DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #380646  autor: Dirian
 14 sty 2010, 15:23
Hej. Jakiś czas temu w moim Samsungu u600 padł głośnik. Z powodu braku kasy używałem do rozmowy słuchawek, a jako że dużo nie gadam nie sprawiło mi to problemów. Niestety dzisiaj padł wyświetlacz. Podczas pisania smsa nagle zaczęły pojawiać się takie zielone plamki (paski) na ekranie. Znikały, pojawiały się to wyłączyłem fona. Włączyłem go pojawił się ekran powitalny po czym ekran zrobił się czarny i jest taki cały czas (nawet jak ponownie zresetuję). Ekran się świeci, ale jedyne co wyświetla to czarny kolor.

Co poszło i ile mniej więcej kosztowała by naprawa tego ekranu. Przydało by się też głośnik naprawić, więc tu również kieruję pytanie o cenę naprawy. Głośnik tak jak by nie stykał. Gdy otwierałem slider to nie działał, gdy slider był zamknięty to działał. Po jakimś czasie padł totalnie i w ogóle nie działa.

Z góry dzieki za pomoc.

 #470935  autor: grzesiek1997
 16 kwie 2011, 10:10
zależy czy sam bendziesz to robił czy w komisie mi na początku ekran dzielił się na 4 i przestawiał miejscami później był jeszcze na dodatek białawy bez kolorów
a więc najprawdopodobniej padła ci taśma od ekranu koszt wymiany w komisie to 50zł ale sam pokombinuj bo te taśmy są coś około 10-15zl na allegro a głośnik to nie wiem ale około 50zł szykuj na głośnik i jak bendziesz robił to taśmę w komisie to 50zl a jak sam to około 15zl
ja na twoim miejscu bum go opchnął za jakieś 60-70zł i dołożył to kasę na naprawę i kupił coś innego :) mam nadzieje ze pomogłem ?