DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #754771  autor: nemo2009
 08 paź 2014, 22:40
Omijaj z daleka takie atrakcje wujkowe,no chyba,ze masz wolne srodki w gotówce,to możesz podarować sprzedawcy.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #754772  autor: Stavsky
 08 paź 2014, 22:47
Zdrowy rozsądek mówi, że podróbka i raczej warto skorzystać z tego daru jaki daje nam inteligencja. Za niewiele więcej można znaleźć używkę w dobrym stanie i z pewnego źródła, więc ryzyko nie jest warte zachodu. Co najwyżej można byłoby sprawdzić na miejscu u gościa i zbadać dogłębnie ten telefon (jakość wykonania, materiały, imei - chociaż to można samemu ustawić). Poza tym z tego co pamiętam w USA mają inny zakres LTE, to też może być wskazówka.

 #754774  autor: baksik_23
 08 paź 2014, 22:50
Mam kontakt ze sprzedającym i umówiłem się jutro na kupno. Jak to szybko sprawdzić na spotkaniu?

 #754810  autor: babeo
 09 paź 2014, 08:27
baksik_23, według mnie to podróbka. Przeczytaj to co podesłał Stavsky, a zrozumiesz.

 #754850  autor: baksik_23
 09 paź 2014, 12:14
Mam kontakt z sprzedającym możecie powiedzieć czego zrobić zdjęcia żebym miał choć trochę pewności przed spotkaniem?
Poprosiłem o dodatkowe zdjęcia:
Co sądzicie?

Obrazek
Obrazek

 #754890  autor: babeo
 09 paź 2014, 15:11
Zdjęcia nie działają.

Oferta na olx już niedostępna.

Pisałem, że sprzedającym, twierdzi że się nie zna na telefonach.

A ze zdjęć, które były na aukcji. Według mnie za szeroka ramka, dziwnie umieszczony przycisk home.
 #786823  autor: astaroth
 23 lut 2015, 22:21
Tak jak wyżej - lepiej unikać takich zakupów. Na aliexpress jest pełno takich podróbek, może kupują hurtem i sprzedają w Polsce. I swoją drogą, dziwnie wygląda ta aukcja z olx...
 #787448  autor: Pawlacz
 26 lut 2015, 14:38
Ja swojego sgs3mini kupiłem na 'popularnym serwisie aukcyjnym' i - na szczęście - sprzedająca mnie nie oszukała, więc różnie to bywa. Cena jednak nie powinna zbyt odbiegać od rynkowej, bo wtedy oferta zaczyna śmierdzieć - tak uważam. Pozdrawiam

Dług w Kruku - znajdź rozwiązanie.