DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

 #754675  autor: piwosz
 08 paź 2014, 14:55
ja nie widze żeby sie rysował a nie traktuje go jakoś szczególnie...

:occasion5:

 #754982  autor: orson_dzi
 09 paź 2014, 20:29
Mój jest głównie w kieszeni i na blatach. Jest przeorany wzdłuż i wszerz.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #779296  autor: piwosz
 20 sty 2015, 11:26
Nie wiem jak u Was , ale u mnie pojawiła się aktualizacja!

:occasion5:
 #780986  autor: orson_dzi
 28 sty 2015, 20:12
Czego i do czego?! ;)
Chociaż... tak teraz mnie naszło, że mój pierwotnie od Plusa pochodzi, więc pewnie będę zawsze do tyłu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #783836  autor: piwosz
 10 lut 2015, 12:32
Mój też jest z Plusa ale miał dotknięty soft. Upgrade do EMUI 3.0 i mega przyspieszenie i bateria dłużej działa :)

:occasion5:
 #791554  autor: arkasza2007
 19 mar 2015, 20:11
Hej ;) tak czytam i czytam i się zastanawiam czemu dotąd nie mam żadnej aktualizacji. Normalnie użytkuje telefon, nabyłem w Play'u z od razu wgranym softem L10V100R001C00B133SP01. Czekam z niecierpliwością na EMUI 3.0 (kusi mnie ta większa wydajność baterii). Ktoś ma też taki problem? Czy w razie co, da się pobrać soft skądś (szukałem i niby coś znalazłem, ale boję się zainstalować - niemiecka strona) i zupdateować przez SD?
Pozderki ;)
 #801777  autor: Olafff
 15 maja 2015, 12:33
Hej, też czekałem i się nie doczekałem, więc wziąłem sprawy w swoje ręce. :D Pobrałem z internetu aktualizacje i śmiga aż miło. Rzeczywiście żywotność baterii się wydłużyła, przy normalnym użytkowaniu 3 dni spokojnie wytrzymuje. Ostatnio nawet gdy używanie ograniczyło się u mnie do odebrania i wykonania kilku krótkich połączeń w ciągu dnia + smsy - bateria wytrzymała 5d10h bez ładowania ;o Dodam, że nie korzystałem w tym czasie z trybu oszczędzania energii. Mam standardowo ustawioną jasność ekranu na połowę i ustawiony tryb ROG. Nie jestem, aż takim specem i dla mnie nie było różnicy między wyższa rozdzielczością, a tą z trybu ROG.
Polecam wszystkim ten telefon, mnie za pierwszym razem gdy go zobaczyłem ujął swoim designem. Odkąd go używam nigdy mi się nie zaciął i spełnia wszystkie moje wymagania co do smartfona(net+płynność syystemu+jakość połączeń+wykonanie). Najlepszy aparat jaki do tej pory posiadałem. :D