DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #607330  autor: trocki
 12 sty 2013, 13:12
Witam!
Chciałbym się poradzić was jak podłączyć telefon Alcatel 997d pod manager (przy użyciu USB) zainstalowany w komputerze. Ściągnąłem program ze strony Alcatela z dedykowaną wersja właśnie do tego modelu. Co więcej zainstalowałem pomyślnie wszystkie sterowniki oraz debugowanie w telefonie. Sprawa wydaje się w teorii banalnie prosta. Jednak w praktyce telefon nie zostaje złapany przez managera. Sam komputer wykrywa telefon, mogę w niego wejść po przez mój komputer. Dodam, że pracuje na Win7. Dziękuje za pomoc!

PROBLEM ROZWIĄZANY: NA STRONIE ALCATELA JEST STARA WERSJA PROGRAMU, KTOŚ POPEŁNIŁ BŁĄD.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2013, 15:08 przez trocki, łącznie zmieniany 1 raz.