DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #443566  autor: Convi
 27 lis 2010, 18:04
Witam,
Ktoś usunął mi dzisiaj, w formie żartu (śmieszne, jak jasna cholera :/), wszystkie zdjęcia. Jako, że nie mam karty pamięci, to wszystkie zdjęcia znajdowały się w pamięci telefonu. Da się je jakoś odzyskać? Próbowałem przez jakieś programy do odzyskiwania danych, ale telefonu nie wyświetla jako dysku wymiennego, więc w owych programach nie mogę zaznaczyć dysku z którego dane mają być przywracane. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.

 #443616  autor: kejmul
 28 lis 2010, 08:57
Spróbuj Ustawienia -> Ustawienia USB -> Pamięć masowa - telefon wyświetli się jako dysk wymienny, ale niestety szanse powodzenia takiej operacji są mikruteńkie, bo pojemność pamięci telefonu jest większa, a dysk ten jest wirtualnie generowany na potrzeby połączenia z komputerem. Spróbuj to przeskanować programem Recuva.

Pozdrawiam
Kejmul