DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #379727  autor: gocha500
 09 sty 2010, 22:44
bede bardzo wdzieczna za odpowiedz jak mozna dodac slowo ktorego nie zwiera slownik t9???bo mam od dzis ten fon i mecze sie z tym dziadostwem i po prostu niemoge znalezc na to sposobu!!!masakra jakas!!!zauwazylam ze przy niektorych slowach sama sie pojawia opcja dodawania wyrazu a przy niektorych nie i nie mozna tego w zaden sposob znalezc.

prosze o pomoc!
Ostatnio zmieniony 09 sty 2010, 22:48 przez gocha500, łącznie zmieniany 1 raz.

 #379733  autor: kowcio
 09 sty 2010, 22:51
Ja też miałem z tym na początku problem, bo ten słownik jest dla mnie za bardzo przebajerzony. Aby dodać słowo do słownika, musisz go ręcznie wpisywac po literce bądź dwóch, trzech przy właczonym T9. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Po prostu jak chcesz dodac wyraz "telepolis" to mozesz zrobić to w taki sposób, że wpiszesz cząstkę "tele" i naciśniesz klawisz nawigacyjny w prawo i dopiszesz "polis" i dasz spacje- zapamięta. Możesz też w taki sposób każdą literkę wstawiać osobno...

Rozumiesz? :) Ale u mnie chyba po restarcie telefonu słowa się kasują dodane własnoręcznie. Może istnieje jeszcze jakiś sposób- nie wiem, ja tylko na razie doszedłem do tego.

 #379737  autor: gocha500
 09 sty 2010, 22:58
no rozumiem ale kurka to samsung to zdrowo przekombinowal!!!!jak dla mnie to utrudnienie zycia a nie ulatwienie :?
w kazdym razie dzieki za odp :D

 #379743  autor: kowcio
 09 sty 2010, 23:06
gocha500 pisze:no rozumiem ale kurka to samsung to zdrowo przekombinowal!!!!jak dla mnie to utrudnienie zycia a nie ulatwienie :?
w kazdym razie dzieki za odp :D
Ale działa u Ciebie tak? Nie wiem czemu oni tak zrobili. Wkurza mnie ten słownik, bo nie da się wyłaczyć tej listy z propozycjami, a to tylko utrudnia mi życie. W innych tego nie było, a jak było to dało sie wyłączyć :roll:

 #380153  autor: gocha500
 11 sty 2010, 21:15
dziala dziala i co ciekawe nagle przy niemal kazdym slowie pojawia sie teraz opcja dodaj wyraz!!!nie no wogole jestem mega zadowolona z fona!!!! :mrgreen:

 #380156  autor: telemaniak93
 11 sty 2010, 21:25
A jak dla mnie to super sprawa! Bo jak np. na nokii tak wpisuje to nie zapamięta :( "żal" takie coś mi się bardzo podoba.

 #380869  autor: kowcio
 15 sty 2010, 17:20
gocha500, a Ty masz właczony PL słownik? Otwórz edytor SMS, naciśnij opcje, język T9 i wybierz polski.
Jak ja mam być szczery, to tylko i wyłącznie dodałem dwie pozycje do słownika, mianowicie emotikony":D" i ":P". Później żeby dodać emotkę, naciskam klawisz 1 i 3 lub 7 zależy :-)
Słownik dla mnie jest bdb :) No i wkurza mnie taki sposób dodawania wyrazów do słownika, bo czesto wpisuję jakieś liczby w taki sposób i one zapamiętują się, czego nie chcę :/
telemaniak93 pisze:A jak dla mnie to super sprawa! Bo jak np. na nokii tak wpisuje to nie zapamięta :( "żal" takie coś mi się bardzo podoba.
Ojj sa w tym nowym oprogramowaniu. Dla mnie to masakra :) Zawsze wolałem dac "literuj", zapisac to co chciałem i ok. A tu wyboru nie mam.
Za to po kazdym restarcie Samsunga chyba te słowa do słownika sie kasują- przynajmniej tak ja zauważyłem.

 #383469  autor: walcownik
 27 sty 2010, 13:34
kowcio pisze: Wkurza mnie ten słownik, bo nie da się wyłaczyć tej listy z propozycjami, a to tylko utrudnia mi życie
Proszę bardzo:
Utwórz sms -> Opcje pisania -> Pokaż listę słów wył.
I to na tyle :D

 #384073  autor: kowcio
 30 sty 2010, 14:34
walcownik pisze:kowcio napisał/a:
Wkurza mnie ten słownik, bo nie da się wyłaczyć tej listy z propozycjami, a to tylko utrudnia mi życie

Proszę bardzo:
Utwórz sms -> Opcje pisania -> Pokaż listę słów wył.
I to na tyle :D
W niektórych działa, w niektórych niet ;-) U mnie nie. Ale miałem jednego Samsunga w którym dało się to wyłączyć.