święta, ale chyba jak co roku wybór padnie na książki. Dla każdego coś się znajdzie. Nawet dla osób, które nie lubią czytać - wtedy można zamówić jakiś album czy coś związanego z hobby. Też uważam, że bony są uniwersalne, ale wolę dopasować prezent do danej osoby.
 #900617  autor: Miminka
 17 gru 2016, 22:49
Do stówki to można sporo rzeczy kupić. Ja zawsze wybieram rzeczy jakie przydadzą się na co dzień. Mamie ostatnio na electro.pl kupiłam blender, a tacie narzędzia.
 #910250  autor: marena
 09 lut 2017, 12:02
Narzędzia to wcale nie taki zły pomysł dla faceta, z pewnością mogłoby to byc bardzo trafione, szczególnie gdy jest to majsterkowicz.
 #914103  autor: lindaq
 04 mar 2017, 14:23
To zależy dla kogo ten prezent ma być. Można się dołożyć do prezentu na zasadzie, że dajesz komuś (pod warunkiem, że to ktoś bliski) te 100 zł a on kupuje sobie coś upatrzonego. Moja znajoma preferuje takie "prezenty" i chyba jej się to sprawdza. lepiej kupić jedną rzecz, która jest już upatrzona i na która się długo zbiera niż dostać kilka rzeczy z którymi tak naprawdę nie wiadomo co zrobić. Ja zapowiedziałam narzeczonemu żeby nic nie kupował mi na urodziny, bo chce sobie sprawić nową sukienkę do pracy i na to odkładam, jeśli chciałaby się dołożyć, to będzie to lepsze niż prezent. Takie podejście jest chyba całkiem dobre. Taki minimalizm praktyczny.
 #916021  autor: paker
 15 mar 2017, 14:24
Najlepiej moim zdaniem dac jakieś ciuchy. Sam lubię dostawać ubrania. I szczerze? Cieszyłbym się o wiele bardziej z pary konkretnych skarpetek niż z jakiegoś kwiatka ( zapominałbym podlewać) albo jakiejś figurki, która by jedynie stała na półce, kurzyła się oraz zajmowała miejsce.
Dzizewczyny mogą chłopakowi z kolei podarować jakieś bokserki :P

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #921729  autor: Optek
 20 kwie 2017, 09:29
Opcji prezentowych jest masa. Co nas blokuje to nasza wyobraźnia. Może być to:
ksiazka
jakaś fajna gra
portfel

Można coś zaprojektować. Na przykład jakas koszulkę albo bluze:
https://www.youtube.com/watch?v=2ja1876Gdb4

Nie jest wcale takie drogie.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #921814  autor: karola9
 20 kwie 2017, 15:32
Jesli chodzi o tanie prezenty to chyba tylko wyobraznia potrafi nas ograniczyc. Jak sie przejrzy kilka sklepow oferujacych gadzety to mozna sie naprawde zadziwic czego to nie wymyslono. Sama jestem osoba oszczedna nawet jesli chodzi o takie male sumy, wiec lubie troche posprzeprac w internecie szukajac jakichs promocji. Co do gadzetow to mialam okazje ostatnio kupic znajomemu alkoapteczke :D Sama nazwa mnie totalnie rozbroila, a gosc byl niezle zaskoczony. Sklep, w ktorym go kupilam udalo mi sie namierzyc poprzez wyszukiwarke promocji. Aktualnie rowniez maja fajne oferty i mozna sporo zaoszczedzic, zreszta zerknijcie sobie sami .. a moze znajdziecie cos rownie oryginalnego jak ja. Pozdrawiam
 #931129  autor: marena
 13 cze 2017, 08:44
W tej kwocie spokojnie można się zmieścić, trzeba tylko wiedzieć, co chce się kupić, wiadomo, bez tego niewiele się zrobi. Przykład: prezenty dla dzieci. Co można kupić do tej kwoty? Bardzo wiele, chociażby cobi armie popularne klocki i figurki i z pewnością każde dziecko, zwłaszcza chłopiec będzie bardzo szczęśliwe.