Program PAYBACK

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 10:33
przez aizo
Witam
Jak czytałem opinie i sam oglądałem ofertę nowego programu orange i nie jest on zbyt atrakcyjny , no ale cóż mimo wszystko warto sie zarejestrować ,kiedys moze na cos uzbiera fajnego.

Mam do zarejestrowania 4 numery
Dwa na firmę (i tutaj zonk ponoć sie nie da:( ,dla firm bedzie jakis inny program)
I dwa zwykłe Pop-a oraz abonament

Chciałbym połączyć to w jeden pakiet
Tylko pytanie jak to zrobić
Abonament już był zarejestrowany kiedyś w profit , a pop to nowy numer aktywowany tydzień temu(czy w ogóle mogę go włączyć do programu)

Chciałbym aby ten numery nabijały punktów na jedno konto
Jak to zrobić?
Zalogowałem sie na orange onlnie (z numeru pop bo ten chce aby był głównym numerem w programie)
I tak w formularzu trzeba podać numer i czy to ma byc numer ten główny?
Jest też opcja zaznaczania ,,Czy byłeś użytkownikiem programu,,
Byłem ale nie na tym numerze(popa) ale adres który chce podać zgadzał bys się
Czy liczy się numer czy dane adresowe

Jak później podłączyć drugi numer?

Jeśli ktoś coś wie proszę o info.

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 10:40
przez cesarz
Jeśli się nie mylę to orange będzie miało własne nagrody za punkty , BP i inni podstawowi partnerzy tego programu.Będzie można wybierać w nagrodach. :-)

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 13:04
przez Vieslav
FAQ napisał(a):Czy mogę sumować punkty PAYBACK z kilku numerów?
Tak, mogą być sumowane punkty PAYBACK wielu osób w ramach jednego konta PAYBACK. Aby dopisać kolejne karty do swojego konta, skontaktuj się z infolinią PAYBACK pod numerem 0801 044 440 (opłata zgodna z cennikiem w Twoim planie taryfowym lub 35 groszy/min z telefonu stacjonarnego).

Zapytam o jedną rzecz przy okazji: zarejestrowałem się na orange.pl, co dalej? Tam jest napisane coś o jakimś formularzu, który trzeba gdzieś odesłać. Dostanę go pocztą? Czy od razu mogę korzystać z numeru karty, np. podając go już w tej chwili na allegro? Czy ktoś również może podać numer mojej karty na allegro nabijając mi pkt?

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 13:05
przez jurak
aizo: Na początek rejestrujesz się przez Orange Online do programu PAYBACK. Jeśli miałeś profit na firmę to nie dostaniesz tych 100pkt. Zarejestruj się na dowolny numer indywidualny, jaki posiadasz np. w POPie. Przy rejestracji podaj numer karty głównej.
Potem musisz się zalogować na orange online dla każdego numeru, który ma uczestniczyć w programie.
Następnie wchodzisz do zakładki "program PAYBACK" i na samym dole klikasz "wprowadź numer karty". Wprowadzasz nr swojej karty głównej. Powtarzasz tą czynność na każdym koncie, które ma zliczać punkty dla Twojej karty.

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 13:27
przez aizo
Czyli jak mam tego nowego popa to moge spokojnie program sobie aktywować tak?

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 13:50
przez pawlisko123
a czy można na jedną kartę payback zarejestrować kilka numerów? jeden jest na mnie,drugi na mame a trzeci na tate żeby mi punkty na jednym koncie zbierało...

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 14:06
przez BarthezzLodz
Tak, można. W każdym przypadku musisz zalogować się na swoim koncie w Orange i wpisać numer karty Payback.

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 19:20
przez aizo
Następnie wchodzisz do zakładki "program PAYBACK" i na samym dole klikasz "wprowadź numer karty". Wprowadzasz nr swojej karty głównej. Powtarzasz tą czynność na każdym koncie, które ma zliczać punkty dla Twojej karty.

Tak zrobiłem . Na razie na jednym numerze
Ale caly czas mam ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?
Bo szczerze mówiąc nie wiem. Numer wprowadziłem a info mam cały czas

Na kartę musze czekać 4tyg ok. NA głównej www paybacku tez nie mam sie jak zarejestrować bo nie mam karty a tam potrzeba jakiś kod

Czy punkty już mi sie naliczają czy dopiero jak dostane kartę i sie zaloguje do Paybacka

Nagrody sa faktycznie za mase punktów. Jeśli ktoś zbiera punkty tylko przez ogrange
(ja np nie tankuje na BP a ni nie robię zakupów w realu) to raczej nie uzbiera na cos fajnego
Na allegro kupuje tez mało

6 tys punktów i mamy gałkownice lodów...(czyli wydane 12 tys w orange)
Mam nadzieje ze dadzą doładowania czy cos bo tak nie ma sensu
Oragne dało pupy likwidując profit(a tak reklamowali ze mialo być lepiej )

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 19:35
przez trus1991
ja mam pytanko odnoście PAYBACK

bo ja mam na siebie kartę (odebrałem w REALU) i czy mogę zbierać punkty za telefon w TP (zarejestrowany na mame) abonament w ORANGE (zar. na tatę) i allegro (siebie i brata)?? i jak mam to zrobic, bo przy rejestracji np w orange musze podać dane, i numer karty, numer dam swój a reszte to użytkownika np ORANGE czy swoje?
bo nie wiem.

z góry Dzięki za pomoc

PostNapisane: 19 wrz 2009, o 19:48
przez BarthezzLodz
Oczywiście, że możesz. Żeby zbierać punkty np. za telefon w TP musisz zalogować się na swoje konto na stronie tp, wejść w zakładkę program Payback, wybrać zakładkę Twój Payback, a następne dodać numer swojej karty. Na Allegro robisz podobnie - logujesz się na swoje konto, wchodzisz kolejno w Moje Allegro -> Moje konto -> Payback -> Informacje i ustawienia i dodajesz nr swojej karty. W Orange postępujesz zapewne podobnie jak w TP.

Aha, i oczywiście najpierw musisz zarejestrować kartę, wchodząc na >>>tę stronę<<<

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 00:43
przez elkanguro
Ja mam podobną sytuację jak trus1991, kartę z reala dostała mama, ma ona jeszcze NOG, mój brat ma NOG i moja siostra Zetafona a ja Abonament. Ja mam konto na Allegro i brat ma też osobne konto. Rozumiem, że nie ma problemów z danymi osobowymi i można te wszystkie konta upchać na tą jedną kartę payback z reala, tak?

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 08:35
przez BarthezzLodz
U mnie tylko telefon stacjonarny jest na kogo innego, ale nie było problemu, więc z Allegro i Orange powinno być podobnie.

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 09:08
przez Vieslav
Zarejestrowałem się przez stronę orange. Ile muszę czekać na kartę? Rozumiem, że przyjdzie pocztą? Jeszcze jedno pytanie: punkty będą naliczane dopiero po aktywacji karty?

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 09:18
przez michalus
Formularze zarejestrowane poprzez strone Orange beda przetworzone 23 wrzesnia a wiec tego dnia Orange prześle do PAYBACK informacje o Twoim uczestnictwie.Czas oczekiwania na kartę to maksymalnie 4 tygodnie od chwili rejestracji.Karta przyjdzie pocztą

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 09:33
przez aizo
aizo napisał(a):[

Caly czas mam na orange ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?Numer juz wprowadziłem
Bo szczerze mówiąc nie wiem. Numer wprowadziłem a info mam cały czas

Na kartę musze czekać 4tyg ok. NA głównej www paybacku tez nie mam sie jak zarejestrować bo nie mam karty a tam potrzeba jakiś kod

Czy punkty już mi sie naliczają czy dopiero jak dostane kartę i sie zaloguje do Paybacka

)

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 11:32
przez lukasz.wr
Tak pobierznie przegladajac strone progaramu natknołem sie na coś takiego-iż karte można odebrać w realu bądz w salonoe orange\tp.
Czy ktoś rzeczywiście natknął sie na taka karte?
Jeśli wraz z zoną mamy dwa numery orange-a chciałbym zbierać punkty na jedno konto-to musze mieć dwie karty i zarejestrować je na jedno konto?czy jakoś inaczej?

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 11:35
przez BarthezzLodz
aizo napisał(a):Caly czas mam na orange ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?Numer juz wprowadziłem

U mnie (na koncie w tp) wygląda to tak:
Obrazek

[ Dodano: 2009-09-20, 12:36 ]
lukasz.wr napisał(a):Tak pobierznie przegladajac strone progaramu natknołem sie na coś takiego-iż karte można odebrać w realu bądz w salonoe orange\tp.
Czy ktoś rzeczywiście natknął sie na taka karte?

W Realu w Manufakturze w Łodzi karty dają przy kasie, a i oprócz tego po sklepie chodzi koło 10 hostess, które również te karty dają i od razu u nich je rejestrujesz

[ Dodano: 2009-09-20, 12:37 ]
lukasz.wr napisał(a):Jeśli wraz z zoną mamy dwa numery orange-a chciałbym zbierać punkty na jedno konto-to musze mieć dwie karty i zarejestrować je na jedno konto?czy jakoś inaczej?

Możesz zbierać punkty na jedną kartę - w tym przypadku wpisujesz numer karty na obu kontach w Orange.

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 11:57
przez aizo

A jak wygląda to u kogś na koncie orange?Ma ktoś taki problem jak ja ?

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 12:39
przez Prezesek
Małe pytanko. Czy jest możliwość przerejestrowania programu PAYBACK na inną osobę? Przykładowo jedna osoba z mojej rodziny zarejestrowała się w programie a teraz chce mi oddać konto....

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 13:19
przez pumba
Prezesek, zajrzyj do regulaminu bo pamiętam że było coś o tym mowa ale jak się nie mylę to pisali że nie ma takiej mozliwości choć mogę się mylić... ;)

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 14:05
przez jurak
aizo napisał(a):

A jak wygląda to u kogś na koncie orange?Ma ktoś taki problem jak ja ?

aizo u mnie jest to samo póki co. Podejrzewam, że wszyscy, którzy się rejestrowali przez stronę orange.pl mają ten problem. Tzn. wchodząc na program PAYBACK dalej widnieje info, żeby się zarejestrować. I można jedynie wpisać/zmienić numer karty w linku na dole strony.
23 września formularze mają być przetworzone, więc liczę na to, że wtedy wszystko zostanie dograne. Tylko pytanie: po co to wszystko? Czemu od razu nie można wysłać informacji do PAYBACKu o rejestracji? :twisted:

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 15:11
przez aizo
a to juz malo ważne sam program i tak jest słaby po co bylo to zmieniać

Mi ciezko bedzie uzberać na nagrody . Bo bede korzystał glownie z punktów z oragne, jak pisałem na BP nie tankuje,zakupów w Realu tez nie robie a na allegro kupuje mało!
Jak nie bedzie dołdowań to lipa ...Bo nawet jak sie uda uzbierać min ilośc punktów to nagrody sa cienkie . Zobaczmy
Punkty też maja ważność jak w proficie wiec nie bedzie sie dalo zbierać przez kilka lat, nie wiem czy dają cos za staż (np co pól roku)

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 16:58
przez Vieslav
aizo, nie ma jeszcze informacji, na jakie usługi w Orange będzie można wymienić punkty (a zakładam, że można). Wielu osobom dałem numer mojej karty, ale nawet nie myślę o tym, żeby punkty na nagrody wymieniać, bardziej interesują mnie doładowania.

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 17:05
przez jurak
Na chwilę obecną to za wydane 2zł (opłacona faktura, zrealizowane doładowanie) dostajemy 1pkt. No i jeszcze faktura i doładowanie musi opiewać na kwotę min. 25zł.
Podobno :wink: Orange pracuje nad innymi nagrodami. Pytanie tylko co z tego wyjdzie :?: Kilka tygodni sobie dają. Oby tego czasu nie zmarnowali...

PostNapisane: 21 wrz 2009, o 15:29
przez Adio
Zarejestrowałem kartę przez Orange.pl w sobotę, ale w dalszym ciągu nie otrzymałem żadnych informacji, o tym kiedy otrzymam kartę, czy jest do odbioru w salonie czy też dostanę pocztą.

A jak u Was było z rejestracją na Orange??

PostNapisane: 21 wrz 2009, o 16:19
przez cesarz
Chyba piszą że przyślą pocztą w ciągu 4 tygodni , dlatego opłata 3,66zł.

PostNapisane: 21 wrz 2009, o 18:18
przez trus1991
mam pytanie, mam już kartę PAYBCACK, i gdy chcę przenieść punkty ze starego programu do nowego, to żaden numer karty nie chce mi wejść - pisze że nieprawidłowy, a pisałem tez 10 cyfrowy z rejestracji, i ten z kodu kreskowego i żaden nie jest prawidłowy, to samo mam jak chce wpisac numer karty na tp i na orange....

PostNapisane: 21 wrz 2009, o 19:11
przez cesarz
Starczy chyba raz zarejestrować u jednego z partnerów.

PostNapisane: 23 wrz 2009, o 09:27
przez waeren
Ja rejestrowałem przez BP, dostałem nową na stacji i nie było problemów :|

PostNapisane: 23 wrz 2009, o 16:50
przez pumba
Należy pamiętać że kartę danego partnera można zalogować poprzez jego stronę albo stronę payback, natomiast nie ma mozliwości rejestracji karty np. BP poprzez stronę Orange czy tp, z tąd mogą wynikać problemy z rejestracją karty ;)

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 10:04
przez kubik
ale można zarejestrować się u różnych partnerów i na stronie Payback połączyć wszystkie konta w jedno.

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 10:13
przez aizo
jurak napisał(a):3 września formularze mają być przetworzone, więc liczę na to, że wtedy wszystko zostanie dograne. Tylko pytanie: po co to wszystko? Czemu od razu nie można wysłać informacji do PAYBACKu o rejestracji?

Ok numer karty już widze na www
Teraz z miesiąc trzeba poczekać az przyjdzie wtedy zalogowąc sie na www(paybacka) i chyba punkty od tego momentu sa naliczane

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 11:15
przez tomko111
Czy ktoś przenosił punkty ze starego programu PayBack do nowego? Ile taka operacja trwała? :wink:

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 11:34
przez kubako
tomko111 napisał(a):Czy ktoś przenosił punkty ze starego programu PayBack do nowego? Ile taka operacja trwała? :wink:

Pół sekundy. Po prostu wszedłem na stronę Payback, tam zaakceptowałem nowy regulamin i dostałem potrojenie punktów, które zostały przeniesione do nowego programu.

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 11:58
przez tomko111
U mnie to jakoś dziwnie wygląda. Na stronie jest napisane: przenoszone: 478.

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 16:39
przez malsssh
Niestety na Allegro, do 1 użytkownika - 1 numer karty Payback.

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 16:52
przez elkanguro
No chyba nie myślałeś, że jednemu użytkownikowi podepniesz kilka kart?

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 17:44
przez lukasz.wr
Odebrałem dzis z salonu orange karte payback.
Aktywowałem karte przez orange.pl i stad moje pytanie.Co zrobić aby dwie osoby mogły zbierać punkty na jednym koncie?Czy muszę drugą karte która dostałem w zestawie zarejestrować na jej konto on line-a pózniej dodać ten numer(drugiej karty) do mojego konta? Czy może jest jakiś inny sposób-łatwiejszy i prostszy np tak jak na allegro gdzie można wpisać na dwóch kontach nr tej samej karty.
Czy normalne jest że nie mogę zalogować sie na konto w www.payback.pl ?

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 18:11
przez michalus
Poki co nomalne bo zapewne dane przekazane przez Orange z wczoraj nie zostaly jeszcze przetworzone przez Payback

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 07:57
przez kubako
malsssh napisał(a):Niestety na Allegro, do 1 użytkownika - 1 numer karty Payback.

Sądziłeś, że za jedne zakupy natrzepiesz punktów na trzy karty?

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 08:09
przez Vieslav
Chyba chodziło o przypisanie jednej karty do kilku użytkowników. Też próbowałem i nie ma takiej możliwości.

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 10:36
przez aizo
Chyba chodziło o przypisanie jednej karty do kilku użytkowników. Też próbowałem i nie ma takiej możliwości.

To też by bylo taknie nie halo, znaczy dla nas ok ale moglo by sie znaleść kilka osob co by sobie kupowalo między sobą. Więc byl by komentarz plus punkty(wiem,że allegro tego zabrania ale ludzie i tak robią takie myki)

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 11:57
przez Vieslav
Zapomniałeś o prowizji od sprzedaży (lepiej już wydać te pieniądze na rozmowy telefoniczne, a na jedno wyjdzie) oraz o tym, że komentarz od jednej osoby = tylko jeden punkt więc nawet jak ta osoba wystawi ci 100 pozytywnych to i tak doliczą ci jeden punkt.

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 12:23
przez Semnom
Nigdzie nie mogę znaleźć oferty usług , na które wymienić można punty. Czy można je wymienić na minuty w nowym abonamencie? W programie Profit nie można było.

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 13:13
przez mikage1
bo jeszcze takiej oferty nie ma...

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 14:00
przez Zephon
Ja mam teraz pytanie. Mam zetafona, jestem zarejestrowany, mam kartę jest git. ALE: Jeżeli ojciec też ma orange to muszę rejestrować jego nr na orange.pl i tam wprowadzić mój numer karty, żeby mi pkt nabijało?? I drugie pytanie, jak jest z neostradą?? Trzeba się na tp zarejestrować i też ten numer wprowadzić??

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 14:16
przez adam.wisnia
z tego co ludzie juz pisali i co sam rozumiem to wlasnie tak musisz zrobic

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 16:32
przez aizo
Zephon,

Czytaj od pocątku ten temat jest wyjaśniony podobny problem jaki ty masz (nie z neo)

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 16:42
przez ciuchcia
U mnie w rodzinie aktualnie zrobily sie 2 (albo nawet 3) karty. czy da sie je polaczyc w jedno konto ?

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 16:48
przez aizo
ciuchcia, czytaj weśniejsze posty!!Jest opisany także twój problem. To nie jest 20 stron do czytania

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 17:58
przez ciuchcia
widocznie zle sie wyrazilem. Babcia dostala karte w realu, ojciec na BP, a ja mam na allegro. Obecnie tylko moja jest zarejestrowana. Do pozostałych trzeba zlozyc formularz z danymi. Czy da sie w tym wypadku punkty z tych 3 kart przelac na jedno konto - chodzi o to, ze na karte z reala trafily punkty ze starego programu lojalnosciowego real, i to samo stalo sie z bp .. a to raczej malo korzystna sytuacja. Przejrzalem caly temat i takiego pytania nie znalazlem.

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 19:26
przez aizo
To Cię przepraszam fakt. Mysałem ze masz np 3 karty orange.
Jak jest w Twojej syutacji doklądnie nie wiem ale chyba sie tak nie da ale pewien nie jestem .Nie da sie przelaćpunktów z konta na konto
Zbieraj punkty tam gdzie masz najwięcej punktów..

PostNapisane: 25 wrz 2009, o 19:59
przez kubik
aizo napisał(a):To Cię przepraszam fakt. Mysałem ze masz np 3 karty orange.
Jak jest w Twojej syutacji doklądnie nie wiem ale chyba sie tak nie da ale pewien nie jestem .Nie da sie przelaćpunktów z konta na konto
Zbieraj punkty tam gdzie masz najwięcej punktów..

jak już wspomniałem wcześniej, można połączyć na stronie PayBack wszystkie karty jakie się posiada. w końcu do 15.09 każdy mógł posiadać kartę BP, Real, Profit etc. równolegle.

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 15:36
przez ciuchcia
tak - to wiem, ale babcia poszła do reala i przelali jej na nowa karte payback ... to samo zrobil ojciec z karta BP ;/ a ja juz wczesniej zalozylem sobie karte i przelalem punkty z allegro ;p to smiesznie wyszlo :D

PostNapisane: 27 wrz 2009, o 10:34
przez pumba
ciuchcia, nie wiem czy już to robiłeś ale jak się zalogujesz na stronie www.payback.pl to po lewej stronie masz ramkę MÓJ PAYBACK z linkami i przedostatnia pozycja to jest Połącz konta i tam możesz dodać karty które razem z twoją będą zbierać punkty na jedno wspólne konto czyli przykładowo logujesz się na swoją kartę a przez wspomnianego linka dopisujesz kartę BP taty i kartę real babci ;)

PostNapisane: 27 wrz 2009, o 11:25
przez kubik
pumba napisał(a):ciuchcia, nie wiem czy już to robiłeś ale jak się zalogujesz na stronie www.payback.pl to po lewej stronie masz ramkę MÓJ PAYBACK z linkami i przedostatnia pozycja to jest Połącz konta i tam możesz dodać karty które razem z twoją będą zbierać punkty na jedno wspólne konto czyli przykładowo logujesz się na swoją kartę a przez wspomnianego linka dopisujesz kartę BP taty i kartę real babci ;)

właśnie to próbuję lekko zasugerować ;o)

PostNapisane: 28 wrz 2009, o 14:47
przez ciuchcia
o dzieki ... pozniej sprobuje ;)

PostNapisane: 29 wrz 2009, o 23:18
przez Pawlitko
Ja jestem teraz ciekaw czy orange bedzie dawać dodatkowe punkty PAYBACK za polecenie zapłaty.. Bo to mnie tylko trzymało przy abo.. Jak tego teraz nie bedzie to przechodze na POP :)

PostNapisane: 6 paź 2009, o 09:33
przez cbool
dostal juz ktos moze karte zamawiana przez orange.pl?
czy 150 punktow za rejestracje na orange.pl ma juz ktos na koncie, ile trzeba czekac by te punkty wplynely?
jezeli nie ma sie jeszcze karty to mozna zbierac punkty, chodzi mi o np. doladowania czy allegro?

dzieki za pomoc

PostNapisane: 6 paź 2009, o 10:40
przez aizo
cbool napisał(a):dostal juz ktos moze karte zamawiana przez orange.pl?
czy 150 punktow za rejestracje na orange.pl ma juz ktos na koncie, ile trzeba czekac by te punkty wplynely?
jezeli nie ma sie jeszcze karty to mozna zbierac punkty, chodzi mi o np. doladowania czy allegro?

dzieki za pomoc

Nie karty jeszcze nie dostałem.
Ale jakiś czas temu przeszedł mi @ ,,Witamy w programie Payback,,
Sądze, żę od tego momentu punkty mi sie naliczają.
Numer karty podałem na dwóch numerach oraz allegro(zakupów jeszcze nie robiłem)

Na kratę trzeba czekać do miesiąca momentu rejestracji na Orange
Kart pewnie mają sporo do wysłania więc to może sie przedłużyć

(jeśli rejstrowaleś sie przed 23 września jako datę rejst.licz właśnie 23 bo wtedy orange rozpatrywało wnioski)

PostNapisane: 6 paź 2009, o 16:36
przez Vieslav
Zobacz na pierwszej stronie kiedy zarejestrowałem się w paybacku. Karty jeszcze nie dostałem, ale po otrzymaniu maila zaczęło naliczać punkty. Mam 150 z orange i jeszcze kilka z allegro za zakupy powyżej 300zl (za te normalne naliczają po 60 dniach).

PostNapisane: 6 paź 2009, o 17:14
przez adam.wisnia
A u mnie jest dziwnie bo mam punkty z allegro, nie naliczylo mi jeszcze punktow (150) z orange za profit.

Dziwne... szkoda jakby to do mnie nie dotarlo :/

PostNapisane: 6 paź 2009, o 19:30
przez user_delete19
A ja tak trochę z boku tematu -- jak skasować z tego programu konto? (nie mam żadnej fizycznej karty a jedynie numer takowej nadany po przeniesieniu punktów ze starego konta payback).

PostNapisane: 6 paź 2009, o 19:37
przez pumba
To jest śmieszne jak orange docenia lojalnych klientów dając im 100 punktów za to że wcześniej byli w Proficie albo 50 punktów za rejestrację przez ich stronę z czym wiąże się posiadanie karty payback z logo orange & tp czyli darmowa reklama a klient tak naprawdę za to dostaje 1,50zł bo 1 punkt to 1 gr czyli 150 punktów to 1,50zł to przecież śmiech na sali. Dla mnie ciekawsza wydaje się propozycja BP która dla osób które zdecydują się na kartę z payback dawają 60 netbooków msi, a pewno inni partnerzy tez będą mieli coś ciekawszego niż te żałosne 150 punktów od orange ;)

PostNapisane: 6 paź 2009, o 20:16
przez cbool
Pumba skad masz informacje ze 150punktow to 1,50zl? np na orange zeby tyle zdobyc trzeba wydac 300zl, 2zl=1p

PostNapisane: 6 paź 2009, o 20:34
przez pumba
Już nie pamiętam gdzie to dokładnie pisało bo dużo tego czytałem i nie wiem czy to było w regulaminie payback czy na stronie programu lub na stronie któregoś z partnerów. Poza tym można też to zauważyć jak u partnerów punkty można wymieniać na bony pienięzne i przykładowo za 2000 punktów mamy bon o wartości 20zł i sam payback w promocyjnej loterii daje 1500 punktów i podaje że jest to równoważne 15zł. Dlatego sądze że ten program to jedna wielka porażka, osobiście zalogowałem się tylko z tego względu żeby wziąc udział w losowaniu netbooków z BP bo o punktach z orange to już lepiej wolę nie mówić bo ani nie dawają punktów za polecenie zaplaty tak wogóle toorange nasłabiej wypada w tym programie o wiele lepij wypada real bo np. teraz za zakupy minimum za 10zł dawają 100 punktów wcześniej było za 100zł 500 punktów czy dodatkowe punkty za wybrane produkty podobnie jest na BP a w orange ... wielkie nic! Choć podejrzewam że się to zmieni bo orange w swoim regulaminie odnośnie paybach podaje czas obowiązywania do 31 grudnia więc przypuszczam że po nowym roku będa dawać już więcej punktów przykładowo za polecenie zapłaty itp.

PostNapisane: 9 paź 2009, o 12:37
przez aizo
Właśnie dzis dostałem karty ale pukntów mam 0 :( Nie wiem czemu,zaznaczyłem, że byłem członkiem profitu (i byłem)

PostNapisane: 9 paź 2009, o 14:27
przez adam.wisnia
Również dziś doszły do mnie karty. Punkty z Orange jeszcze nie są "nabite"

Mam takie pytanie. Jeżeli w kopercie dostałem 2 karty (z orange) a na przykład mam jeszcze 2 karty wzięte z reala. To czy te karty z reala mogę zarejestrować na konto orange żeby zbierać tymi kartami punkty na jedno konto?

Ps. I czy mając już otrzymane karty (główna i dodatkowa) muszę coś z nimi zrobić żeby zbierać punkty (np na bp)? I czy wymagana jest rejestracja dodatkowego użytkownika (przy karcie dodatkowej jest taka opcja na payback.pl )??

PostNapisane: 9 paź 2009, o 15:22
przez cesarz
Karta dodatkowa zbiera punkty na kartę główną .Na BP dajesz kartę kasjerowi (kartę główną lub dodatkową ) i nabijają Tobie punkty w ciągu 30 dni . Tak samo w Real , Allegro i u innych partnerów . Mam kartę z BP i robiąc zakupy w Realu dostałem punkty po kilkunastu dniach.Można zbierać punkty chyba z 4 kart głównych.

PostNapisane: 9 paź 2009, o 15:27
przez aizo
tylko takie cos chyba trzeba w profilu na paybacku zaznaczyć(jest tam cos takiego jak powiązanie kont)

Dodatkowo dostałem kilka kuponów na gratisowe pkt(np jak kupie na allegro, czy zaleje sie na BP za 20litrów dostane punkty x2 )a np za zakupy w realu punkty x5 sa liczone (wiadomo ze tylko raz)

PostNapisane: 9 paź 2009, o 16:30
przez adam.wisnia
aizo napisał(a):wiadomo ze tylko raz

Wystarczy w realu wziac kilka starterow i masz kilka razy :mrgreen: albo wydrukowac ze strony payback.

dzieki za szybka odp. bo balem sie ze jak podlacze inne karty to punkty jednak nie dotra na moje konto tylko to z tamtych starterow.

PostNapisane: 9 paź 2009, o 22:35
przez provocatorka
A ja mam już sześć kart ( 3 x 2 ) i nie wiem co teraz z nimi zrobić wszystkimi. 2 przyszły pocztą z BP Partner Club, 2 z Reala i 2 na stacji BP. Zbierać na wszystkich i połączyć je w przyszłości ?

PostNapisane: 9 paź 2009, o 23:14
przez cesarz
Liczą się karty główne , myślę że jak sam masz zbierać punkty to jest to bez sensu . Jedną kartę główną pokazujesz u wszystkich partnerów programu i dodatkową dla przyjaciółki lub kogoś z rodziny wystarczy.

PostNapisane: 20 paź 2009, o 19:43
przez Otik
nie rozumiem tego programu,odebrałem karte w salonie,zarejestrowałem na orange.pl i co dalej?gdzie jest podana liczba punktów?na stronie payback też coż trzeba robić?jeśli chce mieć kilka kart to jak je połaczyć?

PostNapisane: 20 paź 2009, o 21:00
przez cesarz
Poczytaj wcześniejsze posty. :-)

PostNapisane: 20 paź 2009, o 21:25
przez Pawlitko
A mi przyznali jakieś "grzecznościowe punkty od allegro" co to ma być? Niestety Orange nie nabija w terminie punktów bo ja tez jeszcze nie mam :-(

PostNapisane: 20 paź 2009, o 21:33
przez osachorzow
Pawlitko napisał(a):grzecznościowe punkty od allegro
u mnie pokrywają się z liczbą punktów przeniesionych ze starego programu payback.... ale nazwa ni jak sie ma do rzeczywistości ;)

PostNapisane: 21 paź 2009, o 11:32
przez ciuchcia
punkty grzecznosciowe sa to pkt przeniesione ze starego programu allegro. Ja tez mialem dostac pkt z orange i z bp ... z bp czekam 2 dni, z orange juz tydzien i punktow nie widac ;/

PostNapisane: 21 paź 2009, o 11:49
przez Prezesek
Orange ma w końcu 30 dni na ich przyznanie. Ja czekam juz 16 dzień i nic jeszcze nie dostałem.

PostNapisane: 21 paź 2009, o 12:22
przez ciuchcia
ooo to info o tych 30 dniach mi umknelo :) dodam jeszcze, ze punkty z allegro sa opisywane w taki sposob ze za cholere nie wiem za co zostaly przyznane.

PostNapisane: 21 paź 2009, o 12:54
przez adam.wisnia
Ja konto payback zrobiłem 16.09, wtedy też powinny zostać teoretycznie te punkty naliczone, do dnia dzisiejszego (21.10) a więc zdecydowanie ponad 30 dni punktów za przejście ze starego programu nie ma. żal żeby się jeszcze musieć użerać za 150 punktów które z kuponem mogę dostać za zakupy za 10pln (w realu).

PostNapisane: 21 paź 2009, o 15:54
przez elkanguro
Pyt.1: Dnia 19.10 moja mama zostawiła formularz w Realu. Ale podobno taka rejestracja karty trwa do 21 dni. Czy mogę teraz zarejestrować tą kartę on-line aby było szybciej czy będzie jakiś problem z podwójną rejestracją?

Pyt.2: Formularz, o którym mowa w pyt.1. został złożony bez wypełnionego adresu e-mail. Czy to przejdzie?

PAYBACK problem

PostNapisane: 24 paź 2009, o 23:10
przez knopers
Przejrzałem tematy na telepolisie dotyczące paybacku ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Zarejestrowałem się w systemie poprzez allegro. Dostałem karty, wszystko było ok, wpisałem numer karty na allegro i zaczęły się schody. Robię zakupy na allegro (mniejsze i większe kwoty), powinienem za nie dostawać moje punkty... A na koncie nic... Pusto... Jakieś punkty tam są ale tak opisane, że nie wiem o co w nich chodzi... ;/

Druga rzecz. Tata właśnie próbował wpisać swój numer karty na swoim koncie w orange. Wpisywał kilka razy i zawsze wyskakiwał mu komunikat "Nieprawidłowy numer karty"...

Proszę Was o pomoc, bo ja sam nie wiem o co w tym całym paybackowskim bałaganie chodzi... Niby mam kartę zarejestrowaną, mogę zbierać punkty, ale są z tym straszne problemy, dla mnie wręcz niewyobrażalne ;/

PostNapisane: 24 paź 2009, o 23:26
przez szperacz87
Na allegro punkty sa przyznawane dopiero po 60 dniach od zakupu. A problem z orange wynika z tego, ze na stronie orange.pl mozna rejestrowac tylko karte od tp lub orange, karty wydane przez innych partnerow payback mozna tylko dopisac do konta na orange.pl aby dostawac punkty za faktury/doladowania.

PostNapisane: 24 paź 2009, o 23:38
przez MadzikS
Ja zarejestrowalam sie na stronie orange i wpisalam numer karty na allegro, niby jakies punkty dostaje ale tylko z allegro, za doladowania konta nie dostaje, noi co z karta? przysla mi ja czy mam cos zrobic? rejestrowalam sie miesiac temu

PostNapisane: 25 paź 2009, o 08:44
przez szperacz87
Powinnas otrzymac od orange karte poczta (przy rejestracji wyslalas esa ktory byl oplata wlasnie za wysylke karty). Punkty z orange tez z tego co pamietam przychodza z opoznieniem.

PostNapisane: 25 paź 2009, o 09:08
przez ciuchcia
mi normalnie przyjelo karte z allegro na stronie orange. Ale punktow na razie zadnych nie dostalem, a powinny byc chociaz powitalne. Ale maja chyba duzo czasu na ich przelanie ;/

PostNapisane: 25 paź 2009, o 09:23
przez adam.wisnia
Ludzie. Za przeproszeniem olejcie te punkty od Orange. Ja zarejestrowałem się 16.09 i do tej pory nie mam od nich tych 150 punktów.

Lepiej pójść do reala z kuponem zrobić zakupy za 10pln i już masz 105 punktów. Albo - licząc tak była dopiero co promocja - zrobiłem zakupy na 200pln, więc teoretycznie 100 punktów a dostanę 1000 bo były x10. Naprawdę przy takich kuponach nie warto zawracać sobie głowy marnymi 150 które Orange "łaskawie" nam daje i to jeszcze z takimi opóźnieniami.

knopers0 - musisz poczekać, niektórym punkty wpadają szybciej, innym wolniej. ale zawsze są naliczane.

Sprawdź może tam gdzie próbujesz wpisać wymaganych jest jedynie ostatnich 10 cyfr numeru?

PostNapisane: 25 paź 2009, o 11:18
przez knopers
adam.wisnia, jest wymaganych 10 cyfr numeru właśnie. Dokładniej napisane jest "Wpisz numer karty". I co dalej to nie wiem... Wpisywałem sześciocyfrowy, nic nie dało, dziesięciocyfrowy, nic nie dało... Nie wiem o co w tym wszystkim w ogóle chodzi, gdzie wpisać numer karty na orange, aby dopisać ją do konta w orange?
I jeszcze pytanie: można dopisać kartę payback do dwóch kont abonenckich orange?

PostNapisane: 25 paź 2009, o 11:50
przez adam.wisnia
Jeżeli 10 to ostatnie 10 z numeru (który ma normalnie 16 cyfr). Sam zamawiałem karty z orange więc automatycznie zostały tam przypisane więc jeżeli problem nie leży we wpisaniu złych numerów to nie bardzo mogę pomóc.

Ad2. Oczywiście można. normalnie wpisujesz na stronie (z potwierdzeniem sms o ile dobrze pamiętam) dla danego kolejnego numeru - konta.

PostNapisane: 5 lis 2009, o 23:39
przez kerlin
Witam.

Może kogoś zaskoczę może nie ale dla mnie ten cały program jest nic nie warty. Strasznie się tym przejmujecie. "Nie dostałem punktów", "Nie mogę się zarejestrować" itp itd. Sam mam kartę akuratnie zamówiłem na BP i przyznam się że jak się policzy to wszystko to od razu mina rzednie :x

- BP: 3 punkty za 2 litry paliwa - fajnie? nie bardzo obliczając że tankujemy np benzynę w cenie przykładowo 4zł za litr to za zalanie za 100zł dostaniemy marne 37 punktów!

- ORANGE: tu już lepiej za każde 2zł mamy 1 punkt, przykładowo rachunek za 100zl dostajemy 50 punktów, fajnie ale za doładowanie poniżej 25zł nic nie dostaniemy a w programie PROFIT wszystko się liczyło nawet za 5zł...

- REAL: za każde 2zł wydane 1 punkt.. no fajnie lepiej niż reszta, sobotnie zakupy za 100zł dają nam 50 punktów, "szkoda że real jest tak daleko..." :(

- ALLEGRO: za każde 3zł wydane na zakupy na Allegro dostajemy 1 punkt czyli kupujemy coś za 100zł i mamy 33 punkty ale za kupno samochodu już punktów nie dostaniemy...

Reszty partnerów nie będę omawiał, chcę tylko aby każdy spojrzał na ten program realnie. Jeżeli już to zrobiłeś to na 99% nie widzisz w tym żadnej atrakcji. A skoro nie ma atrakcji to nie ma się co podniecać kolejna karta w portfelu.

Na koniec mała symulacja.

Załóżmy że jest sobie Jan K. który w miesiącu ma następujące wydatki u tych partnerów:
- 50 litrów paliwa na BP (koszt około 200zł) - 75pkt
- 100zł za rachunek w Orange - 50pkt
- 400zł wydaje w Real na zakupy (średnio 100zl na tydzień) - 200pkt
-100zł wydaje średnio miesięcznie na zakupy na Allegro - 33pkt

RAZEM: 358pkt miesięcznie

Po roku mamy 12 x 358pkt = 4296pkt

Za tyle punktów w zasadzie nie ma jeszcze nic do odebrania.

Warto zauważyć że zgodnie z regulaminem każde przyznane punkty są usuwane po 36 miesiącach od przyznania!

Czyli możemy zbierac na maxa 3 lata co dla pana Jana K. daje:

3 x 4296pkt = 12888pkt

Za tyle punktów możemy mieć np:
-Plecak turystyczny SALEWA Baegdoo, brązowy - 11999pkt
-Zestaw 3 miseczek Tupperware - 10999pkt
-Torba podróżna z funkcją wózka - 10999pkt

Wszystkie powyższe 3 produkty są warte około 100zł. I to własnie po 3 latach Jan K. może odebrać jeden z nich...

Jeżeli nie wymieni punktów z kolejnym miesiącem straci punkty przyznane w pierwszym miesiącu zbierania czyli 3 lata temu...

Ale co ja będę tu odradzał. Korzystajcie i zobaczcie sami czy warto się w ogóle w to bawić.

Z pozdrowieniami dla Telepolis.

PostNapisane: 6 lis 2009, o 03:45
przez qrczakos
KERLIN!

dobrze ukazany program, gratulacje!

swoja droga.. kolejny kawalek plastiku w portfelu.. sprawdzi sie jako linijka na cwiczeniach:P

PostNapisane: 6 lis 2009, o 15:25
przez aizo
Ja mam 10 pkt jak na razie(za profita nie dostałem)
Punkty mam z allegro.
Faktem jest ze jak ktoś regularnie nie tankuje na BP czy nie robi zakupów w relu to nic z tych punktów
Ponoć maja być doładowania za punkty ale kiedy nie wiadomo
Orange likwidując profita dało pupy delikatnie mówiąc

PostNapisane: 6 lis 2009, o 15:50
przez tetris
aizo: no ok, ale myślę, że jednak jest trochę osób, które tankują na BP, robią zakupy w realu, kupują na allegro etc.. Pewnie z czasem partnerów programu będzie jeszcze więcej, więc będzie to bardziej opłacalne...

PostNapisane: 6 lis 2009, o 17:15
przez pumba
kerlin, jeszcze można dodać że te niespełna 13k punktów można wyminić na bony za 130zł zgodnie z przelicznikiem 1000 punktów = bon 10zł co jak widzimy jest bardzo śmieszne o czym już wcześniej pisałem. Czasami można trochę więcej wyciągnąć z tych punktów bo przykładowo można wybrać nagrodę za 3000 punktów którą idzie sprzedać na allegro za 50zł więc wychodzi trochę lepiej niż bony ale to jest już kombinowanie a przecież nie oto w tym chodzi ;)

PostNapisane: 6 lis 2009, o 17:17
przez kubik
nie wiem czy "Pan analityk" rzucił okiem na sekcję "kupony", gdzie często pojawiają się ciekawe opcje bonusowych punktów - ostatnio extra 100 punktów za zakupy >10PLN w real'u.

PostNapisane: 6 lis 2009, o 18:17
przez aizo
kubik, tetris,
ale tutaj głównie się powinniśmy skupić na programie jaki daje nam Orange ...
Co mi tam real i jakieś , kupony.Mam masę innych marketów w pobliżu gdzie robię zakupy
BP też u nas mało jest(śląsk)
To ma być program partnerski dla sieci komórkowej a nie ogólny
Orange poszło na łatwizne i tyle
Trzeba mieć te min 4000tys pkt(czyli ok 8tys wydane1pkt=2zl) aby mieć torbe na zakupy.....
Śmiech na wielkiej hali

PostNapisane: 6 lis 2009, o 18:46
przez adam.wisnia
Racja racja ale punkt widzenia zależy od punktu leżenia.

Ale właśnie jeżeli ktoś robi zakupy np w realu (w moim miescie jedyny solidny market) to lepiej mieć taki program niż żaden. Ja od tej połowy października kiedy to doszły do mnie karty już mam ponad 1,500 punktów (oczywiście te z orange nie zostały naliczone ) bo robię tam regularne zakupy a już przypadkiem natrafiłem się na promocję 10x punkty.

Inna sprawa że wystarczy podbić do którejś kasy czy ekspedienta rozdającego 'startery' payback żeby wziąć zestaw z książeczką w której są kupony 5x punkty (można zrealizować 1 na dzień). Więc za przeciętne zakupy za 100pln dostajesz 250pkt. Tak samo można zrobić z kuponem z internetu 100pkt. Wtedy masz za 10pln 105pkt.

Na stronie payback jest teraz kupon za zakup w realu art "pozaspożywczych" za 100pln bonusowe 1000 pkt.

Wbrew pozorom akcje mnożnikowe payback są często (dziś widziałem że wprowadzili w realu 10x pkt za produkty "real quality" do końca grudnia).

PS= Pamiętajcie że Orange nie przedstawiło swojej oferty wdrożenia w program payback. Tzn ma być przedstawiona ich lista nagród z przelicznikami i wartościami punktowymi. Poczekajmy. Może akurat dadzą "dobre" wartości punktów (chociaż patrząc na starą lojalkę to nie spodziewałbym się rewelacji).

PostNapisane: 6 lis 2009, o 19:28
przez aizo
Racja racja ale punkt widzenia zależy od punktu leżenia.

Właśnie, ja zbieram punkty głownie przez orange.Jak zbierałem w proficie miałem co jakis czas doładowanie i to nie małe.(i to na nie jednym numerze)
Gdzie indziej pkt raczej nie na zabieram
W realu jak pisałem kupuje raz na rok czy nawet dwa(mam za daleko)
Na bp nie tankuje
Allegro - malo i raczej male kwoty. Z innych firm(lot, orbis itp) chyba nigdy nie skorzystam

adam.wisnia napisał(a):Inna sprawa że wystarczy podbić do którejś kasy czy ekspedienta rozdającego 'startery' payback żeby wziąć zestaw z książeczką w której są kupony 5x punkty (można zrealizować 1 na dzień

Lekki oszustwo i nie wiem czy jak zrobisz tak kilka razy nie zablokują Ci konta
Nie jestem pewien ale moze być tak czy tak w ogóle się da(wykorzystać kilka razy ten sam bonus)

adam.wisnia napisał(a):pamiętajcie że Orange nie przedstawiło swojej oferty wdrożenia w program payback

Troszkę im to dłuuuugo schodzi. Dawno już pisali o likwidacji profitu wtedy mogli sie za to zabrać...

Orange nic nie daje prawie za 25zl nie ma punktów za staż też nie ma ..
Wiem,że darowanemu konikowi się nie zagląda ...(w końcu punkty sa prawie za,,free,,) Ale robić o wiele gorszy program niż poprzedni...Coś nie halo ...

Oby były jakieś doładowania za rozsądna ilość pkt...

PostNapisane: 6 lis 2009, o 19:31
przez pumba
adam.wisnia napisał(a):Inna sprawa że wystarczy podbić do którejś kasy czy ekspedienta rozdającego 'startery' payback żeby wziąć zestaw z książeczką w której są kupony 5x punkty (można zrealizować 1 na dzień). Więc za przeciętne zakupy za 100pln dostajesz 250pkt. Tak samo można zrobić z kuponem z internetu 100pkt. Wtedy masz za 10pln 105pkt.

A ja myślałem że te kupony można wykorzystać tylko raz dla danego konta, o ja ciemnota ;) Czyli jak dobrze zrozumiałem codziennie robiąc zakupy w realu mogę dawać kasjerce kupon x5 czy dodatkowe 1000pkt i za każdym razem je otrzymam?
Mimo to realw porównaniu do innych supermarketów np. auchan jest o wiele droższy nawet 30% mi przykładowo bardziej opłaca się jechać 15km dalej do auchana bo więcej zaoszczędzę niż dająmi punkty payback. To samo jest z BP tankując na innych stacjach można więcej zaoszczędzić niż to co dają pukty ;)

[ Dodano: 2009-11-06, 19:36 ]
aizo napisał(a):adam.wisnia napisał/a:
pamiętajcie że Orange nie przedstawiło swojej oferty wdrożenia w program payback

Troszkę im to dłuuuugo schodzi. Dawno już pisali o likwidacji profitu wtedy mogli sie za to zabrać...

Takjak już wcześniej pisałem,poczekajmy na to co będzie po nowym roku bo orange w swoich regulaminach dotyczących payback podaje datę obowiązywania do 31 grudnia 2009 czyli po nowym roku napewno dodadzą jakieś punkty bonusowe np. za polecenie zapłaty itp.

PostNapisane: 6 lis 2009, o 19:40
przez adam.wisnia
aizo napisał(a):

Nie jestem pewien ale moze być tak czy tak w ogóle się da(wykorzystać kilka razy ten sam bonus)

Niby dlaczego?

cyt z odwrotu kuponu:

Oferta obejmuje jednorazowe okazanie przy kasie na jedną osobę na dzień.

Akurat tu nie ma żadnych ograniczeń. Rzeczywiście jest kupon np kolportera gdzie jest napisane:
Kupon może być wykorzystany tylko raz przez uczestnika Programu...

Według mnie wszystko jest jasne ;)

PostNapisane: 6 lis 2009, o 19:48
przez aizo
adam.wisnia napisał(a):Cytat:

Niby dlaczego?

cyt z odwrotu kuponu:

Dlatego napisałem,że nie jestem pewien.Może Ci sie tak będziesz zbierać punkty, powiedzenia
pumba napisał(a):Takjak już wcześniej pisałem,poczekajmy na to co będzie po nowym roku bo orange w swoich regulaminach dotyczących payback podaje datę obowiązywania do 31 grudnia 2009 czyli po nowym roku napewno dodadzą jakieś punkty bonusowe np. za polecenie zapłaty itp.

Punkty za bycie w proficie miały też być do końca października ....

PostNapisane: 8 lis 2009, o 14:07
przez michal1984
Program porażka, żałuje, że zamówiłem kartę płacąc 3,66 zł za sms. Nie tankuje na bp bo mam tańsze stacje, w realu też nie jest tak super tanio i bliżej mam inne markety. Na allegro kupuje ale raczej drobne rzeczy, a w orange 50-100 zł msc, tak więc z tego programu nic nie będę miał. Nawet doładowań w tym payback nie ma, ale sądząc po cenach pierdółek będą to jakieś kosmiczne ceny. Szkoda profit był super programem, a orange wprowadził to dziadostwo i faktycznie lepsze ale dla nich, bo, czysty zysk dla nich.

PostNapisane: 8 lis 2009, o 14:24
przez Pazuzu
Racja, brak jakichkolwiek bonusów/usług związanych typowo z tematem gsm, a szkoda, pakiety w Orange za pkt profit to była świetna sprawa.

Choć tez nie rozumiem biadolenia niektórych ze mało pkt itd. Prawda taka ze i tak zapłacisz ten rachunek, a to ze dostajesz cokolwiek to juz bonus.

Narazie wstrzymałbym sie z odrzucaniem tego programu, wiadomo niedawno to ruszyło, być może za jakiś czas będą ciekawsze rzeczy. Choc tym samym wynikaloby z tego ze partnerzy nie przygotowali sie dokładnie.

PostNapisane: 8 lis 2009, o 15:07
przez ciuchcia
a mi sie program podoba .. na allegro kupuje duzo ... na bp tankuje malo ;p real odwiedzam zadko ... ale za 2000 pkt dostaje bon na BP za 20 zl ... i mam tydzien jezdzenia do pracy gratis. Przeciez lepiej miec niz nie miec. Zgodze sie ze punkty sa znacznie mniej warte. Ale zbierajac u kilku partnerow leca szybciej niz osobne programy na bp i na allegro. Tylko te przpadajace punkty po 3 latach ;/ wczesniej tego nie bylo ;/

PostNapisane: 8 lis 2009, o 17:00
przez aizo
ciuchcia napisał(a):Tylko te przpadajace punkty po 3 latach ;;/ wczesniej tego nie bylo ;/

Punkty profit tez były ważne przez 3 lata

PostNapisane: 8 lis 2009, o 17:12
przez mikage1
ciuchcia napisał(a):a mi sie program podoba .. na allegro kupuje duzo ... na bp tankuje malo ;p real odwiedzam zadko ... ale za 2000 pkt dostaje bon na BP za 20 zl ... i mam tydzien jezdzenia do pracy gratis. Przeciez lepiej miec niz nie miec. Zgodze sie ze punkty sa znacznie mniej warte. Ale zbierajac u kilku partnerow leca szybciej niz osobne programy na bp i na allegro. Tylko te przpadajace punkty po 3 latach ;/ wczesniej tego nie bylo ;/

- punkty w proficie też były ważne 3 lata
- i pamiętaj, że kupon na paliwo to oferta promocyjna do końca roku...

PostNapisane: 8 lis 2009, o 18:45
przez Pazuzu
Mam pytanie co do rejestracji.
- Bylem w salonie Orange, odebrałem.
- Odebrałem kopertę.
- Zarejestrowałem sie na stronie Orange (nr karty juz widnieje w moim profilu)

Pytania.
1. Dlaczego próbując zalogować sie na stronie payback, wyskakuje ze karta niezarejestrowana? Musze osobno rejestrować się na Orange i na payback?
2. Czy mogę wpisać kod kuponu za aukcje która zakończyła się jeszcze przed rejestracja, a dokładniej, nawet jakieś 2 tygodnie wcześniej?

PostNapisane: 8 lis 2009, o 22:42
przez mikage1
chwilę to trwa zanim dane z orange spłyną do payback-u
(na początku było to nawet koło 10 dni, teraz pewnie już szybciej)

a co do drugiego pytania - myślę, że to nie przejdzie - ze względu na daty...

PostNapisane: 9 lis 2009, o 17:32
przez qrczakos
PROSZE O POMOC..

Jak wyglada procedura odebrania karty? na stronie payback ani orange nie moge sie doczytac..

zarejestrowalem sie przez orange, mam numer karty, ale nigdzie nie znalazlem opcji zamow karte;]

oni sami ja przysla, czy trzeba jak kiedys profit - wyslac sms gdzies?

pzdr
dzieki za odp

PostNapisane: 9 lis 2009, o 17:44
przez aizo
Jak się zarejstrowales przez www orange na kartę czeka sie ok 3-4 tyg.

PostNapisane: 9 lis 2009, o 19:51
przez brocken
Witam !

A czy istnieje możliwość dopisania numeru karty payback do konta orange dla firm ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? gdyż wchodząc w zakładkę program payback nie istnieje tam zadna strona na której można by było to zrobić (mam tez telefon na kartę i tam było pole do wprowadzenia numeru zaraz pod rejestracją).

PostNapisane: 9 lis 2009, o 20:04
przez aizo
brocken napisał(a):Witam !

A czy istnieje możliwość dopisania numeru karty payback do konta orange dla firm ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? gdyż wchodząc w zakładkę program payback nie istnieje tam zadna strona na której można by było to zrobić (mam tez telefon na kartę i tam było pole do wprowadzenia numeru zaraz pod rejestracją).

Nie, dla firm ma być osobny program ,kiedy to nie wiadomo .........

PostNapisane: 10 lis 2009, o 12:24
przez ciuchcia
mikage1 napisał(a):- punkty w proficie też były ważne 3 lata
- i pamiętaj, że kupon na paliwo to oferta promocyjna do końca roku...

z profitu nie korzystalem a nic mi nie wiadomo na temat przepadania punktow w starym payback, a na BP zapewniano mnie ze nie przepadaja (w starym programie)

dzieki za informacje o tych bonach - tego nie wiedzialem.

PostNapisane: 10 lis 2009, o 19:42
przez mikage1
o starym paybacku się nie wypowiadam, a co do bp - nie pamiętam jak było wczesniej, ale wydaje mi się, że jak przystąpiłem do programu, to był okres 3 letni; fakt, że w regulaminie z ostatniego katalogu starego programu (2008/2009) nie ma o tym ani słowa, niemniej jest również zapis, że bp zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu - więc może wcześniej tak było, a później nastąpiła zmiana
faktem natomiast jest, iż brak rejestracji punktów przez 12 miesięcy od ostatniej transkacji wg tego regulaminu skutkował kasacją punktów dotychczas uzbieranych

PostNapisane: 20 lis 2009, o 19:53
przez Julka19
Witam
Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie dokładnie można dopisać tą kartę na orange.pl. Przeszukłam już wszzystkie zakładki i albo jestem ślepa albo rzeczywiście tego nie ma.
Z góry dzięki

Pozdrawiam

PostNapisane: 20 lis 2009, o 20:28
przez jurak
Julka19: logujesz się na orange.pl, wskakuje Ci 'Twoja strona główna'. Tam z poziomego menu u góry wybierasz 'program PAYBACK'. Otwiera się strona programu PAYBACK i na samym dole tejże strony klikasz "wprowadź numer karty".

PostNapisane: 20 lis 2009, o 20:57
przez Jedrker
ale numer :D
Dostałem punkty payback za fakturę za listopad :D

PostNapisane: 20 lis 2009, o 21:11
przez Julka19
Dziękuję za odpowiedź, dotarłam tam wcześniej jednak link:wprowadż numer karty jest nieaktywny. :-(;-(

[ Dodano: 2009-11-20, 21:12 ]
Jurak. Czy u Ciebie ten link jest aktywny po zalogowaniu się?

PostNapisane: 20 lis 2009, o 21:37
przez adam.wisnia
Widzieliście ŻPO (żenujący przelicznik orange)?

Dla doładowań orange:
rzelicznik standardowy dla całego programu, czyli 1 pkt = 1 gr

HA HA

czyli 10.000 pkt to 100pln doladowanie

a te 10.000 pkt uzbieram może za 10 lat (oczywiście co 3 lata punkty przepadną).

Parodia oferty.

PostNapisane: 20 lis 2009, o 22:13
przez cesarz
Za 3 lata przepadną tylko te punkty którym ten czas minął . Czyli punkty z listopada 2009r. znikną w listopadzie 2012 roku . Resztę punktów jeszcze będziesz miał.

PostNapisane: 20 lis 2009, o 22:20
przez kubik
zresztą każdy kurczowo się trzyma naliczania punktów tylko przez orange, a zapewne nie zdają sobie sprawy, że jest to program multipartnerski - kombinujcie, korzystajcie z usług innych partnerów, to przysłowiową setkę doładowania dostaniecie za 2-3 miesiące. wcale nie jest trudno uzbierać tyle punktów. ale to nie mój problem. kropka.

PostNapisane: 20 lis 2009, o 22:44
przez mikage1
można uzbierać na 100 pln w dwa miesiące - jeśli korzysta się z ofert różnych partnerów - ja akurat korzystam z reala (wypada dobrze), czasem z bp (też nie najgorzej) karty bzwbk payback (wypada dobrze) no i orange (tu niestey porażka...)
- zaletą są na pewno kupony na ekstra punkty (bp, real)
- więc jeśliktoś korzysta tylko z orange, to faktycznie jest gorzej niż w proficie (dużo gorzej)
- ale jeśli "multipartnersko" - to już ma to jakiś sens

PostNapisane: 21 lis 2009, o 00:48
przez aizo
kubik napisał(a):że jest to program multipartnerski - kombinujcie

I co z tego??

Nie tankuje na BP ,wole inne stacje mam bliżej też.

Nie kupuję w Realu ,mam w pobliżu masę innych marketów

Korzystam z innej karty płatniczej

Allegor raczej malutko i sporadycznie.

Mam to wszystko zmienić aby uzbierać na jakieś słąbe nagrody?
Bo nagrody za min. ilośc punktów to tylko male gadżety...
A na nagrody z średniej półki wiem ze nie uzbieram.

Orange dało strasznie pupy z zmianą programu

Pisali,że stworzą lepszy program od Profitu...Kłamstwo

To miał być program dla klientów Orange

PostNapisane: 21 lis 2009, o 11:53
przez derekpl
Chyba zle zinterpretowales stwierdzenie "nowy lepszy"
- program jest nowy - co do tego nie ma watpliwosci
- lepszy - program jest lepszy (tanszy dla orange), ty zapewne nadinterpretowales wypowedzi markeringowcow z orange, sadziles zapewne ze lepszy dla ciebie :)
Puki co od zmiany brandu na orange, firma ta nie zrobila nic lepszego dla abonenta z wlasnej woli, wszystko co zostalo zrobione spowodowane bylo presja rynku

Mam nadzieje ze taki krok jak usuniecie mozliwosci doladowania za rozsadna po przeliczaniu cene - tak jak to bylo w profice, spowoduje kolejne zmniejszenie abonentow, jak dla mnie byl to spory atut

PostNapisane: 2 gru 2009, o 20:51
przez Pazuzu
Ile można czekać na uruchomienie konta? Zarejestrowałem się na Orange jakoś 3-4 tygodnie temu (nie pamiętam już, można to sprawdzić? ) i dalej nie mogę się zalogować na www.payback.pl, na orange.pl widnieje mój nr.

PostNapisane: 4 gru 2009, o 10:17
przez corner
A to nie jest tak, że trzeba sobie kliknąć na payback.pl opcję "Zarejestruj istniejącą kartę"? Będzie szybciej.

PostNapisane: 6 gru 2009, o 00:18
przez jurak
Czy ktoś może przerabiał sprawę rezygnacji z PAYBACK? Pytam dlatego, bo informacje z ich strony są nieco mylące.
Wiadomo, że w celu rezygnacji należy wysłać pisemne oświadczenie na ich adres, i tu jest problem.
Regulamin mówi:
Pkt 10.1
Z uczestnictwa w Programie Lojalnościowym mogą Państwo zrezygnować w każdej chwili, składając stosowne oświadczenie. Rezygnacja następuje ze skutkiem natychmiastowym. Jako potwierdzenie rezygnacji wystarczy pisemne powiadomienie Loyalty Partner przesłane na adres korespondencyjny Loyalty Partner wskazany w pkt 2.1 niniejszych Warunków Uczestnictwa.

Pkt 2.1
Program Lojalnościowy jest organizowany i zarządzany przez Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 148, 02-326 Warszawa („Loyalty Partner”) przy współpracy przedsiębiorców, [...]

FAQ PAYBACKa mówi:
Chciałbym zrezygnować z PAYBACK. Co zrobić?

Aby zrezygnować z PAYBACK prosimy o wysłanie pisemnego oświadczenia właściciela konta na adres: PAYBACK, Mszczonowska 36, 96-200, Rawa Mazowiecka.

Nie wiadomo, który adres do korespondencji wybrać...

No i sprawa druga, że informacje w FAQ są bardzo lakoniczne. Nie wiadomo, czy na oświadczeniu wystarczą dane adresowe, czy może należy też dodać numer karty, która jest przypisana do konta.

PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:18
przez ciuchcia
zawsze nalezy sugerowac sie adresem z regulaminu. Pewnie jakbys wyslala na ten drugi adres tez by bylo dobrze. Co do informacji jakie nalezy zawrzec w rezygnacji - powinny wystarczyc dane niezbedne do identyfikacji Klienta. Ale sugeruje zadzwonic na infolinie zeby wiedziec co oni tak sobie zycza.

PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:22
przez user_delete19
Ja przerabiałem jakiś czas temu (połowa października?). Wtedy nie było informacji w FAQ na ten temat jeszcze, ale po konsultacji w bok dostałem info że trzeba wysłać listownie, i jedyny adres jaki znalazłem to właśnie ten z Rawy Mazowieckiej, tam też wysłałem list. Po kilku dniach dostałem maila że zaprzestają przetwarzania danych, etc.

Co podałem? Imie, nazwisko, adres + numer karty. Praktycznie to co miałem podane na stronie profilu.

Swoją drogą, to niebywałe sku*, że zarejestrować się można via www, ale żeby się z tego szamba wypisać trzeba już słać list normalną pocztą :evil: grunt to zniechęcać do rezygnacji :evil:

PostNapisane: 6 gru 2009, o 13:30
przez jurak
Dziękuje Wam bardzo za informacje. Na infolinie chciałem zadzwonić, ale okazało się, że w niedzielę konsultantów nie ma... a od pon do sb tylko do 19 pracują.
lwiczek: też tego nie kumam... Skoro rejestracja jest via net dostępna, to rezygnacja też powinna być.

PostNapisane: 6 gru 2009, o 13:51
przez user_delete19
jurak napisał(a):lwiczek: też tego nie kumam... Skoro rejestracja jest via net dostępna, to rezygnacja też powinna być.

Mniej chodzących-danych-osobowych im ucieknie? :roll:

PostNapisane: 13 gru 2009, o 21:45
przez dominik_fil
Ja mam taką sprawę z PAYBACK. Otóż miałem pkt. programu profit na nr. w POP. Jakiś czas temu kupiłem nowy nr w POP - ZETAFON. Teraz kończy mi się kasa na tym zwykłym POPie mam tylko 2 zł. Ale nr chcę utrzymywać aktywny.
W regulaminie tego nowego programu jest zapisane, że można dostać 100 pkt. jak się było w proficie i jeśli się do końca roku zarejestruje w PAYBACK. Przy rejestracji trzeba wysłać sms-a, ale nie mam kasy już na tego smsa z nr. co był w proficie. Czy jak to zrobię z tego z zetafonem a następnie dopiszę ten drugi nr to dostane te 100 pkt?

Mam nadzieję, że ktoś to zrozumie co napisałem.

OK, już się zarejestrowałem. Tam jest opcja, że się podaję nr. który był w proficie.
Tylko teraz pytanie. Jak długo trwa ta rejestracja bo jak podaje te 10 cyfr na stronie PAYBACK to mi wyskakuje, że jeszcze nie zarejestrowane.

PostNapisane: 14 gru 2009, o 14:18
przez jablo
Kilka dni, czasami tydzien. Cierpliwości...

PostNapisane: 16 gru 2009, o 00:33
przez dominik_fil
Już dostałem na maila info o rejestracji. Teraz inne pytanie. czy jest ktoś z programu Profit? Ja byłem w proficie i na koncie payback mam tylko 50 pkt., nie dostałem 100 za uczestnictwo w proficie. A wy po jakim czasie dostaliście te 100 pkt.?

Pisałem na maila ze strony paybacka.pl i dostałem odp., że aby dostać te 100 pkt. to trzeba być byłym uczestnikiem prog. profit oraz zarejestrować się na stronie orange do programu payback przed 31.12.2009. Tylko problem w tym, że ja te warunki spełniam a punktów nie ma.

PostNapisane: 16 gru 2009, o 13:51
przez mikage1
czasem dopisanie tych punktów trwa miesiąc albo i dłużej...

PostNapisane: 16 gru 2009, o 16:00
przez jablo
dominik_fil napisał(a):Już dostałem na maila info o rejestracji. Teraz inne pytanie. czy jest ktoś z programu Profit? Ja byłem w proficie i na koncie payback mam tylko 50 pkt., nie dostałem 100 za uczestnictwo w proficie. A wy po jakim czasie dostaliście te 100 pkt.?

Pisałem na maila ze strony paybacka.pl i dostałem odp., że aby dostać te 100 pkt. to trzeba być byłym uczestnikiem prog. profit oraz zarejestrować się na stronie orange do programu payback przed 31.12.2009. Tylko problem w tym, że ja te warunki spełniam a punktów nie ma.

Punkty mogą być. Przejrzyj dokładnie historie punktów, bo często jest tak że wpłynęły Ci np. dzisiaj ale z data 17 września i trzeba się do tego dokopać...

PostNapisane: 9 sty 2010, o 21:05
przez michal1984
Czy ma ktoś kupon 3000 pkt - za zakupy za minimum 100zł do real i mógłby przesłać na meila ?

Już nieaktualne.

PostNapisane: 9 sty 2010, o 22:15
przez cesarz
Osobiście uważam , że program lojalnościowy PAYBACK to porażka , kiedyś zbieranie punktów Profit w orange miało jakiś sens . Każdy musi przemyśleć czy bedzie miał z tego korzyści .Mieszkam w dużym mieście i zakupy robię w innych sieciach mając wszystkie biorące udział w programie PAYBACKw okolicy .Np tankuję na stacji Carefour i za 100zł dostaje bon za 5zł ,ile trzeba zatankować na BP aby uzbierać na rękawicę do ciepłych garnków ( 7tys )? :( za te 5zł kupię przy pierwszym tankowaniu.Po roku nazbieram na terminal GSM i umowę podpiszę bez telefonu. :-)

PostNapisane: 9 sty 2010, o 22:40
przez mikage1
rękawica rękawicą, ale do 31.12 były np na bp bony na zakupy (np. na paliwo) 20 PLN za 2000 punktów - to za równowartość rękawicy byłoby np. paliwa za 70 PLN - u mnie to jest prawie 2 x do pełna zbiornik z gazem...

PostNapisane: 10 sty 2010, o 13:45
przez cbool
mam takie pytanie - mam abonament w orange na stacjonarny tel, do tego neta ADSL w orange. czy za te uslugi tez przysluguja mi puknty payback?

PostNapisane: 11 sty 2010, o 12:58
przez jablo
cbool napisał(a):mam takie pytanie - mam abonament w orange na stacjonarny tel, do tego neta ADSL w orange. czy za te uslugi tez przysluguja mi puknty payback?

Tak, przysługują.

PostNapisane: 12 sty 2010, o 10:42
przez cbool
jablo napisał(a):
cbool napisał(a):mam takie pytanie - mam abonament w orange na stacjonarny tel, do tego neta ADSL w orange. czy za te uslugi tez przysluguja mi puknty payback?

Tak, przysługują.

raczej nie do końca. taka odp dostalem z BOKu:

"Uprzejmie informujemy, że ofery przeznaczone do transmisji danych typu Orange Freedom mogą zbierać punkty po stronie Partnera Orange. Rejestracji należy przeprowadzić poprzez zalogowanie się na stronie www.orange.pl w zakładce "Program Payback".

Natomiast telefony stacjonarne zarejestrowane w sieci Orange nie mają możliwości zbierania punktów Payback"

PostNapisane: 28 sty 2010, o 14:47
przez michal1984
Mam pytanie czy też zwróciliście uwagę na znaczna dysproporcje miedzy programem payback w Polsce a tym niemieckim, podobne towary są za często kilka razy mniej punktów, przykład to np. plecaki Salewa. Punkty podobnie jak u nas naliczane tylko, że kwoty w euro zamiast złotówek, np w realu 2 euro=1 pkt. Uważam to za lekkie przegięcie takie dysproporcje.

PostNapisane: 30 sty 2010, o 10:34
przez corner
Przecież to zupełnie inny program. Nie ma w ogóle co porównywać.

PostNapisane: 30 sty 2010, o 23:13
przez michal1984
corner napisał(a):Przecież to zupełnie inny program. Nie ma w ogóle co porównywać.

A czemu zupełnie inne programy, dla mnie to identyczny program, sporo nagród identycznych. Przelicznik w sklepie real podobny 2=1 pkt , tylko że tam euro a u nas zł.

PostNapisane: 13 lut 2010, o 11:44
przez Vieslav
Czy działa wam logowanie? Ja już od dłuższego czasu (ponad miesiąc) nie mogę się zalogować (wyskakuje błędny numer karty).

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:02
przez osachorzow
Vieslav, wczoraj i jakiś tydzień temu się logowałem bez problemu.

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:06
przez kowcio
Działa, czesto się loguje i nei mam problemów, ale co ciekawe jak wpisze dane i dam zaloguj, to strona się przeładowuje i nic sie nie robi- dane zostają i trzeba drugi raz nacisnąć zaloguj :)

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:23
przez osachorzow
kowcio, to jak będziesz w ostatnim polu (zdaje się kod) to zamiast klikać naciśnij ENTER ;) zalogujesz się od razu - przynajmniej w FF ;)

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:29
przez kowcio
osachorzow napisał(a):kowcio, to jak będziesz w ostatnim polu (zdaje się kod) to zamiast klikać naciśnij ENTER ;) zalogujesz się od razu - przynajmniej w FF ;)

Sprawdziłem i nie działa :-D Nie wiem czemu tak sie dzieje, ale to dość śmieszne jest ;)

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:31
przez osachorzow
kowcio, najwyraźniej masz 'spustego' FF :D proponuję złożyć reklamację i/lub wysłać do serwisu ;)

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:37
przez ms93
kowcio napisał(a):Działa, czesto się loguje i nei mam problemów, ale co ciekawe jak wpisze dane i dam zaloguj, to strona się przeładowuje i nic sie nie robi- dane zostają i trzeba drugi raz nacisnąć zaloguj

U mnie w Operze to samo - trzeba 2 lub 3 razy klikac. Enter nic nie pomaga.

PostNapisane: 13 lut 2010, o 12:41
przez kowcio
Pisać nic nie będę, bo na razie działa ;) Na tyle często z tego nie korzystam, żeby to mi jakoś bardzo przeszkadzało. Napisze wtedy, kiedy będą poważniejsze problemy z logowaniem.

PostNapisane: 13 lut 2010, o 13:24
przez telemaniak93
Witam. Zamówiłem sobie nagrodę za punkty i chciałem się zapytać ile zazwyczaj trzeba czekać na przesyłkę? I jakim kurierem to leci?

PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:43
przez xanth
Witam,
czy można wykorzystać punkty payback przy przedłużaniu umowy np. obniżyć w ten sposób cenę tel.? Tak jak to było w proficie. Wiem, że przywrócono na krótko możliwość zużycia niewykorzystanych punktów profit.

PostNapisane: 27 mar 2012, o 13:39
przez Pazuzu
Witam
Gdzie należy zgłosić brak przyznawania punktów payback z Orange. Numer karty mam wpisany na swoim koncie orange, dostałem tylko punkty za "Aktywacja usługi ekofaktura" za opłacone rachunki nie dostałem ani razu. Dopiero teraz się zorientowałem

PostNapisane: 27 mar 2012, o 14:15
przez Vieslav
Pazuzu, a rachunki opłacane w terminie? Liczy się data zaksięgowania pieniędzy przez Orange. Jeśli np płacisz na poczcie kilka dni przed terminem to taki przelew księgowany jest dużo później. Za nieterminowo opłacone faktury punkty nie są naliczane.

PostNapisane: 27 mar 2012, o 14:57
przez Pazuzu
Wstępnie na to się zapowiada. Tyle że kilka ostatnich rachunków płaciłem normalnie przelewem z dostateczną rezerwą czasową. A w rozpisce opłat na orange.online jest spore opóźnienie.

PostNapisane: 27 mar 2012, o 21:51
przez pomaranczowy
xanth napisał(a):Witam,
czy można wykorzystać punkty payback przy przedłużaniu umowy np. obniżyć w ten sposób cenę tel.? Tak jak to było w proficie. Wiem, że przywrócono na krótko możliwość zużycia niewykorzystanych punktów profit.

Można. Jakiś czas temu pokazywał się dosyć często błąd u konsultanta przy zatwierdzeniu umowy, w której obniżało się cenę telefonu punktami. Ciężko mi powiedzieć czy błąd został zlikwidowany, bo dawno punktów nie wykorzystywałem przy przedłużeniu.

Pazuzu napisał(a):Wstępnie na to się zapowiada. Tyle że kilka ostatnich rachunków płaciłem normalnie przelewem z dostateczną rezerwą czasową. A w rozpisce opłat na orange.online jest spore opóźnienie.

Jeżeli w rozpisce jest spore opóźnienie to pewnie to jest powodem niewpływania punktów payback. Spore to znaczy ile dni? Przelew przez konto internetowe nie powinien iść długo..

PostNapisane: 27 mar 2012, o 23:05
przez Vieslav
pomaranczowy napisał(a):Przelew przez konto internetowe nie powinien iść długo..

U mnie idzie dwa dni, jeśli wyślę rano (księgowanie między bankami popołudniu + następnego dnia w Orange) lub trzy dni jeśli pójdzie wieczorem (księgowanie między bankami następnego dnia popołudniu + księgowanie w Orange kolejnego dnia).

PostNapisane: 27 mar 2012, o 23:12
przez kubik
najpewniej polecenie zapłaty - miałem wcześniej przelew w tp i czasami nie księgowali tak szybko jak powinni, a PZ od razu mają w systemie i punkty za neo naliczają.

PostNapisane: 29 mar 2012, o 08:37
przez bledos
Może ktoś sprytny wyjaśnić mi tę promocję? Ekuponu nie ma na taką ofertę, smsa z numeru spoza O nie da się wysłać na taki numer... Jak więc przystąpić do promocji? Chodzi o przeniesienie numeru na kartę...

PostNapisane: 29 mar 2012, o 13:07
przez artix
Ale jest ekupon na 5000 pkt. a w nim zawiera się ten na 2000. A ja po przeniesieniu wysyłam smsem kod, który dostałem mailem, potem dołączam nr karty payback do przeniesionego numeru telefonu albo smsem albo na koncie numeru.

PostNapisane: 29 mar 2012, o 13:13
przez bledos
Problem w tym, że nie mam takiego ekuponu... A mail już dawno zaginął...

PostNapisane: 31 mar 2012, o 12:33
przez jurak
eKupony są target'owane do odpowiedniej grupy użytkowników. Generalnie każdy uczestnik Payback może mieć zupełnie inne dostępne eKupony.

PostNapisane: 18 kwi 2012, o 16:26
przez wasylek
Czy ktoś skorzystał z tej ofery za przeniesienie do orange? Ponieważ ja uruchomiłem ten kupon i przeniosłem numer ale do tej pory nie otrzymałem pkt. Czy te pkt dają od razu czy do 60 dni?

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 09:15
przez artix
Skorzystał i to nie raz. W regulaminie stało, o ile dobrze pamiętam, że punkty mają dopisać do któregoś czerwca. Niestety usunęli stronę z tym regulaminem...

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 16:14
przez kubik
na szczęście zapisałem regulamin (pdf) na komputerze, chociaż jak się przegrzebiesz przez nową stronę, to także znajdziesz.

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 16:32
przez artix
Już się nagrzebałem i nie widzę tego :roll:

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 16:37
przez kubik

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 16:46
przez artix
No dobra na abonament jakieś regulaminy są, na kartę nie ma.

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 16:48
przez kubik

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 17:01
przez artix
Dzięki, nie wiem, jak to znalazłeś, chyba tylko po nazwie pliku :-D

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 14:15
przez tepet
Nic się nie umywa do dawnego programu lojalnościowego.

PostNapisane: 28 cze 2012, o 13:22
przez wasylek
Czy ktoś już otrzymałem punkty za przeniesienia numeru? Ponieważ za 2 dni koniec miesiąca a u mnie niema punktów.

PostNapisane: 28 cze 2012, o 17:32
przez zielony71
U mnie tez nie:-(

PostNapisane: 30 cze 2012, o 12:44
przez kubik
dzisiaj w BOK dowiedziałem się, że punkty powinny dzisiaj się pojawić - w przeciwnym wypadku mam skontaktować się w poniedziałek, ponieważ dział Payback pracuje od poniedziałku do piątku.

PostNapisane: 2 lip 2012, o 10:41
przez zielony71
I jak - czy choc jedna osoba dostala te punkty?

PostNapisane: 4 lip 2012, o 08:41
przez wasylek
zielony71 napisał(a):I jak - czy choc jedna osoba dostala te punkty?

ja nadal niema pkt. :/

PostNapisane: 5 lip 2012, o 10:50
przez artix
Ja też nie dostałem.

PostNapisane: 9 lip 2012, o 06:59
przez zielony71
Zaczeli naliczac.

PostNapisane: 9 lip 2012, o 09:17
przez artix
Faktycznie pierwsze robaczywki z datą wsteczną są, jeszcze tylko 7 sztuk brakuje.

PostNapisane: 17 lip 2012, o 10:30
przez wasylek
już każdy otrzymał punkty? Bo ja nadal niemam

PostNapisane: 17 lip 2012, o 10:38
przez artix
No ja się zbieram do pisania reklamacji...

PostNapisane: 17 lip 2012, o 11:08
przez zielony71
No ja juz tydzien temu napisalem ale na razie zadnej konkretnej odpowiedzi poza potwierdzeniem przyjecia.

PostNapisane: 17 lip 2012, o 11:14
przez bledos
Radzę uzbroić się w cierpliwość. Dziwnie rozwiązana jest u nich obsługa klienta, wszystkie pisma podpisane nazwiskiem Fijałkowska, korespondencja zaś wskazuje, że osoba pisząca odpowiedź nie ma pojęcia co było w poprzedniej informacji od nich, więc z pewnością to tylko nic nie znaczący podpis nieistniejącej osoby. Dla mnie to była droga przez mękę, życzę więcej szczęścia ;)

PostNapisane: 17 lip 2012, o 16:55
przez banderas
fijałkowska to jest wymysł marketingowy firmy obsługującej PAYBACK kiedyś był na ten temat materiał

PostNapisane: 18 lip 2012, o 22:16
przez wasylek
mam takie pytanie czy aktywując ekupon na stronie payback, należało po przeniesieniu numeru także wysłać smsa z aktywacją usługi? Czy aktywując ekupon jednocześnie aktywowałem usługę?

PostNapisane: 19 lip 2012, o 04:40
przez zielony71
Ja wyslalem dodatkowo sms zeby miec dowod bo po aktywacji ekuponu zaden slad nie zostaje ale z tego co pamietam wystarczyl sam ekupon.
Wczoraj dostalem wszystkie zalegle punkty.

PostNapisane: 19 lip 2012, o 19:04
przez mungo
wasylek napisał(a):mam takie pytanie czy aktywując ekupon na stronie payback, należało po przeniesieniu numeru także wysłać smsa z aktywacją usługi? Czy aktywując ekupon jednocześnie aktywowałem usługę?

To zależy od edycji promocji w której brałeś udział. Ja przykładowo skorzystałem w promocji która była na przełomie marca i kwietnia - wtedy zgodnie z regulaminem nie było mowy o żadnym smsie.
Może się komuś przyda regulamin z tamtych czasów:
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/8266/8465048.pdf

PostNapisane: 19 lip 2012, o 19:08
przez kubik
W mojej promocji był kupon z przesyłki pocztowej oraz konieczność wysłania SMSa po przeniesieniu numeru, ale "Fijałkowska" upiera się, że takiego SMSa nie wysłałem - dziwne, bo w historii w telefonie oraz w billingu jest numer 381.
Zresztą odpisała, że "po konsultacji z partnerem Orange" nie zarejestrowałem się w promocji, to punktów nie będzie. BOK Orange (dział Payback) twierdzi coś zupełnie innego, poszło odwołanie w piątek i do dzisiaj cisza. Niezły bajzel.

PostNapisane: 19 lip 2012, o 20:37
przez wasylek
mungo napisał(a):
wasylek napisał(a):mam takie pytanie czy aktywując ekupon na stronie payback, należało po przeniesieniu numeru także wysłać smsa z aktywacją usługi? Czy aktywując ekupon jednocześnie aktywowałem usługę?

To zależy od edycji promocji w której brałeś udział. Ja przykładowo skorzystałem w promocji która była na przełomie marca i kwietnia - wtedy zgodnie z regulaminem nie było mowy o żadnym smsie.

Dzięki, w marcu miałem aktywny e-kupon i przeniosłem numer, złożyłem reklamację do payback i wczoraj otrzymałem telefon, ze nie spełniłem punktu z wysłaniem smsa, poinformowałem panią o tym ze aktywowałem ekupon to otrzymałem informację, że w ekuponie była informacja aby zapoznać się z regulaminem i ze w regulaminie była informacja o wysłaniu smsa. I co mam teraz zrobić?

PostNapisane: 19 lip 2012, o 21:15
przez artix
To w końcu były 2 regulaminy, jeden od 1.03.2012 do 15.04.2012 a drugi od 16.03.2012 do 15.04.2012.
I widzę, że będzie trzeba udowadniać, że się smsy wysłało, no żałosny ten payback jest.
A w dodatku Orange nie pokazuje starszego billingu niż 3 miesiące, więc kop się pan z koniem...

[ Dodano: 2012-07-21, 20:46 ]
Ja już otrzymałem punkty z datą 30.06 za wszystkie przeniesione numery, niepotrzebnie chyba składałem reklamację...

PostNapisane: 23 lip 2012, o 20:08
przez wasylek
mungo napisał(a):

Dzięki, złożyłem ponowną reklamację i otrzymałem punkty.

PostNapisane: 23 lip 2012, o 20:41
przez kszyh2404
swoją drogą ciekawe ile przeniesień wykonali rekordziści. Przyznać trzeba że okazja do nabicia punktów była niezła tym bardziej, że nie było żadnego limitu ilościowego.

PostNapisane: 23 lip 2012, o 21:03
przez wasylek
kszyh2404 napisał(a):swoją drogą ciekawe ile przeniesień wykonali rekordziści. Przyznać trzeba że okazja do nabicia punktów była niezła tym bardziej, że nie było żadnego limitu ilościowego.

tydzień temu zakończyła się kolejna edycja.

PostNapisane: 12 lut 2014, o 11:00
przez marion695
http://www.orange.pl/program_PAYBACK.phtml
Dlaczego musze wyslac z sieci orange tego smsa skoro mam inne uslugi z orange jak telewizja i internet?