DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #461449  autor: Xy
 23 lut 2011, 11:18
O co może chodzić? Samsung wzięty w listopadzie w Plusie. Gdy próbuję się dodzwonić czasami słyszę komunikat, ze abonent niedostępny, włącza się poczta albo coś innego. W każdym razie nawiązanie rozmowy jest niemożliwe. Smsy tez nie dochodzą. Wykonanie połączenia z owego Samsunga także jest niewykonalne. Po restarcie telefonu wszystko wraca do normy. Sprawdzałem gdy telefon leżał kolo mnie. Wiec w czym rzecz? Jak można temu zaradzić? Druga sprawa to okrutne czasami pojawiające się szumy i trzaski podczas rozmowy. Takie, ze nie słychać rozmówcy. Moja zmiana miejsca podczas gadania czasami poprawia sytuacje ale rozmawiając z kimś innym (inna marka telefonu, bo nikt więcej w moim otoczeniu nie ma jakiegokolwiek Samsunga) problem nie występuje. To jakaś wadliwa seria czy co?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #461572  autor: senshiro
 23 lut 2011, 22:06
Monte z przełomu październik/listopad 2010:
Często dzwonię na niego (dość długie rozmowy) i czasami zdarzają się takie okropne trzaski/piszczenie/zgrzytanie i nie słychać rozmówcy. Ale trwa to jakąś sekundę, więc można wytrzymać. 2-ga sprawa - mikrofon zaczyna "łapać" też jakoś po sekundzie od naciśnięcia zielonej słuchawki (jeśli ktoś odbierze, to nie słychać jak mówi "halo").
Ponieważ problemy nie są mocno irytujące to nie ma sensu oddawać go do naprawy.