DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #446174  autor: sporysz
 11 gru 2010, 14:33
Witam serdecznie,

Od tygodnia moja szanowna małżonka jest szczęśliwą posiadaczką telefonu Samsung Wave s8500. Mamy jednak z nim troszkę uciążliwy problem. Otóż po skonfigurowaniu skrzynki pocztowej chcieliśmy aby klient sprawdzał co określony okres czasu pocztę opartą o protokół IMAP. Sprawdza bez problemu ale niestety, sygnał dźwiękowy emitowany jest bez względu na to czy w skrzynce jest nowa poczta czy nie.
Czy da się to jakoś skonfigurować? Powiadomienia są włączone. Co dziwne gmail skonfigurowany na Exchange przy nowym mailu sygnału nie generuje.
Szukałem już w necie ale nic nie znalazłem. Nie wiem też czy traktować to jako bug, który został wyeliminowany w nowszych wersjach bada os?

Przy okazji, czy wiecie kiedy pojawi się bada 1.2 na fony z brandem Play? Bo KIES nie pokazuje żadnych aktualizacji.

Pozdrawiam i czekam na wsparcie ;)

sporysz

http://bezdruku.pl/

 #446179  autor: wtd
 11 gru 2010, 14:47
Jakiś czas temu też czytałem o takim problemie, w związku z tym chyba można dość bezpiecznie założyć że tak po prostu jest. A czy będzie/jest to naprawione? Nie mam pojęcia.