DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #807999  autor: Dukanek
 23 cze 2015, 12:11
Karofun pisze:a to prawda, im więcej wysiłku włożymy w prezent tym bardziej jest on wartościowy
Dokładnie, z drugiej strony troszkę mnie przeraża fakt, że ludzie podchodzą do robienia prezentów jak do jakiegoś przykrego obowiązku, a tak wcale nie jest. Można znaleźć bardzo fajne rzeczy my na dzień ojca złożyliśmy sie dla taty na taki samolocik sterowany z telefonu - ---wymoderowano-Remington--- już przyszedł robiliśmy pierwsze testy i wyszło fajnie. Ogólnie w tym toys 4 boys mają sporo fajnych gadżetów i nie tylko na prezenty.
 #811530  autor: PanPrezent
 13 lip 2015, 11:07
Prezent nie musi być drogi, ważne aby był od serca. Najlepiej sprawdzają się nietuzinkowe, zabawne gadżety , albo prezenty zrobione własnoręcznie.
 #837833  autor: totolot
 02 gru 2015, 12:37
zabierz obdarowanego do dobrej restauracji, na pewno prezent będzie trafiony.Ja zabrałem laskę do restauracji w krakowie Mekong i sam byłem w szoku jaka była zadowolona ;p
 #837860  autor: paker
 02 gru 2015, 13:58
Ja aktualnie zastanawiam sie nad prezentem dla dziewczyny na święta. Dość wymagająca z niej sztuka tak wieć zawsze mam problem z tym co kupić :P Jak do tej pory na szczęście zawsze trafiałem w sedno. Ostatnio wspominała coś o nowym zegarku. Jednen na bransolecie juz ma ale mówiła,ze teraz chce coś na pasku bardziej sportowego. Mogę za niego dać tak do 150 zł maksymalnie. Mam obecnie ten zegarek na oku:
---wymoderowano-Remington---
Co o nim sądzicie ? Warto?

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #839512  autor: muriela27
 10 gru 2015, 17:23
Wydaje mi się, że fajnym prezentem dla dziewczyny tak do 100 zł mogą być ---wymoderowano-Remington--- - jest taki wybór, że spokojnie można się na coś zdecydować.
 #839800  autor: totolot
 11 gru 2015, 21:50
najlepiej coś kupować albo związanego z zainteresowaniami osoby obdarowywanej albo coś z jego osobowością co by pasowało do człowieka, pomysł spoko, ja korzystam z ---wymoderowano-Remington--- kategorycznie tam wybieram, tak jakoś łatwiej, brat pasjonata motocykli to dział dla takich, siostra zaś wairatka na sport, bieganie to tam, lepiej czasem dopasować prezent niz kupić coś na szybko żeby leżało
 #844207  autor: Marciak
 08 sty 2016, 08:07
Czy ja wiem czy najlepiej jest kupować zgodnie z zainteresowaniami... Jeśli dana osoba się czymś bardzo interesuje to sama będzie wiedziała co jest najlepsze. Proponowałbym kupić coś praktycznego. Na przykład jakąś czapkę czy też w przypadku wiekszych funduszy buty.
Niezły jest taki t shirt:
---wymoderowano-Remington---

Ewentualnie nowa czapka:
---wymoderowano-Remington---
 #856094  autor: ManiacGSM
 13 mar 2016, 21:01
aleksia pisze:obstawiam do 100 zł dla kobiety jakąś fajną koszulkę nocną, coś w tym stylu ---wymoderowano-Remington--- dla siebie za 100 zł bym już dwie wybrała :)
jestem zdania ,że kobieta najlepiej wygląda bez ubrania :smt025

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #858877  autor: Trebsohn
 29 mar 2016, 23:01
Tak do 100 zł to w sumie dużo i niedużo. My w pracy koleżankom-bliźniaczkom kupiliśmy czajniki retro, bo bardzo chciały takie w kwieciste wzory. Ale w ciemno takiego prezentu bym nie zaryzykował dla osoby, którą słabiej znam. Myślę, że jakiś voucher albo zaproszenie do 100 zł to bezpieczne rozwiązanie. Pozdrawiam
 #862760  autor: Marciak
 21 kwie 2016, 09:41
No to propozycja ode mnie
Jest masa takich śmiechowych propozycji na prezent. Jakiś czas temu zamawiałem prezent dla brata z internetu na 18-stkę. Nie chciałem mu dawać jakiejś głupoty ale jednocześnie niczego poważnego również nie bo w końcu to 18-te urodziny. :)
 #863278  autor: Bartmanno
 25 kwie 2016, 14:20
Ja tam nigdy nie daje żadnych voucherów czy też bonów. Sorry ale to jest pójście na łatwiznę. Moim zdaniem warto jednak trochę się wysilić i pokazać obdarowywanej osobie, że zależało nam, aby dostała od nas coś fajnego ;)
 #863604  autor: Benedykt09
 27 kwie 2016, 13:29
Ja też wolę coś kupić niż dać bon, a co gorsza hajs.. Ostatnio mój tata miał urodziny. Wiem, że pali e-fajkę więc kupiłem mu jakieś gadżety na reddog. Zawsze staram się dopasować prezent do osoby, dla której jest. Chyba nie ma jednego uniwersalnego prezentu dla wszystkich.
 #863624  autor: komunikator
 27 kwie 2016, 15:06
Pewnie, że nie ma. Ale jeśli kupuje się komuś prezent, to jest się z nim raczej na takim poziomie znajomości, że już wiadomo, co danej osobie potrzeba... czym się interesuje. Problem pojawia się, gdy to nowa znajomość, nowy chłopak itp.
 #870504  autor: Kominiarz
 08 cze 2016, 13:15
Jeśli nie wiesz jaki prezent komuś kupić - to kup książkę :D
Na pewno wiesz czym mniej więcej się ktoś interesuje.
Wchodzisz na inbook.pl znajdujesz odpowiedni tytuł, zamiasz za 4 pln i masz prezent gotowy ;)
 #870981  autor: Mika93
 10 cze 2016, 15:19
Wszystko zależy kto czego np potrzebuje, czym się interesuje itp. Ja osobiscie teraz ucieszyłabym się gdyby ktoś mi podarował powerbank taki żeby miał ponad te 10000mAh bo często zapominam podładować tableta i telefon a jak już mi jest potrzebny to zwykle ma połowę baterii lub mniej iw tedy już nie zaszaleję na nim a tak to taki powerbank by mnie uratował :)
 #871084  autor: Dorota235
 10 cze 2016, 21:56
Kominiarz pisze:Jeśli nie wiesz jaki prezent komuś kupić - to kup książkę :D
Książka zawsze była najłatwiejszym prezentem :) Ale lepiej poszukać kart podarunkowych i wtedy osoba wybierze co się chce. Ostatnio podarowałam przyjaciółce voucher na zakupy w sklepie odzieżowym i ona była bardzo zadowolona.