DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #959777  autor: Anthrax
 06 lis 2017, 15:05
Witam!

Dziś w trakcie porządkowania aplikacji trafiłem zupełnie przypadkowo na bardzo dziwną aplikację "AAA skasuj mnie". Biała ikonka, zajmowała około 10 mega.
Czy miał ktoś kiedyś do czynienia z czymś takim?
Skąd to się mogło wziąć?
Od razu uprzedzę - nie ściągam apek z nieznanych źródeł, ani nie przeglądam "różowych stronek".
 #959797  autor: Anthrax
 06 lis 2017, 16:19
XIaomi Redmi 3S, soft 8.5.4.0 (MALMIED) na andku 6.0.1.
 #959876  autor: Archi334
 06 lis 2017, 23:48
Miałem dokładnie to samo. Jak ja uruchomiles było pożegnanie jedynego (nie pamiętam jakiego) tworcy aplikacji... Usunąłem jak najszybciej. Mój tel ma androida 8. Aplikacje tylko że sklepu.