DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #972666  autor: jarekb11
 18 sty 2018, 13:31
Witam .
Czy ktoś z was miał do czynienia ze szkłem hartowanym w płynie ?
czy warto coś takiego zakupić,czy to faktycznie chroni wyświetlacz ??
 #997808  autor: telupl
 07 cze 2018, 13:03
Tak jak napisał dalmashin:) Najwygodniej i najbezpieczniej zaaplikować "normalne" szkło hartowane na ekran telefonu.

-25% na wszystkie akcesoria dla forumowiczów telepolis.pl!
 #998029  autor: jarekb11
 08 cze 2018, 17:32
Tylko z tego co pytałem w punktach gsm nie mają dedykowanego szkła do Huaweia p10 lite
wszyscy proponują mi jakieś płaskie g. i tel z tym wygląda obrzydliwie.A ja mam zakrzywione krawędzie i po bokach te "normalne" szkła nie przylegają . Oprócz tego że tel wygląda w tym H***** to przeszkadza to w założeniu silikonu ,a bez silikonu tel jest dla mnie śliski i łatwo może wypaść.
 #998134  autor: Morvius
 09 cze 2018, 14:00
Przecież 3mk robią szkła 2,5D czyli do zakrzywionych ekranów. Fakt, mało nie wydasz, ale z tego co mówisz wygląda na to, ze chcesz kupić coś porządnego.

Klasyczny obserwator wątku.
 #998163  autor: Morvius
 09 cze 2018, 17:07
Jak masz możliwość zakupu stacjonarnie to założą ci na miejscu.

Klasyczny obserwator wątku.