DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #982087  autor: Morvius
 08 mar 2018, 22:39
flosan pisze:A gdzie jest ogłoszenie wyników, tzn. kto wygrał, który wpis? :) Jak "ogłoszenie wyników" to chyba publiczne by było? :D
Publicznie na głównej :) zapraszamy pod ten link http://www.telepolis.pl/wiadomosci/wyni ... 41643.html :)

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #983093  autor: Morvius
 13 mar 2018, 09:22
Osobiście czekałem na coś w stylu hmm... Coś się stanie czy coś a tu pociąg przejechał i wsio :D pociąg jak pociąg :p ale każdy ma swoje zajawki ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #983248  autor: Kryniczanin
 13 mar 2018, 19:02
Morvius

Rozłożę Ci na części pierwsze co jest wyjątkowego :-) Oczywiście z punktu widzenia pasjonata kolei :-)

Skład ma 10 wagonów - obecnie taki już do Krynicy nie dotrze przez przesunięcie semaforów wyjazdowych i tarczy manewrowej.

Skład prowadzi lokomotywa PKP Cargo wynajęta do obsługi pociągów spółki PKP IC w roku 2016 wakacje 5 składów PKP IC było prowadzonych przez takie maszyny. Cztery w relacji Kraków Płaszów - Zakopane i jedna w relacji Kraków Płaszów - Krynica.

Skład ma 10 wagonów w tym 7 wagonów 1 klasy - są to wagony którymi jechała kolonia z Muszyny do Gdańska. W Krakowie Płaszowie te wagony przełączono na pociąg 38170 Kraków Płaszów - Kołobrzeg.

No i właśnie te 10 wagonów - tyle w Krynicy już nigdy nie będzie.
 #983255  autor: Morvius
 13 mar 2018, 19:32
Czyli liczba wagonów jest tu fenomenem. A ja myślałem, że ich sama długo w sensie pojedynczego taboru. :P Dzięki za krótką lekcję na temat kolei. :)

Klasyczny obserwator wątku.