DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #876741  autor: Sennheiser
 12 lip 2016, 19:24
Witam serdecznie .

Posiadam telefon Samsung Galaxy Grand Prime g531f i chciałbym sobie na nim pograć w Pokemon Go które można już od niedawna pobrać . I tutaj mam do was pytanie , aplikacja ogólnie mnie działa lecz gdy chcę złapać pokemona którego znajdę pojawia się on na zielonej trawie a nie koło mnie np na ulicy jak to wygląda u innych . Po włączeniu kamery pojawia się problem we're not detecting your phone's orientation . Wiem że w telefonie do tego powinien być żyroskop ale skoro u innych na tym samym modelu telefonu działa tak jak powinno czyli pokemon pojawia się w miejscu którym jestem . Czy można to jakoś ustawić aby działało to tak jak u innych ? Może jest to wina wersji gry bądź nowszego Androida ? Macie jakieś pomysły ? Dziękuję i pozdrawiam !
 #877581  autor: Marcin1108
 16 lip 2016, 23:08
U znajomego na tym samym modelu też nie działa.
 #877691  autor: Niezgodna7
 17 lip 2016, 22:48
,żeby Was tylko pokemon na zielonym nie dopadł...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #877697  autor: cyanoone
 17 lip 2016, 23:30
Spróbuj jakiś custom rom ala CyanogenMod.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)