DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #937268  autor: HighIT
 07 lip 2017, 14:44
Może to powielanie schematów, ale przynajmniej sprawdzone. Przekonałem się, że fajnym prezentem do tej kwoty jest zwyczajnie biżuteria ;) Na święta swojej matce wybrałem srebrny pierścionek w okolicach 150zł (no troche wiecej niz 100). Uśmiech na twarzy gościł, póki.. nie zgubiła go :D
 #942270  autor: ElenaLew
 30 lip 2017, 19:48
Otrzymałem prezent kolczyki i pierścionek od emporia w zeszłym miesiącu. Szukałem długo na zamówienie naszyjnik takiego. Znaleziono go tylko na tej stronie. Kupiłem go od razu, i tylko wtedy, gdy otrzymałem mail zakupu, to zrozumiałem, że koszt wisiorek był tańszy niż w przypadku innych witryn. Myślałem, że obniżyło się fałszywe, ale nie. Jakości wisiorek jest po prostu super i nic nie różni się od pierścienia i kolczyki. Ucha, za pomocą którego łańcucha jest bezpiecznie opuścić, myślę, że nie traci wisiorek. W każdym razie, jestem zadowolony ze wszystkiego: Cena, jakość i szybka dostawa!
 #942367  autor: ritaan
 31 lip 2017, 06:42
Moim zdaniem można też kupić coś do wystroju wnętrz. Jest tyle ciekawych opcji na prezent chociażby w Peoco i na pewno zmieścisz się w zakładanej kwocie 100 zł. Jak nie masz dostępu do ich aktualnej oferty to można sobie ściągnąć za darmo aplikację ---wymoderowano-Remington--- i tam w jednym miejscu będzie można sprawdzić różne oferty. Co sądzisz ?
 #951540  autor: natalia123
 20 wrz 2017, 11:18
A ja bym proponowała jakąś fajną książkę, ewentualnie album ze zdjęciami. Księgarnie internetowe mają często baedzo dobre promocje na literaturę. wymoderowano-Remington - na przykład
Poza tym ostatnio wyszło sporo ciekawych pozycji książkowych. Polecam:
Toast na Progu
2017 Wojna z Rosją
Tajna wojna 1939-1945 szpiedzy, szyfry i partyzanci
Historia brody

https://www.telepolis.pl/forum
 #955230  autor: patryk89
 10 paź 2017, 09:36
Ja ostatnio dałem swojej dobrej przyjaciółce bardzo ładną srebną bransoletkę z sklepu jubilerskiego ---wymoderowano-Remington---. Myslę, że prezentu dla kobiety można tam śmiało poszukać. Każda przecież lubi błyskotki