DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #595708  autor: MrFoto
 16 lis 2012, 19:06
Witam wszystkich , od niedawna posiadam dosyc juz stary model samsunga Gt-i5800 i mam problem z samsung apps, tj nie moge sie polaczyc z ta witryna , pobierac aktualizacji czy jakich kolwiek aplikacji , ktos poradzil mi aby przywrocic telefon do ustawien fabrycznych , to jednak nie przynioslo zadnego pozytywnego efektu , jesli tylko wchodze w samsung apps wyswietla sie napis "BRAK AKTUALIZACJI" i z tej pozycji nic wiecej nie moge zrobic, prosze powiedzcie w czym moze byc problem ???
Wczesniej mialem nokie 500 gdzie nie bylo najmniejszego problemu zeby pobrac aplikacje czy to ze strony internetowej czy tez z samego telefonu,wszystko odbywalo sie blyskawicznie, a z samsungiem nie wiedziec czemu jest problem i w zaden sposob nie moge pobrac zadnej aplikacji.... prosze o pomoc .
Pozdrawiam Łukasz .

 #595717  autor: lee
 16 lis 2012, 19:36
rozumiem że zrobiłem full wipe'a tak ?

 #595719  autor: MrFoto
 16 lis 2012, 19:45
dokladnie zrobilem to tak :
ustawienia --> Prywatność --> Ustawienia Fabryczne
jesli mozna zrobic cos wiecej prosze o rade .

[ Dodano: 2012-11-17, 13:08 ]
nikt nie ma pomyslu dlaczego tak sie dzieje ??? Rozumiem , ja nie mam pojecia bo to zupelnie nie moj konik ale Wy???