DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #979755  autor: vincentvega
 24 lut 2018, 15:17
Witam,

mam bardzo pilną sprawę. Posiadam kartę sim, prepaid w sieci Three z UK, jestem obecnie na Filipinach od dwóch tygodni, wszystko było wporządku aż do piątku (2 dni temu). Nikt nie może się do mnie dodzwonić, nie mogę odbierać sms, nie mogę wysyłać sms. Mogę za to wykonywać połączenia. Dodam, że posiadam właczony roaming, konto posiada środki, zdzwoniłem do operatora w UK, wg. nich nie ma powodu abym nie mógł odbierać połączeń. Telefon to iphone8, resetowałem wszystkie ustawienia wielokrotnie, przekładałem kartę SIM do innego telefonu. Wykonałem już wszystkie możliwe konfigurację. Nadal nie działa. Byłem u tutejszego operatora GLOBE, oni też nic nie pomogli. Czy ktoś ma pojęcie co się dzieje? Jest to bardzo ważny numer tel, firmowy. Muszę być wstanie odbierać połączenia. Dziękuje za jakikolwiek odzew.