DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #914103  autor: lindaq
 04 mar 2017, 14:23
To zależy dla kogo ten prezent ma być. Można się dołożyć do prezentu na zasadzie, że dajesz komuś (pod warunkiem, że to ktoś bliski) te 100 zł a on kupuje sobie coś upatrzonego. Moja znajoma preferuje takie "prezenty" i chyba jej się to sprawdza. lepiej kupić jedną rzecz, która jest już upatrzona i na która się długo zbiera niż dostać kilka rzeczy z którymi tak naprawdę nie wiadomo co zrobić. Ja zapowiedziałam narzeczonemu żeby nic nie kupował mi na urodziny, bo chce sobie sprawić nową sukienkę do pracy i na to odkładam, jeśli chciałaby się dołożyć, to będzie to lepsze niż prezent. Takie podejście jest chyba całkiem dobre. Taki minimalizm praktyczny.
 #916021  autor: paker
 15 mar 2017, 14:24
Najlepiej moim zdaniem dac jakieś ciuchy. Sam lubię dostawać ubrania. I szczerze? Cieszyłbym się o wiele bardziej z pary konkretnych skarpetek niż z jakiegoś kwiatka ( zapominałbym podlewać) albo jakiejś figurki, która by jedynie stała na półce, kurzyła się oraz zajmowała miejsce.
Dzizewczyny mogą chłopakowi z kolei podarować jakieś bokserki :P

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #921729  autor: Optek
 20 kwie 2017, 09:29
Opcji prezentowych jest masa. Co nas blokuje to nasza wyobraźnia. Może być to:
ksiazka
jakaś fajna gra
portfel

Można coś zaprojektować. Na przykład jakas koszulkę albo bluze:
https://www.youtube.com/watch?v=2ja1876Gdb4

Nie jest wcale takie drogie.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #921814  autor: karola9
 20 kwie 2017, 15:32
Jesli chodzi o tanie prezenty to chyba tylko wyobraznia potrafi nas ograniczyc. Jak sie przejrzy kilka sklepow oferujacych gadzety to mozna sie naprawde zadziwic czego to nie wymyslono. Sama jestem osoba oszczedna nawet jesli chodzi o takie male sumy, wiec lubie troche posprzeprac w internecie szukajac jakichs promocji. Co do gadzetow to mialam okazje ostatnio kupic znajomemu alkoapteczke :D Sama nazwa mnie totalnie rozbroila, a gosc byl niezle zaskoczony. Sklep, w ktorym go kupilam udalo mi sie namierzyc poprzez wyszukiwarke promocji. Aktualnie rowniez maja fajne oferty i mozna sporo zaoszczedzic, zreszta zerknijcie sobie sami .. a moze znajdziecie cos rownie oryginalnego jak ja. Pozdrawiam
 #931129  autor: marena
 13 cze 2017, 08:44
W tej kwocie spokojnie można się zmieścić, trzeba tylko wiedzieć, co chce się kupić, wiadomo, bez tego niewiele się zrobi. Przykład: prezenty dla dzieci. Co można kupić do tej kwoty? Bardzo wiele, chociażby cobi armie popularne klocki i figurki i z pewnością każde dziecko, zwłaszcza chłopiec będzie bardzo szczęśliwe.
 #937268  autor: HighIT
 07 lip 2017, 14:44
Może to powielanie schematów, ale przynajmniej sprawdzone. Przekonałem się, że fajnym prezentem do tej kwoty jest zwyczajnie biżuteria ;) Na święta swojej matce wybrałem srebrny pierścionek w okolicach 150zł (no troche wiecej niz 100). Uśmiech na twarzy gościł, póki.. nie zgubiła go :D
 #942270  autor: ElenaLew
 30 lip 2017, 19:48
Otrzymałem prezent kolczyki i pierścionek od emporia w zeszłym miesiącu. Szukałem długo na zamówienie naszyjnik takiego. Znaleziono go tylko na tej stronie. Kupiłem go od razu, i tylko wtedy, gdy otrzymałem mail zakupu, to zrozumiałem, że koszt wisiorek był tańszy niż w przypadku innych witryn. Myślałem, że obniżyło się fałszywe, ale nie. Jakości wisiorek jest po prostu super i nic nie różni się od pierścienia i kolczyki. Ucha, za pomocą którego łańcucha jest bezpiecznie opuścić, myślę, że nie traci wisiorek. W każdym razie, jestem zadowolony ze wszystkiego: Cena, jakość i szybka dostawa!
 #942367  autor: ritaan
 31 lip 2017, 06:42
Moim zdaniem można też kupić coś do wystroju wnętrz. Jest tyle ciekawych opcji na prezent chociażby w Peoco i na pewno zmieścisz się w zakładanej kwocie 100 zł. Jak nie masz dostępu do ich aktualnej oferty to można sobie ściągnąć za darmo aplikację ---wymoderowano-Remington--- i tam w jednym miejscu będzie można sprawdzić różne oferty. Co sądzisz ?
 #951540  autor: natalia123
 20 wrz 2017, 11:18
A ja bym proponowała jakąś fajną książkę, ewentualnie album ze zdjęciami. Księgarnie internetowe mają często baedzo dobre promocje na literaturę. wymoderowano-Remington - na przykład
Poza tym ostatnio wyszło sporo ciekawych pozycji książkowych. Polecam:
Toast na Progu
2017 Wojna z Rosją
Tajna wojna 1939-1945 szpiedzy, szyfry i partyzanci
Historia brody

https://www.telepolis.pl/forum
 #955230  autor: patryk89
 10 paź 2017, 09:36
Ja ostatnio dałem swojej dobrej przyjaciółce bardzo ładną srebną bransoletkę z sklepu jubilerskiego ---wymoderowano-Remington---. Myslę, że prezentu dla kobiety można tam śmiało poszukać. Każda przecież lubi błyskotki