DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #439462  autor: kosaz
 04 lis 2010, 21:24
witam
mam corbiego tego samego co wczesniej wysylalem do serwisu okazalo sie ze "niby byl zalany" zaplacilem za naprawe ok 100 zl i spokojnie dzialal nie moge oddac na gwarancje bo juz nie wazna z powodu rzekomego zalania,
po powrocie z "polskich wysp"
telefon odmawia posluszenstwa dzieje sie tak ze dotyk niereaguje wogule :( nie wiem dlaczego moze za zimno za wilgotno
moze isc do komisu zeby sprawdzili co jest ??

dzieki za pomoc co mam zrobic
bo nie wiem czy warto niesc do serwisu i placic za rzecz ktora moze byc nieuzyteczna po naprawie ew podziala troche i znowu sie zepsuje
wolabym odlozyc kasy na cos nowego

 #440743  autor: ChuckyCiechanow
 11 lis 2010, 21:19
Hm zapłaciłeś za naprawę wiec na to też powinna być jakaś gwarancja.

 #440756  autor: kosaz
 11 lis 2010, 21:42
ChuckyCiechanow pisze:Hm zapłaciłeś za naprawę wiec na to też powinna być jakaś gwarancja.
widzisz gwrancja byla ale juz jest nie wazna <rzekome zalanie fona>, zaplacilem w czerwcu gwarancja byla na 3mce teraz jest listopad wiec minelo wiecej jak 3mce i sie zastanawiam czy placic w serwisie dalej bo koszt to ok 150 zl wymiana dotyku wiec sie zastanawiam czy 100 + 150 +<...>+1<za telefon> = stary po jakims czasie do szafy i tak poleci a tak bede mial new sluchawke.

 #440770  autor: ChuckyCiechanow
 11 lis 2010, 22:05
Na twoim miejscu bym tego telefonu już nie robił i wystawił go na allegro jako uszkodzony.

 #440891  autor: kosaz
 12 lis 2010, 17:34
ChuckyCiechanow pisze:Na twoim miejscu bym tego telefonu już nie robił i wystawił go na allegro jako uszkodzony.
wiesz wole trzymac w szafie niz bawic sie w allegro bo szkoda mego czasui potem jeszcze sluchac debili co nieczytaja opisow i maja prtensje do wszystkich i wszystkiego.