DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #284628  autor: Kinga1593
 24 sie 2008, 17:37
Gdy kupiłam Samsunga J700 w zestawie były słuchawki...

Nagle telefon przestał je "wykrywać".
Wkładam słuchawki a telefon nadal odtwarza przez głośnik.... :(


Jakieś rady?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2008, 17:41 przez Kinga1593, łącznie zmieniany 1 raz.

Kinga

 #284630  autor: kowcio
 24 sie 2008, 17:50
Sprawdź, czy w gniazdku w telefonie, oraz czy we wtyczce od słuchawek nie ma brudu. Jeśli jest czysto, ok, to albo wina słuchawek, albo wina softu.
Nie pociągałaś przypadkiem za kabelek od słuchawek?

Ma ktoś Samsunga w Twoim otoczeniu (rodzina, znajomi)?
Jeśli tak, pożycz słuchawki i spróbuj je podłączyć do swojego telefonu.

 #284862  autor: vinc
 25 sie 2008, 15:27
Kinga1593 pisze:Nagle telefon przestał je "wykrywać".
Wkładam słuchawki a telefon nadal odtwarza przez głośnik....
Rozumiem, że chodzi o odtwarzacz mp3 lub radio??? Jeśli tak to sprawdź w ustawieniach odtwarzacza bo może jest ustawione by grał na głośniku. Wtedy trzeba przestawić na słuchawki :wink:

Obrazek

 #284878  autor: kowcio
 25 sie 2008, 16:59
vinc, radia chyba nie uruchomisz bez podłączonych słuchawek (antena).
Poza tym, chyba w Samsungach nie da się ustawić tak, żeby telefon cały czas odtwarzał na głośniku (jak słuchawki są podłączone, bez słuchawek wiadomo, że MP3 będzie odtwarzane na głośniku). Przynajmniej tak w E250 było...

 #361509  autor: maksior
 24 wrz 2009, 11:22
a ja mam inny problem bo najpierw sluchawki działały dobrze jak sluchalam Mp3 piosenek:P radia nie uzywalam potem pewnego dnia postanowilam zobaczyc jak dziala radio przez sluchawki:) wiadomo ze pełnią one antene i trzeba nimi poruszac zeby kanał dobrze grał:P więc podlączylam sluchawki i sluchalam sobie radyjka przez sluchawki po kilku godzinach postanowilam je odłączyc:) i posluchac MP3 pioseneczek i zaczely sie zacinać i dzialaly tak jak antena od radia musialm poruszac nimi i raz graly ciszej raz glosniej czasmi wogole nic nie gralo tylko sama melodia leciala a slow nie bylo za to gdy włączam radio wszystko gra ok ...a MP3 sie zacina... mam pytanie co sie stalo???? czyzby moje sluchawki byly uszkodzone? czy da sie to jakos przestawic? zdecydowanie wole sluchac MP3 a nie radia:P wiec prosze o pomoc :P :wink:

hhh:)

 #392250  autor: monika_1982
 09 mar 2010, 19:38
Miałam podobny problem. Wystarczyło odłączyć słuchawki, wyłączyć i włączyć telefon oraz ponownie włożyć słuchawki - u mnie zadziałało:)

monia